Перейти до змісту

Вулиця Кубанської України


mg42

Recommended Posts

Я думав, що це прикол, але таки  втнули  :fp1:

 

 
Новое название выбрано для восстановления исторической памяти о казачьем государственном образовании на Кубани.

В Киеве улицу маршала Жукова в Деснянском районе переименовали в улицу Кубанской Украины. Соответствующее решение поддержали 67 депутатов Киевсовета на заседании в четверг, 18 октября.

 

https://korrespondent.net/city/kiev/4023406-v-kyeve-pereymenovaly-ulytsu-marshala-zhukova

Як не вмер Данило, то болячкою вдавило.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чим погано? Кубань - Україна.

 

правда?

 

то поїдь туди і розкажи то місцевим  :weep:

 

Є така приказка: дурень думкою багатіє.

Крим і Донбас не завадило б повернути в Україну для початку.

А вони за Кубань мріють...

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Там вата на ваті сидить та ватою поганяє. Вмерли гени, причому давно. Нема "Андріїв Чорнот", лишилися клоуни ряжені. Я вже мовчу скільки тієї пошесті на Донбасі за кацапів воювало.

Чому блін не "Карпатської України" а цим чортзна-чим....

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Там вата на ваті сидить та ватою поганяє. Вмерли гени, причому давно. Нема "Андріїв Чонот", лишилися клоуни ряжені. Я вже мовчу скільки тієї пошесті на Донбасі за кацапів воювало.

Чому блін не "Карпатської України" а цим чортзна-чим....

 

Коли московський проспект перейменували на С.Бандери, я був гордий і задоволений, бо в мене офіс на Почайні. А от писати в адресі прописки дружини вул. Кубанської України мені якось навіть впадлу, бо я знаю, що то повна маніловщина і дурні цяцянки.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Веде нас в бій борців упавших слава.

Для нас закон найвищий то наказ:

«Соборна Українська держава —

Міцна й одна від Сяну по Кавказ»

Змінено користувачем Пьіня
Link to comment
Share on other sites

Коли московський проспект перейменували на С.Бандери, я був гордий і задоволений, бо в мене офіс на Почайні. А от писати в адресі прописки дружини вул. Кубанської України мені якось навіть впадлу, бо я знаю, що то повна маніловщина і дурні цяцянки.

 

А ще "за землю без мешканців" зазвтчай таким чином питання "вирішували" алоїзієвич, віссаріонович та всі імперці.

Бльо. Гидота

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

 

 


Это троллинг на государственном уровне

 І не на пустому місці. Нехай "розумники" подивляться на мапу України 1919 року, і трохи ознайомляться з Історією.  

Link to comment
Share on other sites

І не на пустому місці. Нехай "розумники" подивляться на мапу України 1919 року, і трохи ознайомляться з Історією.

Не стоит этому аплододировать. В Кремле уже посмотрели старые карты, ничем хорошим это не закончилось.
Link to comment
Share on other sites

Я би краще Повітрофлотський перейменував на щось таке, щоб в москалів пердак палав 24/7

 

і не весь, а тільки один будинок посольства

в імені ОУН-УПА, або дивізії "Галичина", чи ще якось гарно

Link to comment
Share on other sites

Зрадодротам аби зраду знайти.

У Львові давно є вулиця Кубанська, поруч із вулицею Кримською, і це правильно.

Своє виття в дупу запхайте собі, невдахи всепропальці.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

і не весь, а тільки один будинок посольства

в імені ОУН-УПА, або дивізії "Галичина", чи ще якось гарно

 

Так не буває. І ви це чудово знаєте.

Хай би й перейменували хоча навряд. "Повітрофлотський" прсто нейтральна назва, вона не має ніякого політичного підтексту

Link to comment
Share on other sites

Я думав, що це прикол, але таки  втнули  :fp1:

 

 

https://korrespondent.net/city/kiev/4023406-v-kyeve-pereymenovaly-ulytsu-marshala-zhukova

Як не вмер Данило, то болячкою вдавило.

може трохи незвично звучить, але люди звикнуть

 

це для розвитку кругазора. 

 

і у москалів сильно запалає

 

кубань ніхто завойовцвати не буде

 

але класний тролінг кацапні на такому рівні. :tu:

Link to comment
Share on other sites

Прийде час, скоріш за все, коли наші колись етнічно землі повернуться додому. Для цього ми усього лише мусимо економічно й політично наздогнати країни Балтії, а хуйло з послєдишами здохнути.

Link to comment
Share on other sites

Прийде час, скоріш за все, коли наші колись етнічно землі повернуться додому. Для цього ми усього лише мусимо економічно й політично наздогнати країни Балтії, а хуйло з послєдишами здохнути.

 

за нинішніх темпів росту економіки - років через 70-75... Польщу - через 100...

Хто буде стільки чекати?

Link to comment
Share on other sites

За нинішнього росту - ніколи. Особливо Естонію, що суттєво випереджає поляків.

