Перейти до змісту

Ковбасники і пошуки кращого життя


coolzak

Recommended Posts

Сусіди брити продали хату і їдуть назад в UK після 14 років в Канаді.Кажуть сімя вся там і зими вже не можуть більше терпіти.Десь в Девонширі будуть.Років ім 50 -55
Link to comment
Share on other sites

Багато знайомих європейського походження (Польща, Болгарія і т.п.) розглядають життя на пенсії у Європі. Але треба літати в Канаду назад на 6 місяців, а то пенсію заберуть.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Медицинський фактор - це те, що триматиме мене в Канаді на старі роки.

В ЮК якщо не в Лондоні то теж ок


 

 


Як жеж вони так довго там жили, якщо настільки все не подобалося Дивно. 

Мабуть за миття унітазів краще платили

Link to comment
Share on other sites

Як жеж вони так довго там жили, якщо настільки все не подобалося :) Дивно. 

 

Просто для декого важко жити у такому кліматі (я так розумію, вони з Калгарі). Наприклад, сьогодні уже 16 квітня, а у нас сипе сніг і буде до 20 см, кажуть метеорологи. Це по-перше.

 

По-друге, уряд лібералів реально веде країну до цугундера. Набрали мільярди кредитів, навозять всяких біженців, при цьому убивають цілі галузі індустрії (нафтогазову, наприклад) на потіху різним зеленим, які спонсоруються Росією та іншими недружніми країнами, викидають гроші на дибільні соціальні проекти типу підтримки абортів у країнах 3-го світу і т.п. Середній клас обклали податками, як вовків червоними прапорцями у лісі на відстрілі. Коротше, мені самій захотілося залишити Канаду, але куди їхати?? такої планети, яка задовольнить мої вимоги, ще не придумали :weep: :weep: :weep:.

Link to comment
Share on other sites

 Коротше, мені самій захотілося залишити Канаду, але куди їхати?? такої планети, яка задовольнить мої вимоги, ще не придумали :weep: :weep: :weep:.

 

Тю! Міняємось! Тут неймовірно!

Link to comment
Share on other sites

https://globalnews.ca/video/4146899/storm-wreaks-havoc-on-roads-around-gta-leading-to-bus-cancellations-and-school-closures

 

Снимаю в павильоне, шоби салоеды не пытались к колбасникам в Канаду приехать:)

Link to comment
Share on other sites

яких ще біженців? я теж хочу в біженці!

 

На жаль, не беруть біженців з України. Адже вони роботящі, освічені, інтегруються, самі себе прогодують і мають голову на плечах. Краще навезти всяких сомалійців, щоб плодили безбатченків, торгували наркотою, стріляли у невинних перехожих та сиділи на велфері родинами. А щоб платникам податків мало не показалось.

Link to comment
Share on other sites

Университет уже необязателен. Есть путь через колледжи. Рабочая виза практически закрыта. Брак - да. С небольшими новыми изменениями по срокам и процедуре. Беженство по ЛГБТ - сложно и долго доказывать. Беженство по вере - знаю кучу депортаций. Бизнес - не имеет смысла. Кипр да Чехия быстрее и универсальнее.

Link to comment
Share on other sites

На жаль, не беруть біженців з України. Адже вони роботящі, освічені, інтегруються, самі себе прогодують і мають голову на плечах. Краще навезти всяких сомалійців, щоб плодили безбатченків, торгували наркотою, стріляли у невинних перехожих та сиділи на велфері родинами. А щоб платникам податків мало не показалось.

 

воно так

але ніяк не візьму до тями навіщо так робити...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Рабочая виза практически закрыта.

Почему?

 

 


По-друге, уряд лібералів реально веде країну до цугундера. Набрали мільярди кредитів, навозять всяких біженців, при цьому убивають цілі галузі індустрії (нафтогазову, наприклад) на потіху різним зеленим, які спонсоруються Росією та іншими недружніми країнами, викидають гроші на дибільні соціальні проекти типу підтримки абортів у країнах 3-го світу і т.п. Середній клас обклали податками, як вовків червоними прапорцями у лісі на відстрілі.

Тобто, класична спроба мімікрії під білих ельфів за рахунок втрати здорового глузду :(

Погано, виходить що дійсно не на користь людству спокійне безкризове життя.

Link to comment
Share on other sites

воно так

але ніяк не візьму до тями навіщо так робити...

 

Є теорія, що навезені таким чином імігранти вдячні лібералам за це і тому гарантовано за них голосують. Плюс feel good ментальність лібералів. Як наш ідіот Трудо послав твіттер, запросивши всіх нелегалів, які Штати мали депортувати, в Канаду. "Ми запрошуємо всіх гнаних ..." бла бла. Його власні міністри вимагали роз"яснень, що це означає і як все це сприймати, бо офігіли реально всі :( :( :(.

 

А нормальним людям роблять всілякі перепони.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А нормальним людям роблять всілякі перепони.

Їм  потрібні  люди  на  чорні  роботи,  а  українці  очухаються  і  в другому  поколінні  точно  у  вузи  підуть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Їм  потрібні  люди  на  чорні  роботи,  а  українці  очухаються  і  в другому  поколінні  точно  у  вузи  підуть.

З тих, що вони навезли, мало хто працює. Сидять на велфері або на дитячих грошах мамаші з купою дітей. Чорно працюють в основному філіпінці і деякі азіати (яких привозять по робочих візах на малооплачувані роботи).

Link to comment
Share on other sites

Є теорія, що навезені таким чином імігранти вдячні лібералам за це і тому гарантовано за них голосують. Плюс feel good ментальність лібералів. Як наш ідіот Трудо послав твіттер, запросивши всіх нелегалів, які Штати мали депортувати, в Канаду. "Ми запрошуємо всіх гнаних ..." бла бла. Його власні міністри вимагали роз"яснень, що це означає і як все це сприймати, бо офігіли реально всі :( :( :(.

 

А нормальним людям роблять всілякі перепони.

 

одного часу син шукав роботу за кордоном

причому з-за кордону

пропозиції було багато

але

каже, я нарешті зрозумів, що їм було треба крім спеціальності - всім їм потрібен був гей чи трансгендер, чорний, одноногий і зі СПІДом  :consul:

інші шансів не мають 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Їм  потрібні  люди  на  чорні  роботи

Ну хай спробують банально легалізувати ті роботи для закордонних громадян :)

Справа в тому, що навіть якщо умовний зусул хоче працювати на чорній роботі, то порівняно з велфером це йому скоріш за все вийде гірше по грошах. При тому що на велфері він ніц не робить, та ще може підробити на наркоті, а та чорній роботі він працює 24/7.

Тобто він сам собі ворогом має бути за сучасних соціалістичних умов.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...