Перейти до змісту

Вперше побачив рекламу УП - топлять Гриценка


Rost_I

Recommended Posts

Сьогодні верше в житті побачив гугловський банер з рекламою УП. І не просто УП, а конкретної статті. Скрін не зробив (про що вже жалкую), а одразу перейшов на сайт. І знаєте яка стаття? А оця:

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2018/09/6/7191299/

 

Змінено користувачем Rost_I
Link to comment
Share on other sites

Можна  сприймати  як  ...  два  незадіяні  зійшлися  докупи.  Свій  до  свого  по  своє.

я про інше. УП активно рекламує через гугл адсенс саме цю статтю. Тобто топить Гриценка як уся бютовська компашка

Змінено користувачем Rost_I
Link to comment
Share on other sites

я про інше. УП активно рекламує через гугл адсенс саме цю статтю. Тобто топить Гриценка як уся бютовська компашка

Та  "то  ли  ещё  будет"!  Ще  надивимося  і  наслухаємося.  Поки-що  треба  вміти  читати  між  рядками.  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Про  УП   чи інші  типу  "змі"  в  Україні  . Відношусь  до  всих  однаково -  приватні  комерційні  кАнтори . 

Правда  УП    дає  досить  багато інфи  ,  плюс  пишуть  політики  та  таке  інше .

Link to comment
Share on other sites

Читаємо:  http://uapolitics.com/topic/36991-iulki-valiat-gritcenka-po-povn%D1%96j-program%D1%96/page-2#entry1072835 

В нас є спецгілка про те, як бютівська компашка топить Гриценка. Тільки, на диво, з неї витікає зовсім протилежне.

Link to comment
Share on other sites

помиляєшся  ,  його  топлять  усі  -  порошки  юльки  ригі  .  Залишилось  наСіоналістам впрягтись  ,  а  це  буде  "  к бабкє нєхаді"

Зовсім  ні,  це  вам  так  хочеться.  Навіщо  він  порошкам,  а  тим  більше  ригам? 

Link to comment
Share on other sites

я  на  ваші  брєдні  і брехню  нехочу  реагувати

А  я не  для  вас  і  пишу -  просто  розвінчую  дурню.  Хто  вміє,  той  подумає.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

А  я не  для  вас  і  пишу -  просто  розвінчую  дурню.  Хто  вміє,  той  подумає.

ну  побрешіть ще  ,  тут  і  ходити  далеко  за  порошківськими висерами  недалеко щоб  вас  порадувати

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А Вам статті про те, що Гриценко - кака, замало? Обов`язково, щоби в кінці написали "до речі, а Юля - цяця". Так?

Якщо за гроші Юлі, то це було б логічно. Не думаю, що окрім Тимошенко немає кому топити Гриценка. Поле в усіх спільне.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Якщо за гроші Юлі, то це було б логічно. Не думаю, що окрім Тимошенко немає кому топити Гриценка. Поле в усіх спільне.

я б міг би припустити, що УП навіть не при ділах. Просто хтось проплатив банер на адсенсі з лінком на статтю УП. Але ж сама стаття явно притягнута за вуха. Схоже, що це мочилово під який явно шукали новий привід.

Щодо спільного поля... Багато хто вважає, що Гриценко відбирає саме Юлін електорат, невдоволений Порошенком.

Link to comment
Share on other sites

А Вам статті про те, що Гриценко - кака, замало? Обов`язково, щоби в кінці написали "до речі, а Юля - цяця". Так?

Кацапам  зовсім  не  треба,  щоб  в  другий  тур  вийшов  Гриценко. Їм  треба  тільки  свою  парочку: Юлька і  хтось  з  ригів.

Тому  Гриценка   валити  будуть,  як  не  крути.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...