Перейти до змісту

Конституція США


coolzak

Recommended Posts

Тобто всі згоджуються що Штати це країна з найбільшими особистими свободами а звязку з другою поправкою не прослідковують.

Хтось мудрий сказав що віддаючи персональні свободи в обмін на спокій і комфорт к кінці втрачають і спокійне життя і сввободу

Думаю да, связь есть прямая. Вежливость чиновников и вообще наверняка с этим связаны.

Link to comment
Share on other sites

Думаю, якщо в Україні дозволять подібне, то буде навіть гірше, ніж в США. Якщо українці за стільки часу навіть водити не навчилися нормально, то що ж вони будуть робити з вогнестрільною зброєю? :gigi:

 

Це меншовартістна маячня.

Ні молдавани, ні прибалти, ні поляки з чехами та словаками одне іншого не постріляли.

Українці теж не постріляли і не постріляють. 

Хоча й зараз зброї цілком дофіга.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Це меншовартістна маячня.

Ні молдавани, ні прибалти, ні поляки з чехами та словаками одне іншого не постріляли.

Українці теж не постріляли і не постріляють. 

Хоча й зараз зброї цілком дофіга.

 

Я вважаю, що серед українців багато 1) безвідповідальних типів і 2) алкашів (що в принципі пов"язано).

 

Знову таки, якщо подивитися, як в Україні водять машини, то це буде показником, як будуть поводитися зі зброєю. Я на свої очі переконалася і навіть бачила дві аварії в реальному часі за два тижні перебування ;o:(.  А скільки народу тупо не користуються ремнями безпеки, бо це для лохів? а скільки гоняться по населених пунктах, бо "міліція не спіймає"? Та блін, ідеш там по тротуарі чи переходу як по мінному полю - у будь-який момент якийсь дибілко вискочить. Рятування пішохода - справа ніг самого пішохода.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Ці самі українці переїхавши в інші країни зразок законопослушності,то може причина не в них

Причина у менталітеті.

 

Наприклад, моя мама релігійно пристібається ремнем, коли в Канаді, бо тупо треба і якщо  не пристібнешся, то здеруть штраф. А в Україні просто перекидає ремня ... каже, тут за це не штрафують.

 

А що ремні зберігають життя, це ніяк не усвідомлюється :X :X :X.

Link to comment
Share on other sites

Ви плутаєте наслідки з причиною.

 

Ні, не плутаю. Бо і для того, і для іншого повинні бути в наявності високий рівень особистої відповідальності та зрілості. Адже і авто теж може бути зброєю і вбити. А по статистиці автодорожніх аварій та смертності, в українців цей рівень низький.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...