Перейти до змісту

Золотий хрестик....


Uki

Recommended Posts

Пенсильванські попи згвалтувавши хлопчика вішали на нього золотий хрестиком..... Це було знаком що цього хлопчика можна гвалтувати без проблем.... 

 

тисяча - це сильно, навіть якщо десята частина підтвердиться

Catholic Priests Abused 1,000 Children in Pennsylvania, Report Says

https://www.nytimes.com/2018/08/14/us/catholic-church-sex-abuse-pennsylvania.html

 

але оскільки це білі християнські священники, то це на нашому форумі не рахується.

Рахуються лише злочини злобних муслімських арабонегрів

Link to comment
Share on other sites

тисяча - це сильно, навіть якщо десята частина підтвердиться

Catholic Priests Abused 1,000 Children in Pennsylvania, Report Says

https://www.nytimes.com/2018/08/14/us/catholic-church-sex-abuse-pennsylvania.html

 

але оскільки це білі християнські священники, то це на нашому форумі не рахується.

Рахуються лише злочини злобних муслімських арабонегрів

 

Тисяча - це підтверджено. Журі розглянуло всі звіти та підтвердило

Link to comment
Share on other sites

Тысяча это только по Пенсильвании.

А в 2002 году был скандал с попиками Массачусетса. Они тоже любили розовые попки алтарных мальчиков.

Ну и в Ирландии не гнушались этим делом...

 

Не думаю что это какие то особые случаи, просто большинство пострадавших молчит :(

Link to comment
Share on other sites

Чілі також.... Папа поки що пройшов денайял та в стадії Баргенінг... Тіпа хочу вислухати всих жертв.... Навіть не знаю що буде далі... Католицькій церкві треба закритись та віддати все своє бабло на компенсацію постраждалим... 

Link to comment
Share on other sites

Та тільки дурню не зрозуміло, що целібат то є спокуса до сексу в нетрадиційних формах. Неважливо, з яких міркувань його прийняли, чи Хрестові походи вимагали, чи хотіли пихато підкреслити якусь свою "вищість", чи тодішній Папа був прихованим педерастом - але факт є факт - целібат невпинно породжує потяг до содомського гріха, бо мавпа в людині нікуди не щезла.

Link to comment
Share on other sites

Та тільки дурню не зрозуміло, що целібат то є спокуса до сексу в нетрадиційних формах. Неважливо, з яких міркувань його прийняли, чи Хрестові походи вимагали, чи хотіли пихато підкреслити якусь свою "вищість", чи тодішній Папа був прихованим педерастом - але факт є факт - целібат невпинно породжує потяг до содомського гріха, бо мавпа в людині нікуди не щезла.

 

Ну а також як варіант для педофілів, яким жінки не потрібні.... 

Link to comment
Share on other sites

Чілі також.... Папа поки що пройшов денайял та в стадії Баргенінг... Тіпа хочу вислухати всих жертв.... Навіть не знаю що буде далі... Католицькій церкві треба закритись та віддати все своє бабло на компенсацію постраждалим...

 

Я не представляю какую нибудь общественную организацию в Штатах где насилывали бы детей в таком темпе.

Ее бы давно запретили а насильников по тюрьмам расселили

Link to comment
Share on other sites

Та тільки дурню не зрозуміло, що целібат то є спокуса до сексу в нетрадиційних формах. Неважливо, з яких міркувань його прийняли, чи Хрестові походи вимагали, чи хотіли пихато підкреслити якусь свою "вищість", чи тодішній Папа був прихованим педерастом - але факт є факт - целібат невпинно породжує потяг до содомського гріха, бо мавпа в людині нікуди не щезла.

Для невігласів, церковне майно спадкувалось, і священицький сан передавався, тоїсть майном церква не розпоряжалась. Тому і було принято рішення, щоб не могло бути кумовства.  

Не біда Укі тебе згвалтують твої чорні любі друзі, а ти будеш кричати добре що не католицький священик((( 

Link to comment
Share on other sites

Для невігласів, церковне майно спадкувалось, і священицький сан передавався, тоїсть майном церква не розпоряжалась. Тому і було принято рішення, щоб не могло бути кумовства.  

 

У мене є гарні знайомі у психіатричній лікарні, я можу допомогти, причому абсолютно конфіденційно, пишіть у лічку...

Link to comment
Share on other sites

Для невігласів, церковне майно спадкувалось, і священицький сан передавався, тоїсть майном церква не розпоряжалась. Тому і було принято рішення, щоб не могло бути кумовства.  

Не біда Укі тебе згвалтують твої чорні любі друзі, а ти будеш кричати добре що не католицький священик((( 

 

Для того шоб згвалтувати, йому доведеться наблизитись до мене. Я його звичайно зустріну таким чином щоб він ніколи більше нікого не міг згвалтувати. Стосовно священників - там зовсім інша тема, батьки вірили у їх святість, батьки довірили свою дитину священнику...... 

Link to comment
Share on other sites

До речі так, основна проблема тут не згвалтування, як таке, а зрада довіри. Згвалтуванню завжди можна запобігти, якщо припустити саму його можливість

 

Скільки звинувачених ксьондзів?

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...