Перейти до змісту

Сегодня 23 февраля, шо никто не празднует?


Kot

Recommended Posts

Країна  все  ж  пам ятає,  що  у  Віктора  Андрійовича  день  народження. 

А  скільки  добрих  слів  написали  на  ФУПі  напередодні. 

 

Ось  цитата  від  Киевлянина:

Когда меня на форуме матюкали презиком и прочими ющефильскими кликухами я говорил.. и можете найти это в поиске... мне похер лично на юща .. можете его хоть расстрелять.. но до тех пор пока украинцы адекватно не оценят его ..не воздадут ему должное.. до тех пор развитие украины как государства будет под вопросом т.к. евозможно строить государство украина и при этом материть ющенко.. невозможно стрьитьиукраину и быть против той политики что реализует ющ...

 

Ось  так. 

Я  вітаю  свого  президента.  Здоров я,  сили  і  многая  літа.

Юльків  прошу  у  гілці  не  паскудити.  Будьте  порядні  хоч  раз.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вкрав мою тему! Я рік тому створив, хотів апнути  :weep:

А  Ви  чого  проспали? :)

На роботу,  видать,  вже  на  своїй  машині  їхали?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Країна  все  ж  пам ятає,  що  у  Віктора  Андрійовича  день  народження. 

А  скільки  добрих  слів  написали  на  ФУПі  напередодні. 

 

Ось  цитата  від  Киевлянина:

Когда меня на форуме матюкали презиком и прочими ющефильскими кликухами я говорил.. и можете найти это в поиске... мне похер лично на юща .. можете его хоть расстрелять.. но до тех пор пока украинцы адекватно не оценят его ..не воздадут ему должное.. до тех пор развитие украины как государства будет под вопросом т.к. евозможно строить государство украина и при этом материть ющенко.. невозможно стрьитьиукраину и быть против той политики что реализует ющ...

 

Ось  так. 

Я  вітаю  свого  президента.  Здоров я,  сили  і  многая  літа.

Юльків  прошу  у  гілці  не  паскудити.  Будьте  порядні  хоч  раз.

+===============================================================+

Як тільки ця "порядна" істота поверне вкрадене. Починаючи з банку "Україна"...

Link to comment
Share on other sites

Волонтер Юлиана БЕРЕЗУЦКАЯ зафиксировала 22 февраля на Параде в День освобождения города, что прошел на проспекте Мира в Кривом Роге военнослужащих с довольно специфическими флагами...

http://www.veskr.com.ua/images/gallery/230218-2/230218-11.jpg

http://www.veskr.com.ua/krivorozhskie-gorodskie-novosti/25399-parad-ko-dnyu-osvobozhdeniya-krivogo-roga-ne-oboshelsya-bez-provokatsij-fotofakt.html

Link to comment
Share on other sites

Ющь - политический труп, смысл его пинать?

Ну просили ж!   :D

 

Я  вітаю  свого  президента.  Здоров я,  сили  і  многая  літа.

Юльків  прошу  у  гілці  не  паскудити.  Будьте  порядні  хоч  раз.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

"Кто, по-вашему, этот мощный старик? Не говорите, вы не можете этого знать. Это — гигант мысли, отец русской украинской демократии и особа, приближенная к императору Х*%лу". (Почти по Ильфу и Петрову)

Link to comment
Share on other sites

Здивований ..Тиша  в  темі  .

 

 На самому  ділі  бере  дика лють .  Бо Ющенко  на практиці доказав  -  те що він  говорить  то одне ,  а  робить -  інше .

Link to comment
Share on other sites

оставлю туд про 23 февралю

 

 

Військові Нацгвардії пройшлися парадом у Кривому Розі Дніпропетровської області. При цьому вони тримали в руках червоні прапори зі схрещеними серпом і молотом.

 
Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.
 
«Вчора, 22 лютого, військовослужбовці НГУ у Кривому Розі взяли участь у заходах з нагоди 74-ї річниці звільнення міста від німецьких загарбників. Під час акції використовувалася радянська символіка», — сказано у повідомленні.
За цим фактом командування нацгвардії призначило службове розслідування.

фотки и видево туд: https://hromadske.ua/posts/na-paradi-v-kryvomu-rozi-natshvardiitsi-proishlysia-z-radianskymy-praporamy

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нееее, ничего плохого писать не буду... жалкий он какой-то... 

 

Как бы вы тезисно охарактеризовали работу президентов Украины, что запомнилось:

 

1) Кравчук, обыграл алкоголика;

2) Кучма - фигаро тут фигаро там или наш пострел везде поспел;

3) Ющенко - очень хотел, но все просрал (велика она шапка Мономаха);

4) Янукович - вор головных уборов, который умудрился спиздить "шапку Мономаха".

5) Порошенко - шаг вперед, два назад...
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Здивований ..Тиша  в  темі  .

 

 На самому  ділі  бере  дика лють .  Бо Ющенко  на практиці доказав  -  те що він  говорить  то одне ,  а  робить -  інше .

 

 

Я пам"ятаю, який був великий підйом в Україні після Оранжевої революції, як Ющенку аплодували настоячи парламенти ведучих країн світу ... і як він все злив. Тоді хоч крові не було. Але я думаю, та кров, яка пролилася на Майдані-2, у тому числі і на руках Ющенка :(.

 

Колись слухала інтерв"ю одного бандита, який сидів в американській тюрмі (забула призвіще). З його розповідей виходило, що Кучма мав намір бути хорошим президентом, але його просто залякала мафія. Думаю, Ющенка теж вона залякала. Але якщо ти боїшся, чого прешся у президенти?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я думаю все президенты (кроме Януковича), шли с мыслью, что они будут хорошими, правильными (в их понимании) и т.д., но система их "ассимилировала". В итоге: хотели как лучше, получилось как всегда.

Link to comment
Share on other sites

оставлю туд про 23 февралю

 

фотки и видево туд: https://hromadske.ua/posts/na-paradi-v-kryvomu-rozi-natshvardiitsi-proishlysia-z-radianskymy-praporamy

  

  Таке враження  що  живем  в  Українській  федерації . У  кожного федераста  типу  Вілкула своя федерастія .

 

Там десь і  наш  броварський  ,  від  самого  гетьмана ,  показує  високі  показники  від  Дніпра  до Кривого Рогу  .

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...