Перейти до змісту

Негатив до висказувань Фаріон (безвідносно до особистості) - ознака кацапа.


Lellard

Recommended Posts

Бозє-бозє, соціальний експеримент знову вдався. Більшість дописувачів або не знають української, або не читають назву теми.

 

Негатив до висказувань Фаріон (безвідносно до особистості) - ознака кацапа.

 

Всім муляє особистість, а якщо б її тези висловив хтось інший, ви би їх підтримали?

 

Скажу вам ще один маркер - україномовний дописувач, що проти Фаріон - 99,99 відсотків єврей.

 Лирнык тоже говорил  что тот  кацап кто говорит  в окопе не на мове.  Вот бы его петуха  там отловили наши бойцы...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Лирнык тоже говорил  что тот  кацап кто говорит  в окопе не на мове.  Вот бы его петуха  там отловили наши бойцы...

  Альо . О  не  треба  видумувати . Лірник  чітко  КАЗАВ  І  ПИСАВ    ,  що  більшість  що  перебуває  на  порядку  і  поряд  -  УКРАЇНОМОВНІ  .

 

БІЛЬШІСТЬ . Про яку  Гео  писав "  суржикомовлящіє"  якщо не помиляюсь .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Альо . О  не  треба  видумувати . Лірник  чітко  КАЗАВ  І  ПИСАВ    ,  що  більшість  що  перебуває  на  порядку  і  поряд  -  УКРАЇНОМОВНІ  .

 

БІЛЬШІСТЬ . Про яку  Гео  писав "  суржикомовлящіє"  якщо не помиляюсь .

А он что перепись  проводил в окопах ? Я ему давно задавал этот вопрос что на фронте пуля не спрашивает на каком языке ты говоришь и гибнут наши воины за Украину а не за мову.   Он в свойственной ему манере "быка колхозного "  перешел на личности  . Эта гнида и на войне зарабатывает и вечно побирается  при всех режимах при  ющенко  януковиче и сейчас. Ознакомьтесь с рейтингами    на выборах получим очереднй нежданчик  как при Ющенко  в виде прихода Юли и рыгов ..

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

висказування, це мабуть щось таке, що виникає внаслідок сказу

Слово "казати" в українській мові є, тому можливі і похідні - висказування, казки, приказки

 

Від слова "сказ" похідні будуть накшталт - скажений, оскаженіти. 

Link to comment
Share on other sites

Слово "казати" в українській мові є, тому можливі і похідні - висказування, казки, приказки

 

Від слова "сказ" похідні будуть накшталт - скажений, оскаженіти. 

Та  нє.  Тому  і  ввели  "висловлювання",  щоб  не  вийшов  "сказ".  Мені  теж  дуже  "різануло".

 

Щодо  Гордона  і  Фаріон (подивилася  ролик).

Все  Фаріон  сказала  правильно.  Хтось  мусів  це  зробити.

Вона  радикальна,  так,  але  катастрофи  від  неї  нема  і  не  треба  ту  катастрофу  шукати.

Біля  неї  такої  радикальної  хтось  менш  радикальний  буде  виглядати  зовсім  поміркованим  і  зробить  своє.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Для українців Фаріон "це сукин син, але наш сукин син!" а для інородних зайд - ворог, агент і т.д.

 

Я мрію щоб вона стала міністром освіти або культури.

  

"Нужно определиться "с какими соузниками и друзьями  еще не  разругались власти  и назначить Фарион чтобы так  окончательно  разосрались со всеми  на Западе кто нас поддерживает , .  нам мало   гривневич и ветровича и ужудение отношений с поляками венграми и румынами   .Неужели не понятно что режим вымышленной   проблемой мовы сталкивает меду собой народ  вместо борьбы с коррупцией и проведения европейских  реформ  

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Неужели не понятно что режим вымышленной   проблемой мовы сталкивает меду собой народ  вместо борьбы с коррупцией и проведения европейских  реформ  

це головне завдання "Свободи" взагалі і Фаріон зокрема.

і цілком можливо що замовляє їм цей сценарій не тільки укр.влада,

а і мерзотне пуйло, йому дуже вигідний цей жупел,

яким запросто можна лякати людей.

Link to comment
Share on other sites

це головне завдання "Свободи" взагалі і Фаріон зокрема.

і цілком можливо що замовляє їм цей сценарій не тільки укр.влада,

а і мерзотне пуйло, йому дуже вигідний цей жупел,

яким запросто можна лякати людей.

Українців Фаріон не лякає.

Link to comment
Share on other sites

Фаріон

 

Я мрію щоб вона стала міністром освіти або культури.

міністром агресивного хамства,

а інугерманівну заступником

Змінено користувачем Кадра
Link to comment
Share on other sites

Ні. Українців за національністю Фаріон не лякає. Манкуртів та інородців - так. Ви ким будете?

я громадянка України і не прихильниця націоналізму

бо вважаю що у світі є дві категорії людей -

порядні  :tu: і негідники :td: Тобто мораль (совість) -

це єдиний критерій за яким людей варто розрізняти.

Link to comment
Share on other sites

інну хєрманівну до стінки, з капітельманшою і вальцмандтом

вальцманд і гройсманд пока нєпрікасаємі,

хоча і заслуговують.

хєрманівна і фаріон психічнохворі

і підлягають серйозному лікуванню.

А Юля невдовзі стане президентом України,

і це буде цілком справедливо, логічно і корисно для всіх українців,

(крім злочинців)

Така як Новынський, теж гра-амадянин.

 така як і всі інші громадяни.

Link to comment
Share on other sites

це головне завдання "Свободи" взагалі і Фаріон зокрема.

і цілком можливо що замовляє їм цей сценарій не тільки укр.влада,

а і мерзотне пуйло, йому дуже вигідний цей жупел,

яким запросто можна лякати людей.

Знаете  для меня  показатель когда она решила  сама себя проверь на детекторе лжи  после слов Гордона  о измене и прочих ее гбистких грехах времен СССР  она пригласила специалиста не с Украины  а догадайтесь от куда ???? ))))) - я подозреваю что специалист еще был и с Лубянки  кадровый   сотрудник российских спецслужб ))))   Не могли они допустить провала  своего старого сотрудника .Я сужу о людях по делам а не то что они мелят своим языком .Фарион должно проверить СБУ   не могу поверить что на работает бесплатно, мечта любой службы иметь такого крота в обществе особенно во время войны. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


она пригласила специалиста не с Украины а догадайтесь от куда ???? ))))) - я подозреваю что специалист еще был и с Лубянки

 

"Я  подозреваю!!!!..."     і  далі  впевнена  тирада,  як  Лубянка  захищає  Фаріон.  :lol2:

Ви  тут  для  дітлахів  пишете,  чи  то  таке  завдання  з  Луб янки?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Я  подозреваю!!!!..."     і  далі  впевнена  тирада,  як  Лубянка  захищає  Фаріон.  :lol2:

Ви  тут  для  дітлахів  пишете,  чи  то  таке  завдання  з  Луб янки?

   Зачем она для своей проверки  на детекторе притащила специалиста из Москвы ?  

Link to comment
Share on other sites

вальцманд і гройсманд пока нєпрікасаємі,

хоча і заслуговують.

хєрманівна і фаріон психічнохворі

і підлягають серйозному лікуванню.

А Юля невдовзі стане президентом України,

і це буде цілком справедливо, логічно і корисно для всіх українців,

(крім злочинців)

 така як і всі інші громадяни.

Те що Фарiон психiчна не Робить Юлю не брехливою. Те що Порошенко зажерливий казнокрад не робить Тимошенко незажерливим казнокрадом.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...