Перейти до змісту

Порошенко выступит в Раде с ежегодным посланием


Recommended Posts



 

 


09:09Сегодня 

Фото: president.gov.ua


 


Новости Украины:Президент Украины Петр Порошенко в четверг, 20 сентября, выступит в Верховной Раде с ежегодным посланием о внутреннем и внешнем положении Украины.


Его выступление предусмотрено повесткой дня пленарного заседания, опубликованного на сайте парламента.


Ежегодное послание Главы государства определено первым вопросом повестки дня.


 


  Не вижу смысла его  слушать и тратить время  на того , кто  ,   просрал и продал со своим  окружением майдан .... Главный вопрос когда  уйдет и больше  не будет душить народ "покращеннями " по хлеще Азаровских


 






  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites


 


10:05
Виступ Порошенка, зміни до Конституції, оновлення ЦВК: у Раді "гарячий" день (  включил  тв  на пару минут   какой ужас достижение разрыв отношений   с РФ ,  армия  церковь ,    а что же ты... за народ не сказал что он  вымирает при твоей  власти ... Самый худший президент самый кровавый  . 

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Пішов молоти словами герасимова - по кабальному контракту 2009 року ми переплатили десятки мільярдів доларів. А тепер ми від коцапського газу не залежимо.

Link to comment
Share on other sites

Честно у меня слезы наворачиваются от слов этой гадины  , уже выключил ТВ ,  что же ты натворил после майдана ...   

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Народний депутат Віктор Чумакподарував президенту Петру ПорошенкуКримінальний кодекс України та порадив вивчити його.


Призент він вручив після виступу гаранта зі щорічним посланням у Верховній Раді.


"Дуже цікаву книжку подарував Петру Олексійовичу - Кримінальний кодекс. Вона з науково-практичними коментарями, щоб знати, що можна і не можна робити, коли керуєш державою", - прокоментував Чумак.


Нардеп наголосив, що Порошенко регулярно порушує статті ККУ і назвав його "гарантом беззаконня". Як аргумент Чумак назвав ухвалення закону спеціально під призначення Юрія Луценка генеральним прокурором.


"Разом із книжкою я передав звернення від 40 народних депутатів із вимогою відкритого публічного діалогу і відповідей на всі питання, які турбують суспільства. Я не почув [у посланні], що у нього з офшорами, із бізнесом у Росії... Чому повинна працювати формула "Роттердам+" і чому її не розслідують. Чому піднімають тарифи на газ і чому у нас один монополіст їх встановлює", - додав Чумак.


 


А Кучме дарили лапти  вот как  шар повернулся. 


Link to comment
Share on other sites

Честно у меня слезы наворачиваются от слов этой гадины  , уже выключил ТВ ,  что же ты натворил после майдана ...

 

От скажи... І шо він натворив!!!!

 

Для твого люби мого х@йла санкції ВИТОПТАВ у Європи і Америки( рас)

 

Безвіз для твоїх дітей і онуків( два)

 

Томос просувається( три)

 

І в тебе від успіхів Украіни болить( чотири)

 

Цей список можемо продовжити....

Link to comment
Share on other sites

Іди вже у свій дитсадок пасочки з піску ліпити, АНАЛітєг  :fp1:

 

а було ж схоже на людину спочатку

чим ближче до виборів, людей меншає, ботів і тролів більшає  :(

Link to comment
Share on other sites

а було ж схоже на людину спочатку

чим ближче до виборів, людей меншає, ботів і тролів більшає  :(

ти тож колись був схожий на нормального чоловіка, трохи з гумором, хоча й був юльком...

 

два роки сюди взагалі не заходила, коли зайшла ---  :fp1: одні зрадострадальці, і юльки

та щей які агресивні стали...

 

раніше,враховувалась більш-менш думка опонента..

а зараз :fp1:

 

як тільки, десь у травні зайшла, главзрадострадалєц хозя мені питання... рррраз.... за кого я ?

 

ну я ж то людина розумна і розумію геополітичну ситуацію Неньки, і зрозуміло... поки нема іншого достойного для Неї кандидатури в гетьмани, то я за Олексійовича...

 

ой, трохи не забула..

 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАС, НАШ ШОКОЛАДНО-БЕЗВІЗОВИЙ,САНКЦІЇ ДЛЯ

 

ВОРОГА ВИТОПТАНІ, ТОМОС ПРОСУВАЮЧИЙ, ЗБРОЙНІ СИЛИ ВІДРОДЖУЮЧИЙ 

 

ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ!!!

 

БАЖАЮ ВАМ ВИГРАТИ ВИБОРИ!!!

 

...я продовжую...

 

а я і не збіралась ні з ким сваритись, бо в пам"яті залишилось, що тут вроді гасло "Шануймося, бо ми того варті!" було актуальним...

 

але воно не так... 

на жаль... ну себе захистити зможу в любий спосіб...

 

:shuffle: 

 

Link to comment
Share on other sites

раніше,враховувалась більш-менш думка опонента..

а зараз :fp1:

 

Та який з тебе опонент? І де ті думки? Потік свідомості, сюсюкання, штампи. Ото все, на що ти здатна. Фсад, дєвочка, фсад ©

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...