Перейти до змісту

жертва кривавої української хунти


OldBoy

Recommended Posts

Левко Стек додав 3 нові світлини.

– Ви ж Рафаель Лусваргі?

– Ні, – заперечно кивнув головою бойовик і одразу покрокував геть.
– Ви воювали на боці угруповання «ДНР»? Можете пояснити, як ви потрапили в монастир?

Помітно розгубившись, Лусваргі спробував сховатись на кухні і якийсь час не реагував на запитання журналістів. Було помітно - візит незнайомців став для нього шоком. Він якийсь час постояв, не в змозі вимовити й слова. Мабуть, обдумуючи, чому монастриські стіни не вберегли його секрет...а потім заговорив.

Своє звільнення бразильський бойовик назвав "чудом". І розібравшись у історії Рафаеля Лусваргі, справді починаєш вірити в чудеса. Бо як ще можна назвати те, що бойовик ЛДНР, який ще не так давно хизувався участю в штурмі Дебальцева та пораненням під час боїв за ДАП, обстрілами українських позицій з мінометів та "Градів", а також ділився планами про те, як "дійде до Києва та закінчить війну", зараз от стоїть усміхнений переді мною і розповідає, як іноді прогулюється весняним Києвом? І що він "абсолютно вільйна людина"?

Ні, це таки чудо. Тут я з Рафою погоджуюсь. Ніяким іншим словом, за яке мене не забанить ФБ, я це назвати не можу.

 

 

https://www.radiosvoboda.org/a/donbass-realii-lusvargi/29206255.html

 

321618D8-F30A-4978-890F-961E3A1D162A_w65

Link to comment
Share on other sites

Представник монастиря, який назвався отцем Самсоном, повідомив, що є відповідальним за перебування тут Лусваргі, підтвердив, що вони знають про обвинувачення щодо бразильця, однак запевнив: у того з собою є документи, що підтверджують законність його перебування на свободі.

«Я його прихистив як людину. Ну що, залишити його на вулиці? Мені було шкода його. Держава ж його відпустила», – розповів чоловік.

 

Тобто цей працівник Московського Патріархату не має проблем з тим, що цей бразільський дядя вбивав українських воїнів. Правильно Петя робить, намагаючись викинути цих колаборантів з України.

Link to comment
Share on other sites

Зато типаж вошел в историю. 

 

 

 

Угу...а потом лет через 50 или 100 какой-то местный Невзоров или Панасенков будут потешаться - как наши прадеды пэрэкрутылы историю...

 

 

 

За Крым надо сажать пол Банковой.Имхо.

 

Если под Банковой имеетмя в виду АП, то формально Педре по Крыму предъявить нечего... Там Иловайска и Дебальцево хватит. А вот к 90% участников викопомного заседания РНБО - о да! Там по полной...Главное, чтоб свидетели, в том числе те, которых засветели на суде по Овощу, дожили....

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Представник монастиря, який назвався отцем Самсоном, повідомив, що є відповідальним за перебування тут Лусваргі, підтвердив, що вони знають про обвинувачення щодо бразильця, однак запевнив: у того з собою є документи, що підтверджують законність його перебування на свободі.

«Я його прихистив як людину. Ну що, залишити його на вулиці? Мені було шкода його. Держава ж його відпустила», – розповів чоловік.

 

Тобто цей працівник Московського Патріархату не має проблем з тим, що цей бразільський дядя вбивав українських воїнів. Правильно Петя робить, намагаючись викинути цих колаборантів з України.

 

 

 

якби не Пєтя, то сєпари б тут у нас безкарно по вулицях ходили, разом із своїм московським патріархатом

Link to comment
Share on other sites

А так будут ходить токо с Киевским - Автокефальным :gigi:

Эй там, на хшуне! (с)  :gigi:

 

Не палимся так. Угроза вато-фекалиям уж слишком беспокоит? А с чего бы так?

 

Реально, ведь на всю эту движуху идет не так много ресурсов и усилий именно государства в официале. Инициативная группа, общины, церкви - это допустим. При поддержке официальных процедур. Но это как бы не вместо чего-то, а такая себе война на важном параллельном фронте, которая идет уже 20+ лет, и вот наконец-то первые обнадеживающие намеки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Меня в основном беспокоят сепары в Киеве. На фекалии, что в Киевском, что в Мацковском поцреархатах мне глубоко пилювать. А вас, любезнейший, так интересуют фекалии? Надо же... не знал. Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 


Меня в основном беспокоят сепары в Киеве.

 

Вот! и именно эти логова сепаров в Киеве безнаказанно проповедуют где? Ну, впрочем, это не секрет и вопрос риторический :)

 

А вато-фекалии меня интересуют ровно в той части, чтобы их не стало. Я знаю, что они есть, но не исследую и не интересуюсь. Логично?

Link to comment
Share on other sites

Представник монастиря, який назвався отцем Самсоном, повідомив, що є відповідальним за перебування тут Лусваргі, підтвердив, що вони знають про обвинувачення щодо бразильця, однак запевнив: у того з собою є документи, що підтверджують законність його перебування на свободі.

«Я його прихистив як людину. Ну що, залишити його на вулиці? Мені було шкода його. Держава ж його відпустила», – розповів чоловік.

 

Тобто цей працівник Московського Патріархату не має проблем з тим, що цей бразільський дядя вбивав українських воїнів. Правильно Петя робить, намагаючись викинути цих колаборантів з України.

Яким чином він це робить ?

Залишаючись дияконом московського патріархату ?

 

15.06.09 15:36 Порошенко стал диаконом Московского Патриархата и принял участие в крестном ходе. ФОТОрепортаж.

 

https://censor.net.ua/photo_news/93228/poroshenko_stal_diakonom_moskovskogo_patriarhata_i_prinyal_uchastie_v_krestnom_hode_fotoreportaj

Link to comment
Share on other sites

Яким чином він це робить ?

Залишаючись дияконом московського патріархату ?

 

15.06.09 15:36 Порошенко стал диаконом Московского Патриархата и принял участие в крестном ходе. ФОТОрепортаж.

 

https://censor.net.ua/photo_news/93228/poroshenko_stal_diakonom_moskovskogo_patriarhata_i_prinyal_uchastie_v_krestnom_hode_fotoreportaj

 

Яка різниця? головне - кінцевий результат, навіть якщо Порошенко поклоняється чорту з рогами.

Link to comment
Share on other sites

Тобто цей працівник Московського Патріархату не має проблем з тим, що цей бразільський дядя вбивав українських воїнів. Правильно Петя робить, намагаючись викинути цих колаборантів з України.

 

Досі не втямлю - ви придурюютесь, чи справді дурні?

Хоча чого дурні? Наче ж розумака ще та. Придурюватись постійно теж не випадає.

Тоді методом виключення приходимо до простого висновку.

Вражина більш високого гатунку ніж всі оті йожини-шпильки...

Link to comment
Share on other sites

Яка різниця? головне - кінцевий результат, навіть якщо Порошенко поклоняється чорту з рогами.

 

 

Кінцевий результат бачу. Вбивця наших солдат на свободі. Абсолютно безкарний.

І це все тісно пов*язано з тим що він продовжує поклонятись МП , яким керує чорт в рясі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...