Перейти до змісту

здається аварія в Жулянах, авіа


SvitLana

Recommended Posts

правда, але все добре 

 

Сьогодні, 14 червня о 20.40 літак авіакомпанії Bravo, рейс 4406 Анталія-Київ UR-CPR, при приземленні викотився за злітно-посадкову смугу. 
На борту знаходилося 169 пасажирів, в результаті інциденту ніхто не постраждав. Всі пасажири були евакуйовані і знаходяться в Терміналі в залі прильоту.

На місці працює аварійно-рятувальна бригада. Екіпаж і фахівці аеропорту очікують авіаційних експертів і представників авіакомпанії.

Прийнято рішення про закриття аеропорту «Київ» на 5 годин до 1:00 15 червня.

Link to comment
Share on other sites

І в Борисполі проблеми з бортом МАУ, кажуть через грозу, бідні туристи завтра, я про пакетників 

а в мене 17-го рейс, здається )


А цей, за смугу викотився, шасі не витримало і він в газон влетів

Link to comment
Share on other sites

Треба сидіти з ременем до моменту повороту як мінімум, бо є шанс розбити табло

та щаззззззз, вони аплодують як тільки землю побачать і галопом на вихід, наче не з літака , а на літак. Мене ще бісить біганина до туалету, коли літак тільки висоту набирає, таке враження що добу дома збирали перед польотом )

Link to comment
Share on other sites

Є ще фотки, дозволять, я закину

дивлюсь і згадую як ми сідали на Корфу, добре що я спала і побачила де це вже практично на землі ))) навіть Тіват відпочиває в порівнянні )

Link to comment
Share on other sites

Мене ще бісить біганина до туалету, коли літак тільки висоту набирає, таке враження що добу дома збирали перед польотом )

Так якщо сигнал про ремені є, то бігати не повинні. Але є одне але. В аеропорту напитися води, потім затриматись на посадці, потім хвилин 40 постояти у черзі на смугу.

Link to comment
Share on other sites

Так якщо сигнал про ремені є, то бігати не повинні. Але є одне але. В аеропорту напитися води, потім затриматись на посадці, потім хвилин 40 постояти у черзі на смугу.

та яка затримка, все по розкладу , а вони вже стоять в черзі ) на сигнали пофігу

__________________________________

 

Аеропорт "Київ" відновив роботу о 23.35.

Слідкуйте за статусом рейсів на он-лайн табло аеропорту

Link to comment
Share on other sites

Сказали будуть ремонтувати  :fp1:

 

Харківських і львівських туристів на Ларнаку, привезуть до Києва, от підфартило людям. Не так того дощу було як наслідків 

 

35303830_1902623539782372_81861315378806

 

35359376_1902623476449045_35458395640881

Link to comment
Share on other sites

Пассажиры рейса рассказали подробности инцидента. 

Очевидцы рассказали, что перед посадкой самолет стало сильно трясти, и им приходилось упираться ногами в кресла, чтобы "не бросало по сторонам". А также, что сидящие у крыла, заметили какой-то дым.При посадке, по словам пассажиров, самолет задел крылом землю, были повреждены колеса шасси с одной стороны, пошел едкий дым.

После посадки не были открыты все эвакуационные выходы, поэтому возникло столпотворение.

"Эвакуации никакой не было... Свои ноги, сами. У нас не выпали ни маски, ни жилеты. Нас ни о чем не предупредили. Мы выломали дверь и нам сказали: "Прыгайте, бегите, куда сможете". Мы побежали, у всех паника. Все стоим под дождем, ветер. Кто-то упал, кто-то ударился. Скорой нет. Пожарные только приехали. Скорая приехала спустя два часа... В аэропорту ни валерьянки, ни воды. Все что нам предоставили - вода через два часа. Все к кому мы подходили говорили "мы не компетентны, обращайтесь к авиакомпании", - рассказала пассажирка.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Имел я в виду детать МАУ и прочими Браво, этот металлолом давно пора списать в утиль....

В МАУ літаки є ок. 

 

 


У нас не выпали ни маски, ни жилеты. 

Маски випадають при перепаді тиску, а жилети під сидінням.  :fp1:


 

 


Все что нам предоставили - вода через два часа.

:fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Навіщо їм маски на землі ? )) вона просто перелякана, смєшалісь в кучу люді, коні 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YHR2gjSEEi8&feature=youtu.be

 

і так, їм неймовірно пощастило, з пілотами 

Link to comment
Share on other sites

Пассажиры рейса рассказали подробности инцидента. 

Очевидцы рассказали, что перед посадкой самолет стало сильно трясти, и им приходилось упираться ногами в кресла, чтобы "не бросало по сторонам". А также, что сидящие у крыла, заметили какой-то дым.При посадке, по словам пассажиров, самолет задел крылом землю, были повреждены колеса шасси с одной стороны, пошел едкий дым.

После посадки не были открыты все эвакуационные выходы, поэтому возникло столпотворение.

"Эвакуации никакой не было... Свои ноги, сами. У нас не выпали ни маски, ни жилеты. Нас ни о чем не предупредили. Мы выломали дверь и нам сказали: "Прыгайте, бегите, куда сможете". Мы побежали, у всех паника. Все стоим под дождем, ветер. Кто-то упал, кто-то ударился. Скорой нет. Пожарные только приехали. Скорая приехала спустя два часа... В аэропорту ни валерьянки, ни воды. Все что нам предоставили - вода через два часа. Все к кому мы подходили говорили "мы не компетентны, обращайтесь к авиакомпании", - рассказала пассажирка.

Я думаю дим був вже коли гальмували, як зразу сказали літак винесло за смугу, шасі гавкнулось. А от про швидкі то пічалька, велика 

Link to comment
Share on other sites

там якісь стрьомні літаки, компанії, постійні скандали, затримки

літаки не власність аеропорту ))

Скандали і затримки бо дешеві ) люди не читають що купують, от ви читали умови чартерних рейсів ? тільки чесно )

Link to comment
Share on other sites

літаки не власність аеропорту ))

Скандали і затримки бо дешеві ) люди не читають що купують, от ви читали умови чартерних рейсів ? тільки чесно )

 

 не читав

але

літав чартерами тільки перевірених туроператорів

хоча можливо просто везло

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

 не читав

але

літав чартерами тільки перевірених туроператорів

хоча можливо просто везло

просто везло ) зараз капєц капєцнутий що робиться, переносять по 5 разів на день, оптімізіруют , росте процент жирів  ;)

на лемент і обурення тикають носом в умови перевезення ) 

Link to comment
Share on other sites

 

 


В МАУ літаки є ок. 

 

Я стараюсь не летать этой компанией, но на всех полётах, которые у меня были самолёты были старые, а сервис отвратительный...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...