Перейти до змісту

Полиция голландии!


кноп

Recommended Posts

33624347_1761444507268159_50116352585215
Rustam Mustafaev поделился видео.

Подивіться як працює поліція у Нідерландах. Ось, що таке жорстка поведінка копа, а не той дитячий садок, який більшість розповсюджує про наших копів

 

Please wait.. Loading

 


они её что к собаке в машину кинули? smilie5.gif

Link to comment
Share on other sites

бити дівчину?!

придурки

тю, так равность полов жы, толерастия

 

з.ы. вы же адекватный человек, вспомните 90е или 2000е, если просто взять на улице и ткнуть в лицо милицейскому рукой, не одному и в темном проулке, а на улице и шоб рядом с нарядом... То шо бы было?

Link to comment
Share on other sites

За мою жизнь минимум трое знакомых мне людей умерли от ударов по голове в драке. Двое получили эти удары на моих глазах. В разные годы, конечно. Оба умерли в течение суток.

 

Полицейские должны уметь "вязать" нарушителей без нанесения ударов в голову и в жизненно важные органы.

Это беспредел, садизм и крайний непрофессионализм.

 

:td:

 

ЗЫ. Недавно проскакивало видео, как амерский мусор гасил какую-то не в меру нервную. тетку кулаком в кабину прямо при ее детях. Охуевший, я вам скажу, поц.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

За мою жизнь минимум трое знакомых мне людей умерли от ударов по голове в драке. Двое получили эти удары на моих глазах. В разные годы, конечно. Оба умерли в течение суток.

 

Полицейские должны уметь "вязать" нарушителей без нанесения ударов в голову и в жизненно важные органы.

Это беспредел, садизм и крайний непрофессионализм.

 

:td:

 

ЗЫ. Недавно проскакивало видео, как амерский мусор гасил какую-то не в меру нервную. тетку кулаком в кабину прямо при ее детях. Охуевший, я вам скажу, поц.

 

Не знаю про штати. Не був, на жаль. А в Голандії в мене на  очах в кварталі отих самих ліхтарів поліцаї гасили двох підарісів в прямому сенсі

цього слова . В сенсі, що підараси. Біля кофі-шопу з відповідним контингентом. Що можу сказати. Діяли як ти кажеш. " Бєз нанєсєнія" . 

Швидко і чітко. Мене вразило звідки вони взялись. Як з під землі. Підараси навіть не встигли щось розквасити один одному.

Це я до чого веду. Голандці як німці. Люди процедури. І якщо цей поліцейський її в*їбашив значить в нього не було інших варіантів

звести потенційну критичну ситуацію ло мінімуму.

 

* Відео не надам. Справа була в середині 90-х. Але не думаю що вони розпаскудились як наші.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...