Перейти до змісту

Побори в школах Британії


Гість Хома

Recommended Posts

Я уже даже не помню по сколько сдавали.

Помню что на копии для материалов учебных...

:gigi:

 

А от на день вчителя та на шторы ни разу, почему то.

Будто и не вчилося дитя...

Змінено користувачем Kumpel
Link to comment
Share on other sites

Вчительські  зарплати  на  Заході  (знаю  про  Данію)  одні  з  найнижчих  в  суспільстві.  Очевидно  цей  фонд  призначений  частково  компенсувати  бюджетний  мізер.  А  це  значить,  що  працюють  в  тій  школі  непогані  вчителі.

Link to comment
Share on other sites

@Patriot, для ніщебродів. Є елітарні за бабло від 15 до 50к+ баксів у рік

то  стара та нова Англия такой шнягой болеет, там бэсплатно тока дебилы вчаться.

Всякие другие нищеброды без бабла арифметиками кормятся...

Вчительські  зарплати  на  Заході  (знаю  про  Данію)  одні  з  найнижчих  в  суспільстві.  Очевидно  цей  фонд  призначений  частково  компенсувати  бюджетний  мізер.  А  це  значить,  що  працюють  в  тій  школі  непогані  вчителі.

OMG!

Link to comment
Share on other sites

Очевидно  цей  фонд  призначений  частково  компенсувати  бюджетний  мізер.

 

5 фунтів в рік - це нічого. Раз проїхати на метро, бокал пива. Які зарплати???
Link to comment
Share on other sites

5 фунтів в рік - це нічого. Раз проїхати на метро, бокал пива. Які зарплати???

 

  :fp1:    Фома,  Ви  так  артистично написали,  що  я  "прочитала"  не  про  5  фунтів,  а  про  5  тисяч  фунтів. 

Тепер  сама  з  себе  сміюся.  Зір  і  охоплюваність  тексту  часом  підводить,  що  вдієш.  Мені  б  у  голову  не  прийшло,  що  можна  писати  про  5  фунтів,  навіть  приколюючись. У  мене  воно  б  пройшло  повз  свідомість  і  не  затрималося.

Так  що  звиняйте  за  дописи.  Дійсно,  смішно.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

За артистичне написання - Фома винен  shpylka 5 тисяч фунтів! :)

Хм, а  чому  б  і  ні?  Я  ж  переживала  за  Фому:  двійко  діток,  а  може  з  кожним  роком  дорожчатиме?  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Хм, а  чому  б  і  ні?  Я  ж  переживала  за  Фому:  двійко  діток,  а  може  з  кожним  роком  дорожчатиме? 

5000 за приватну то дешево. Доречі, сніданок коштує 4 в день

Link to comment
Share on other sites

5000 за приватну то дешево. Доречі, сніданок коштує 4 в день

Школа  тепер  буде  дешевший  варіант  за  садок,  навіть  врахувавши  усі  одноразові  витрати  на  початку?

Link to comment
Share on other sites

Школа  тепер  буде  дешевший  варіант  за  садок,  навіть  врахувавши  усі  одноразові  витрати  на  початку?

Школа в місяць,  з усіма додатковими витратами (сніданок + клуб після школи) в 4 рази дешевше ніж садок.

Link to comment
Share on other sites

Школа в місяць,  з усіма додатковими витратами (сніданок + клуб після школи) в 4 рази дешевше ніж садок.

Отепер  розбагатієте!  І  на  другий  рік  в  Європу  на  континент  відпочивати  поїдете. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...