Перейти до змісту

Прогрес


coolzak

Recommended Posts

Був в зубного.Давно нічого серйозного не робив а треба було коронку.Тепер зісканували зуб лазером до і після обпилювання і коронку тут же зробили на станку з ЧПУ де лазером вирізали з заготовки.Все про все 2 години
Link to comment
Share on other sites

система церек.  уже и в киеве есть.  сама пилилка 80 к.евро.  сканер 20 к.веро)  один зуб в киеве от 500 евро.

казав що за все 70000 канадських.Короонка 1200 канадських.Правда своїх 200 решта страхівка
Link to comment
Share on other sites

:fp1: Мені так робили коронку 14 років тому. Але мені коронки, які роблять в лабораторії старим способом більше подобаються

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Как всегда, на всем, что связано со стоматологией в частности и медициной вообще, накручивают бешенные бабки.

на материалах, на пятибаксовом импланте, на микро станочке с чпу, цена которому - пару килобаксов от силы.

Лазерный 3д сканер - тоже не диковинка. И не дорогой.

 

За 70 килобаксов сейчас можно приобрести большой мощный высокоточный фрезерно-гравировальный суперстанок с точностью, которая на порядок превосходит необходимую для производства коронки.

Или собрать самому несколько (а то и несколько десятков, в зависимости от габаритов) станков из стандартных блоков и комплектующих.

А для выжигания коронки лазером нужен станочек размером с системный блок ПК.

Приводы с ходом в несколько сантиметров и лазерная головка не сильно мощная.

Link to comment
Share on other sites

Дружина оце ставить імплант за £2500, і це ще дешево! 

 

Мені за 1300 поставили. Тупо висмикнули зуба. Добре зажило. Потім тупо вкрутили гвинтик, і на нього коронку насадили. Все було зроблено досить швидко та якісно без зайвої метушні. 

Link to comment
Share on other sites

якось в Сіеттлі а веропорту перетнулись з нашою дівкою з Дніпра, вона працювала там і летіла в Європу у справах

слово за слово -  спитав про те саме

вона, повагавшись, відповіла - сума з п'ятьма нулями...

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

якось в Сіеттлі а веропорту перетнулись з нашою дівкою з Дніпра, вона працювала там і летіла в Європу у справах

слово за слово -  спитав про те саме

вона, повагавшись, відповіла - сума з п'ятьма нулями...

 

То на рік і до податків

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Мені так робили коронку 14 років тому. Але мені коронки, які роблять в лабораторії старим способом більше подобаються

зі скануванням ручним лазером щоб отримати 3д картинку яка зразу йде на машину робити постійну коронку?

Бо пару років тому мені робили традиційно зі зліпком і тимчасовою коронкою і чекав пару днів щоб постійну зробили на стороні в спеціалізованій конторі

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

зі скануванням ручним лазером щоб отримати 3д картинку яка зразу йде на машину робити постійну коронку?

Бо пару років тому мені робили традиційно зі зліпком і тимчасовою коронкою і чекав пару днів щоб постійну зробили на стороні в спеціалізованій конторі

 

Іменно зі скануванням. Потім кілька хвилин коронка "друкувалась" на тому дівайсі. Поставили, і досі стоїть, але треба вже міняти. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...