Перейти до змісту

Шановні гості!


Гість Хома

Recommended Posts

а хто?

Чего вы так стыдитесь своих фуповских ников?

Я не з фупу, так бува почитую, але останній час ця ватна шобла в спайці з порохоботами остогидла, нормальних дописувачів майже всих там перебанили, одні петрушки одобрямси волають. Зайдеш, наче в купу лайна вступив, швидше по звичці, а так не реєструвався там, лише читав там десь з 2005 приблизно.

Link to comment
Share on other sites

Я не з фупу, так бува почитую, але останній час ця ватна шобла в спайці з порохоботами остогидла, нормальних дописувачів майже всих там перебанили, одні петрушки одобрямси волають. Зайдеш, наче в купу лайна вступив, швидше по звичці, а так не реєструвався там, лише читав там десь з 2005 приблизно.

 

вона вже тут: хозяенд, аквариус, аборыген- передовий загін

Link to comment
Share on other sites

 

 


хозяенд, аквариус, аборыген

 

Перечень личных обидчегов?  :)

 

обосрался ты, дзипа, по полной... какой-то Паниковский, ей-богу. :fp1:

 

 

Тебя даже не банят, настолько ты жалок...

Link to comment
Share on other sites

вона вже тут: хозяенд, аквариус, аборыген- передовий загін

За акваріуса і аборигена не скажу, брехати не буду, бо не пам'ятаю їх, перейшов був на фейсбук,довгий час там був, а хозю точно пам'ятаю і можу сказати однозначно, що ні ватою, ні педроботом він не є. Тебе пам'ятаю ще з цугу,  до майдану я там теж був, потім як це почалося і ватні недоумки почали срати на людей, що хотіли якихось змін в цій країні, я звідти пішов з кінцями.

Link to comment
Share on other sites

Я не з фупу, так бува почитую, але останній час ця ватна шобла в спайці з порохоботами остогидла, нормальних дописувачів майже всих там перебанили, одні петрушки одобрямси волають. Зайдеш, наче в купу лайна вступив, швидше по звичці, а так не реєструвався там, лише читав там десь з 2005 приблизно.

 

зачетный стеб, чисто фуповский. Так там всегда над консервами прикалывались.

Турч, ты? Хотя столько украинских слов, врядли...

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

зачетный стеб, чисто фуповский. Так там всегда над консервами прикалывались.

Турч, ты? Хотя столько украинских слов, врядли...

:gigi:

Турч іде до бану, як він пише, каже як так Свєта неоформлена в УП працювала.  Тіпа всим не пох. 

Link to comment
Share on other sites

Шо значит най? Ето вы так послали йурика, зря, он обидчивый старикан у нас....

 

9. Нецензурна лайка в бік опонента.

10. Образливе спотворення ніку опонента.

14. Перехід на особистість автора, переведення обговорення в деструктивне русло.

Link to comment
Share on other sites

 

 


9. Нецензурна лайка в бік опонента. 10. Образливе спотворення ніку опонента. 14. Перехід на особистість автора, переведення обговорення в деструктивне русло.

 

Опять стучишь старая скотина?

Link to comment
Share on other sites

 вирішив трохи спростити доступ до форуму, тому після реєстрації ви зможете одразу дописувати на форумі, без перевірки. 

 

 

Vera не може зайти на форум, проблема з реєстрацією.

В чому справа? 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...