Перейти до змісту

Happy Independence Day, USA !


Recommended Posts

 

 


Думаєте фомі дешевше обійшлась би поїздка, якби штати були під короною?. Я думаю дорожче.... Так що радуйся Фома нашій незалежності з нами

Юкі, мені на ціну поїздки пофігу, я ж не Свєта Б.   Я планую ще разок до вас, зробити коло від ЛА до Мексики по узбережжю, далі поворот на національні парки і Сан Хранциско. Але на це треба 2-3 тижні  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Юкі, мені на ціну поїздки пофігу, я ж не Свєта Б.   Я планую ще разок до вас, зробити коло від ЛА до Мексики по узбережжю, далі поворот на національні парки і Сан Хранциско. Але на це треба 2-3 тижні  :fp1:

 

і десь штука на день

Link to comment
Share on other sites

Якщо на 4х вкластись в штуку з авіа то ще нічого. У вас ціни ад, навіть музеї за бабло.

 

мав на  увазі штука на рило.... Так шо сиди в своїй метрополії

Це щось ти загнув.

:lol2: цей респ консерватор застряг в 19 сторіччі

Link to comment
Share on other sites

Місіс спенсер, як тобі вистава патріотів на ФУПі?  :D

 

Я ФУП тепер мало читаю, тільки проглядаю. Але сьогодні мусила на Вас, Юкі, написати три доповіді модераторам за хамство по відношенню до Ольги Тейлор. Некрасиво і Вам не личить, незважаючи ні на який можливий штучний стан, в якому Ви знаходились :( :( :(.

Link to comment
Share on other sites

Я ФУП тепер мало читаю, тільки проглядаю. Але сьогодні мусила на Вас, Юкі, написати три доповіді модераторам за хамство по відношенню до Ольги Тейлор. Некрасиво і Вам не личить, незважаючи ні на який можливий штучний стан, в якому Ви знаходились :( :( :(.

 

Дарма.... Вона працює на якусь бот ферму хуйловську шоб розділяти нас з вами....... 

Link to comment
Share on other sites

Дарма.... Вона працює на якусь бот ферму хуйловську шоб розділяти нас з вами....... 

 

То брехня, яку в свій час придумав Трололо і йому подібні, так само як і про аутсайдера. Обоє реальні люди.

Link to comment
Share on other sites

Чому вони не думають, а тупо шпарять агітками?

 

Тому що у вас, демократів, атрофоване критичне мислення і все, що не відповідає закладеному у ваші мізки коду, викликає автоматичну реакцію типу "троль", "кацап", "ольгінець"!

Link to comment
Share on other sites

Тому що у вас, демократів, атрофоване критичне мислення і все, що не відповідає закладеному у ваші мізки коду, викликає автоматичну реакцію типу "троль", "кацап", "ольгінець"!

 

Не відповідає те шо не має логічного пояснення.... Я зараз себе відчуваю як ця вчителька

 

Link to comment
Share on other sites

Уки, ты подозрительно не похож на классического либерала. Может ты наш шпион в стане врага? :))

 

Я хочу розвитку, мокша... Ні хуйло, ні Трамп не заохочують розвиток.... Заохочують розбрат.... Я ніколи не буду нашим з тими шо заохочують розбрат

Link to comment
Share on other sites

Вот тут и начинается интересній парадокс. Розвиток в понимании либерало-демократов  - єто сомнительные инвестиции в идеалистические идеи, которые как правило не прорастают. Вот у нас в Онтарио живой пример . Строили социализм 15 лет. Все что душа желала, получало финансы и добро на воплощение. Результат ты видишь сам - разваленая провинция, 56блн долга и полное разочарование населения в выбрано пути вплоть до исчезновения политической силы, которая это все полторы декады поощряла. 

Беда Сев. Америки в том, что золотой середины при двух партийной системе не получается. Или суровая правда капитализма, или оголтелый социализм с тяжелыми экономическими последствиями.

Link to comment
Share on other sites

Тому що у вас, демократів, атрофоване критичне мислення і все, що не відповідає закладеному у ваші мізки коду, викликає автоматичну реакцію типу "троль", "кацап", "ольгінець"!

У некоторых еще и здравый смысл атрофирован. 

https://www.cnn.com/videos/us/2018/07/07/teen-maga-hat-whataburger-san-antonio-texas-theft-bk-orig-vstan.cnn

Link to comment
Share on other sites

Я ФУП тепер мало читаю, тільки проглядаю. Але сьогодні мусила на Вас, Юкі, написати три доповіді модераторам за хамство по відношенню до Ольги Тейлор. Некрасиво і Вам не личить, незважаючи ні на який можливий штучний стан, в якому Ви знаходились :( :( :(.

 

Я гарно тролю, місіс Спенсер.... ваші доповіді це постріл в повітря ..... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...