Перейти до змісту

Я проголосую за того, хто зробить в Україні Basic Income 700 доларів.


Lellard

Recommended Posts

І не кажіть що це не можливо,- газу, нафти, бурштину й руди в нас стільки, що сума може бути у 8-10 разів більша.

 

Читаймо ст. 13 Конституції України.

 

При цьому всі інші льготи і субсидії можна відмінити.

Link to comment
Share on other sites

Йди роби,коммі .

 

Я буржуазний націоналіст, ковбасюро. Працювати за 200 доларів пробував, мені не сподобалось, здоров'я поправити після такої праці дорожче вийде ніж заробітки з пенсією разом.

Я, дивлячись на покоління своєї родини, що сумлінно працювали все життя і не отримали за це нічого,- чітко вирішив ніколи не працювати на інших. Зараз маю малюпусьсінький бізнес і можна сказати що я ніщеброд, зате з вільним часом.

Навіть якщо буде нужденність я не піду працювати, а буду шукати кацапів (або інших зайд в Україні) і буду аферизмом, грабунком чи вбивством отримувати їхні гроші.

 

За моє дитинство злиденне у 90-х роках держава переді мною у неокупному боргу.

Тому або захід (власник державного апарату України наразі) робить українцям Basic Income, або отримає 30 мільйонів повністю кримінальних умів, які за 10-20 років шороху наведуть, мало не здасться.

Link to comment
Share on other sites

Бугога. Можна робити копанку і видобувати, даунбасс стайл!

 

Держава вже все видобуває, най бере собі скромний відсоток а інше роздає манюпасам як у саудівській аравії чи еміратах.

Link to comment
Share on other sites

Я буржуазний націоналіст, ковбасюро. Працювати за 200 доларів пробував, мені не сподобалось, здоров'я поправити після такої праці дорожче вийде ніж заробітки з пенсією разом.

Я, дивлячись на покоління своєї родини, що сумлінно працювали все життя і не отримали за це нічого,- чітко вирішив ніколи не працювати на інших. Зараз маю малюпусьсінький бізнес і можна сказати що я ніщеброд, зате з вільним часом.

Навіть якщо буде нужденність я не піду працювати, а буду шукати кацапів (або інших зайд в Україні) і буду аферизмом, грабунком чи вбивством отримувати їхні гроші.

 

За моє дитинство злиденне у 90-х роках держава переді мною у неокупному боргу.

Тому або захід (власник державного апарату України наразі) робить українцям Basic Income, або отримає 30 мільйонів повністю кримінальних умів, які за 10-20 років шороху наведуть, мало не здасться.

Ти тупий.а термін буржуазний націоналіст придумали комуністи

На інтернет береш з маминої пенсії чи крадеш сусіда вайфай

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

І не кажіть що це не можливо,- газу, нафти, бурштину й руди в нас стільки, що сума може бути у 8-10 разів більша.

 

Читаймо ст. 13 Конституції України.

 

При цьому всі інші льготи і субсидії можна відмінити.

 

Перша покупка яку ти повинен зробити за ці гроші - це губозакатувальна машинка

До речі про газ, нафту, бурштин та руду - можна розрахунки подивитись? Бо у мене шось є сумніви в наведених цифрах

Змінено користувачем Uki
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

700 доларів? як кажуть, гуд лак.

 

Працювать, працювать і в праці сконать - хіба не так сказав український класик? робота облагороджує. І взагалі робить вільною (С). Теж класик сказав :gigi:.

Link to comment
Share on other sites

Тупі і ліниві винять всіх доокола в своїх проблемах,розумні і працьовитві дивляться що неправильно зробив ,виправляють помилки і йдуть вперед по життю.

Розкажешь тим, хто по 40 років працював і 100 доларів пенсії не має.

Link to comment
Share on other sites

Наскільки я зрозумів то цей юний дописувач готовий проголосувати за того хто пообіцяє відбирати силоміць у працюючих в Україні 28 млрд дол на місяць і роздавати їх усим? 

Lellard, ще раз добре подумай - ти впевнений що хочеш такого деспота тирана?

Link to comment
Share on other sites

Доречі, оплачувати 700 доларів Basic Income для українців будуть і ковбасники теж зі своїх податків. Готуйтесь, малятка.

 

Від держави можна втікти, а від народу - ні.

Link to comment
Share on other sites

Наскільки я зрозумів то цей юний дописувач готовий проголосувати за того хто пообіцяє відбирати силоміць у працюючих в Україні 28 млрд дол на місяць і роздавати їх усим? 

Lellard, ще раз добре подумай - ти впевнений що хочеш такого деспота тирана?

 

Відбирати у олігархічних кланів їх надприбутки - так.

Link to comment
Share on other sites

Доречі, оплачувати 700 доларів Basic Income для українців будуть і ковбасники теж зі своїх податків. Готуйтесь, малятка.

 

Від держави можна втікти, а від народу - ні.

 

Ми й  так уже оплачуєм. Всякі гранти і інші численні речі. Маєш дві руки, дві ноги і голову на плечах - арбайтен. Тобі в житті вже пощастило.

Link to comment
Share on other sites

Ми й  так уже оплачуєм. Всякі гранти і інші численні речі. Маєш дві руки, дві ноги і голову на плечах - арбайтен. Тобі в житті вже пощастило.

Хєровастєнько оплачуєте, я ж кажу пробував арбайтен за 200 доларів - менше пів року вистачило, щоб зрозуміти що я краще вб'ю, ніж працювати буду.

 

Будете більше платити.

Link to comment
Share on other sites

Хєровастєнько оплачуєте, я ж кажу пробував арбайтен за 200 доларів - менше пів року вистачило, щоб зрозуміти що я краще вб'ю, ніж працювати буду.

 

Будете більше платити.

 

То яка проблема? Записуйся в контрактники, там більше платять

Link to comment
Share on other sites

Ну добре, поділив, 700 аж ніяк не виходе.....  :fp1:

Інше ротшильди докинуть, вони ж перемогли на Майдані. Від рокфелерів кісінджер у квітні 2014 до хуйла залітав, сказав, все - ми програли.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...