Якщо мати темпи зростання на 7% вищі, ніж у країнах Балтії, ми їх наздоженемо років за 25. Тобто, треба тривалий час їх тримати на рівні від 10%. Як китайці свого часу.

Link to comment
Share on other sites

можна подовжити назву - Повітрофлотський Української Авіації

Та  краще  Петра  Франка.  Організував  льотний  загін  під  час  україно-польської  війни.  Сам  літав.

Link to comment
Share on other sites

Присвоюють  вулицям  імена  для  того,  щоб  відомі  люди  чи  історичні  події  не  стиралися  з  пам яті  нащадків. 

Хай  1%  тих,  хто  там  проживає  чи  просто  проходить,  прочитає  назву  і  замислиться,  що  воно  таке  а  ще  й погуглить,  то  вже  не  марно.  Той  процент  комусь  ще  і  розповість.

У  мене  кілька  днів  назад  були  школярі  старших  класів  з  Волині.  Вони  не  чули  про  Романа  Шухевича!  :fp1:

Це  діти  не  зі  Слобожанщини  чи  Херсонщини.  Вони  з  Волині,  де  утворилася  УПА.  Батьки їм  то  не  розказують  і  може  і  самі  того  не  хочуть  знати.

Колись  на  Личакові  підводжу  до  могили  Сергія  Кузьменка,  показую,  бачу  ніякої  реакції.  Питаю:  про  групу  Брати  Гадюкіни  знаєте? 

- Ні.

- А  про  Кіркорова  чули?

-  Аякже!.

Ось  так.

Ще  недавно  була  група  з  Одеси.  Дітки  гарні,  але  привезли  їх  такі  бабушки  і  учительки,  що  краще  б  дома  сиділи.

Каже одна  дівчинка:  Я  б  на  кладбище  поехала (про  Личаківське,  музей)

- А што там  дєлать? - з  викликом  вигукує  бабуля.

Я  опоную,  хочу  переконати,  та  де  там.

-  Я  ещё  понимаю  Ново-Девичье!  Там  хоть  знаєшь,  кто  похоронен. 

Імена  Франка,  Соломії  Крушельницької,  Володимира  Івасюка  -  для неї  порожній  звук.

Чи  ті  діти  отримають  українські  знання?

 

Щодо  Кубанської  республіки.  Сто  років  минає  цього  року.  Я  навіть  сама  погуглила,  бо  не  такі  великі  у  мене  знання  щодо  нашого  Сходу.  Перебігла  очима  і  українську  вікіпедію  і  російськомовну,  Двє  бальшие  разницы.

Навіть  у  наведених  прізвищих.

Тому  усе  правильно.  Ми  повинні  знати  свою  історію,  бо  інакше  в  головах  будуть  лише  Кіркорови.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Присвоюють  вулицям  імена  для  того,  щоб  відомі  люди  чи  історичні  події  не  стиралися  з  пам яті  нащадків. 

Хай  1%  тих,  хто  там  проживає  чи  просто  проходить,  прочитає  назву  і  замислиться,  що  воно  таке  а  ще  й погуглить,  то  вже  не  марно.  Той  процент  комусь  ще  і  розповість.

У  мене  кілька  днів  назад  були  школярі  старших  класів  з  Волині.  Вони  не  чули  про  Романа  Шухевича!  :fp1:

Це  діти  не  зі  Слобожанщини  чи  Херсонщини.  Вони  з  Волині,  де  утворилася  УПА.  Батьки їм  то  не  розказують  і  може  і  самі  того  не  хочуть  знати.

Колись  на  Личакові  підводжу  до  могили  Сергія  Кузьменка,  показую,  бачу  ніякої  реакції.  Питаю:  про  групу  Брати  Гадюкіни  знаєте? 

- Ні.

- А  про  Кіркорова  чули?

-  Аякже!.

Ось  так.

Ще  недавно  була  група  з  Одеси.  Дітки  гарні,  але  привезли  їх  такі  бабушки  і  учительки,  що  краще  б  дома  сиділи.

Каже одна  дівчинка:  Я  б  на  кладбище  поехала (про  Личаківське,  музей)

- А што там  дєлать? - з  викликом  вигукує  бабуля.

Я  опоную,  хочу  переконати,  та  де  там.

-  Я  ещё  понимаю  Ново-Девичье!  Там  хоть  знаєшь,  кто  похоронен. 

Імена  Франка,  Соломії  Крушельницької,  Володимира  Івасюка  -  для неї  порожній  звук.

Чи  ті  діти  отримають  українські  знання?

 

Щодо  Кубанської  республіки.  Сто  років  минає  цього  року.  Я  навіть  сама  погуглила,  бо  не  такі  великі  у  мене  знання  щодо  нашого  Сходу.  Перебігла  очима  і  українську  вікіпедію  і  російськомовну,  Двє  бальшие  разницы.

Навіть  у  наведених  прізвищих.

Тому  усе  правильно.  Ми  повинні  знати  свою  історію,  бо  інакше  в  головах  будуть  лише  Кіркорови.

яка Ви молодчинка, пані Щпилько!!!

:tu:  :tu:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...