Перейти до змісту

Зміна у складі модераторів


Гість Хома

Recommended Posts

У кого Калаш, той і правий! 

+================================================+

Інакше і не буває! 

При умові:

«Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла та власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України.

 

Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом та може бути обмеженою лише за рішенням суду щодо окремої особи».

 

Бо - Цитата:

 

... а вам, Айрис, я рекомендую философское упражнение на досуге: вспомнить хотя бы один достоверный случай, когда у кого-то реально было право без вооруженной силы. Aloha oe.  

Link to comment
Share on other sites

Чьоэта? Я против культа личности, который усиленно развивают почитатели ЮВТ, но никак не против державности.

+======================================================================================+

"культа личности, который усиленно развивают почитатели ЮВТ" - це найпоширеніша дурня, яку вигадали юлефоби. 

Де і коли я поширювапв "культа личности ЮВТ"???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+======================================================================================+

"культа личности, который усиленно развивают почитатели ЮВТ" - це найпоширеніша дурня, яку вигадали юлефоби. 

Де і коли я поширювапв "культа личности ЮВТ"???

Как где? В Ваших допысах, которые, прошу прощения, исключительно однобокие с восхвплением и без критической оценки, которые преподносят ЮВТ как единственно возможное

Link to comment
Share on other sites

Как где? В Ваших допысах, которые, прошу прощения, исключительно однобокие с восхвплением и без критической оценки, которые преподносят ЮВТ как единственно возможное

+=====================================================+

Тобто, я НЕ поширював "культа личности ЮВТ", бо я викладав 

результати її діяльності, які ніхто не брався заперечити. 

Ну, тоді вважати це за поширення "культа личности ЮВТ" може 

тільки повний ****ень!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


... а вам, Айрис, я рекомендую философское упражнение на досуге: вспомнить хотя бы один достоверный случай, когда у кого-то реально было право без вооруженной силы. Aloha oe.  

 

погуглив, не знайшов, звідки цитата.

А хто такий Альоха ое?

Link to comment
Share on other sites

почитала і не вкурила. А DIDUS взагалі в курсі, що він модератор?

я почитав, не курив, зрозумів, шо юльки запросили Фому на новий дурдом і там попросили, щоб хтось від них тут був модером.

Ну, от, Фома, взявши волю в кулак, і погодився.

:(

На всякий случай скажу: "Юля цяця" :topaz:

Слабак!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=====================================================+

Тобто, я НЕ поширював "культа личности ЮВТ", бо я викладав 

результати її діяльності, які ніхто не брався заперечити. 

Ну, тоді вважати це за поширення "культа личности ЮВТ" може 

тільки повний ****ень!

 

скачуть шавки-юлехвоби!!! X(

Link to comment
Share on other sites

у Фоми не калаш, у нього манітор...

Куда там тому калашу...

 

Монито́р (англ. monitor — «наблюдатель, контролёр») — класс низкобортных броненосных кораблей с мощным артиллерийским вооружением. Характерными особенностями являлась малая осадка и очень низкий надводный борт (всего 60-90 см). Немногочисленные тяжелые орудия размещались во вращающихся башнях с почти круговым обстрелом. Бронирование обеспечивало высокую защищенность всей надводной части корабля (бортов, палубы, башен). В основном применялись для подавления береговых батарей и разрушения береговых объектов противника. Основной проблемой была слабая устойчивость к волнам, что ограничивало боевое применение мониторов.http://warrior-elite.tk/foto/monitors/image063.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...