Перейти до змісту

Трагедія в Канаді


Uki

Recommended Posts

УНН. В результаті масштабної автокатастрофи, в яку потрапив автобус з юніорською командою з хокею, загинуло 14 осіб. Про це повідомляє видання Dailyrecord, передає УНН.


Повідомляється, що автобус спортсменів зіштовхнувся із вантажівкою за 30 кілометрів від канадського міста Тісдейл. Всього в автобусі на час аварії перебувало 28 осіб, включаючи водія і весь склад канадської команди Humboldt Broncos.


На жаль, половина з них не вижила. Більшість жертв — юнаки віком від 16 до 21 років, що прямували на матч до Саскачевану.


Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо поширив у своєму Twitter слова співчуття від міністра безпеки, додавши: “Я не можу уявити, що ці батьки переживають, і моє серце виходить до всіх, кого вразила страшна трагедія у громаді Гумбольдта та за її межами”.


http://www.unn.com.ua/uk/news/1724223-v-kanadi-khokeyna-komanda-potrapila-u-dtp-zaginulo-14-osib


Link to comment
Share on other sites

вангую запрещение ручного вождения в течение следующих 10 лет.

 

везде? 

иле фканаде?

вообще ето предсказуемо.

а потом будет восстание машын и они всех поразбиваюд... 

Link to comment
Share on other sites

што там на сейчас известно?

остальные пострадавшие уже стабилизированы?

 

Схоже на те, що водій трака не зупинився (бо на його дорозі стояли знаки "стоп") і врізався у автобус. Але це офіційно не підверджено.

 

На гоуфанді, яку швиденько організували для збору коштів, спочатку ціллю був 1 мільйон доларів. Зранку дивилася і вже тисяч 700 було зібрано. Зараз подивилася і ціль пересунута на 4 мільйони і зібрано майже 3 мільйони. Всього за день.

Link to comment
Share on other sites

а кто ети цели обозначяет?

 

Людина, яка завела сторінку. Я так розумію, знайома деяких цих сімей (точно не читала).

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Принесіть будь-ласка квіти, хто у Києві

Гидко дивитися на поржню стіну посольства і най би й жиденькі але все ж таки букети в запорєбріковом

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Схоже на те, що це не трак з трейлером врізався у автобус, а навпаки. Тому що кабіна трака не ушкоджена, а ось передня частина автобуса зруйнована. Водій трака вижив, а водій автобуса загинув.

 

http://calgaryherald.com/news/canada/humboldt-broncos-bus-crash-what-the-photos-show-about-the-point-of-impact/wcm/aec6c4e5-9a49-44d0-ae6b-e22c8e1db6c2

 

Осі ці кубики, які перевозив трак - це упаковки моху-сфагнуму, який тут продають у господарських магазинах для городніх потреб.

Link to comment
Share on other sites




Національна збірна України з хокею поклала квіти до Посольства Канади в знак вшанування пам'яті загиблих у автокатастрофі канадських хокеїстів,







 

DaWuAI-X4AMseTA.jpg

PBS.TWIMG.COM

 







  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Національна збірна України з хокею поклала квіти до Посольства Канади в знак вшанування пам'яті загиблих у автокатастрофі канадських хокеїстів,

 
DaWuAI-X4AMseTA.jpg
PBS.TWIMG.COM
 

 

 

Молодці.

Link to comment
Share on other sites

На жаль, не обійшлося без того, щоб лівацько-феміністичне чмо не наплювало в душі родин та знайомих, заявивши: "О, скільки грошей зібрали - багато! Ну це тільки тому, що ці жертви білі молоді люди чоловічої статі". Тобто якби вони були неграми, дівчатами чи ще кимось, то грошей би не зібрали.

 

Reload Page to see tweet..Link..

 

Ну їй там навтикали і продовжують втикати відповідно.

 

А у мене особиста трагедія, тільки в Україні. Раптово померла подруга, ще дуже молода :(. Поховали декілька днів назад, а я тільки сьогодні взнала :(. Я в шоці і важко повірити :(.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...