Перейти до змісту

Я проголосую за того, хто зробить в Україні Basic Income 700 доларів.


Lellard

Recommended Posts

Інше ротшильди докинуть, вони ж перемогли на Майдані. Від рокфелерів кісінджер у квітні 2014 до хуйла залітав, сказав, все - ми програли.

 

Ну ладно, припустимо докинуть та місяць проживете, а далі?

Link to comment
Share on other sites

Хєровастєнько оплачуєте, я ж кажу пробував арбайтен за 200 доларів - менше пів року вистачило, щоб зрозуміти що я краще вб'ю, ніж працювати буду.

 

Будете більше платити.

 

А нащо нам вам платити? платять, якщо є якийсь сенс.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну ладно, припустимо докинуть та місяць проживете, а далі?

Пожиттєво 700 на місяць. Не каліфорнійським нігерам з латиносами з картелей, а українцям.

А нащо нам вам платити? платять, якщо є якийсь сенс.

Щоб не отримати 30 мільйонів кримінально мислячих людей у мабутньому.

Link to comment
Share on other sites

Пожиттєво 700 на місяць. Не каліфорнійським нігерам з латиносами з картелей, а українцям.

Щоб не отримати 30 мільйонів кримінально мислячих людей у мабутньому.

 

Тю ... під час Голодомору народ мер мільйонами - чи Америку та Європу це хвилювало?

 

Закриють кордони і будете знову варитися у своєму соку. Налякали їжака голою полою :weep:.

Link to comment
Share on other sites

А чому так мало?700.7000 треба.Такі ресурси кругом.

Бо я реаліст і 700 доларів це реально досяжна сума, при бажанні.

 

Може створити партію і назвати "700 доларів" ?   :D

Link to comment
Share on other sites

Не вмієте ви їх закривати, аллахбабахи тому приклад

 

Для алахбарів вони відкриті (поки), а для українців - ні. Сильно українці їздили в країни Європи чи Північної Америки під час совка? якщо помилитесь, буде вам совок-2, тільки можливо в набагато іншому варіанті.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Пожиттєво 700 на місяць. Не каліфорнійським нігерам з латиносами з картелей, а українцям.

X(

Шо сцуко забугорніе схавали нігерів з картелів?

Плотите падли!

:super:

Зи. А якщо мені 700$ мало?

" Как нам обустроить рабкрин"?

Link to comment
Share on other sites

Для алахбарів вони відкриті (поки), а для українців - ні. Сильно українці їздили в країни Європи чи Північної Америки під час совка? якщо помилитесь, буде вам совок-2, тільки можливо в набагато іншому варіанті.

Якщо захід помилиться (і станеться спроба кацапської окупації), буде вам підрив 5 українських АЕС одночасно і кінець планеті. Діставайте гроші.

Link to comment
Share on other sites

Якщо захід помилиться (і станеться спроба кацапської окупації), буде вам підрив 5 українських АЕС одночасно і кінець планеті. Діставайте гроші.

 

:lol2::weep: :weep:

 

Хіба ВАМ в першу чергу не буде підрив АЕС? ну це прямо якісь путінські майські тези. Не забудьте збацати відео, як ядерний попіл з АЕС летить на Каліфорнію :fp1: :fp1: :fp1:.

Link to comment
Share on other sites

Пожиттєво 700 на місяць. Не каліфорнійським нігерам з латиносами з картелей, а українцям.

 

Так ми знайшли тільки на один місяць. Ротшильда з Ахметовим вистача лише на 1 місяць. Де далі брати бабло?

Link to comment
Share on other sites

Так ми знайшли тільки на один місяць. Ротшильда з Ахметовим вистача лише на 1 місяць. Де далі брати бабло?

Побудувати кібуци по всій даунецькій області і розводити в них жидів  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Так ми знайшли тільки на один місяць. Ротшильда з Ахметовим вистача лише на 1 місяць. Де далі брати бабло?

Методика відпрацьована комуняками

https://www.youtube.com/watch?v=R6f7SpgwPPo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Створити...