Перейти до змісту

Якщо потрібен форум - потрібен модер


Гість Хома

Recommended Posts

Отож.

Не треба було з самого початку робити форум у вигляді банки з павуками. Підпускаючи в неї кожної тварі по бійцівській парі. 

 

Спокій і діалог може бути в клубі однодумців, а не на  гладіаторській арені . 

 

Спокій та діалог в реалі.... У віртуалі потрібні баталії для формування справжньої картини світу, а не копирсання в якихось ілюзіях

Link to comment
Share on other sites

Шеф ще не вирішив, він досі патріот України, чи вже якось не теє. Британія далеко, війни там немає, спокійно, затишно, лише працюй собі... типова емігрантська ейфорія і заспокоєність. Вона, було, вразила навіть типових лівалюціанерів-марксистів-троцкистів, а на що ж вже були розбишаки...

 

Патріоти на фронті. 

Link to comment
Share on other sites

Спокій та діалог в реалі.... У віртуалі потрібні баталії для формування справжньої картини світу, а не копирсання в якихось ілюзіях

Реал і вірт дві строни одного дзеркала.

Ви навіть не уявляєте, які можуть бути гарячі розбірки і дебати між однодумцями

А якщо на їх майданчик  впустити ще й їхніх противників, то - маємо те що маємо. 

 

Патріоти на фронті. 

 Та невже? 

 

Шеф ще не вирішив, він досі патріот України, чи вже якось не теє. Британія далеко, війни там немає, спокійно, затишно, лише працюй собі... типова емігрантська ейфорія і заспокоєність. Вона, було, вразила навіть типових лівалюціанерів-марксистів-троцкистів, а на що ж вже були розбишаки...

Ну то нехай навідається в наш прифронтовий край. Організуємо йому екскурсію.  

З`їздимо і до пам`ятної дошки ідеологу українського націоналізму. встановленій на стіні будинку одного південно-східного міста, де він народився і жив.  

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Спокій та діалог в реалі.... У віртуалі потрібні баталії для формування справжньої картини світу, а не копирсання в якихось ілюзіях

:weep: виділене, бо це ж клініка трохи весело

Я от  недарма кажу, Юкі годний кандидат в модери. П...ць буде усім расистам, антисемітам, фашистам, взагалі усім умовно "правим", прихильникам Трампа, республіканцям, українським і іншим націоналістам, гендерним традиціоналістам, і т.і. Квітнути і тхнути будуть усякі ліваки, коммі, социки, анархісти, маоісти, представники сексуальних меншин, збоченці різного гатунку, а такох звихнуті на усьому вищепереліченому вроджені ідіоти та зомбаки.

А що такого? І такі форуми мають право на існування. Але мені, як українцю, потрібен саме патріотичний форум, як і було задекларовано з початку його заснування.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Найпростіший приклад, телеканал ZIK. Нікому він був не потрібен, якби не вибори. Вибори змінили усе - володаря, редакційну політику, і навіть перебіг кримінальної справи. Не можна ж бути настільки сліпим.

 

Телеканал це не форум. Абсолютно інший формат. Ти хочеч ввести на форумі єдіномисліє, чи що?.То про що тут тоді дискутувати, і з ким?  

Link to comment
Share on other sites

Я от  недарма кажу, Юкі годний кандидат в модери. П...ць буде усім расистам, антисемітам, фашистам, взагалі усім умовно "правим", прихильникам Трампа, республіканцям, українським і іншим націоналістам, і т.і. Квітнути і тхнути будуть усякі ліваки, коммі, социки, анархісти, маоісти, представники сексуальних меншин, збоченці різного гатунку, а такох звихнуті на усьому вищепереліченому вроджені ідіоти та зомбаки.

А що такого? І такі форуми мають право на існування. Але, мені, як українцю, потрібен саме патріотичний форум, як і було задекларовано спочатку його заснування.

 

Я ніколи не тиснув доповідь за політичні погляди, а лише за флуд, порушення законів та відверту хуйловську пропаганду.... Модером я не буду ніколи.

Link to comment
Share on other sites

Телеканал це не форум. Абсолютно інший формат. Ти хочеч ввести на форумі єдіномисліє, чи що?.То про що тут тоді дискутувати, і з ким?  

Так, я б ввів на форумі одностайність. Опозиційну одностайність. На противагу провладним типово-одностайним форумам, яких незліченно більше, ніж навіть умовно (ледь-ледь, трохи-трохи, десь там інколи) патріотичних, яких і так майже катма.

P.S. Дискутуйте з однодумцями, як досягти процвітання України. З ворогами не дискутують, їх знищують, з кретинами теж не дискутують, це пусте.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Я ніколи не тиснув доповідь за політичні погляди, а лише за флуд, порушення законів та відверту хуйловську пропаганду.... Модером я не буду ніколи.

Мабуть, і не варто. 

Бо "доповідь"  за "хуйловську пропаганду"  -  чистої води політична акція. 

А є ще прихована пропаганда цього ж штибу, яка постійно мімікрує і пристосовується, і не стає  менш прохуйловською. Скоріше навпаки. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Так, я б ввів на форумі одностайність. Опозиційну одностайність. На противагу провладним типово-одностайним форумам...

Жопоблок цілком провладно опозиційний. То ви за той кодляк?

Link to comment
Share on other sites

Мабуть, і не варто. 

Бо "доповідь"  за "хуйловську пропаганду"  -  чистої води політична акція. 

А є ще прихована пропаганда цього ж штибу, яка постійно мімікрує і пристосовується, і не стає  менш прохуйловською. Скоріше навпаки. 

 

Хоч я повністю згоден з тим що не варто мене робити модером через мою заангажованість, все таки стосовно лапок я не погоджуюсь..... Хуйловська пропаганда та її руйнівна сила - це вже практично доведений факт.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Можливі різні варіанти. Наприклад, автоматичний бан в залежності від кількості отриманих користувачем мінусів. За добу. Набрав -10 і отримав 5 днів бану.

 

Також можлива анонімна модерація на ротаційній основі. Тиждень випробувальний термін. Втримався - місяць другий випробувальний термін. І так далі.

Link to comment
Share on other sites

При чем тут ситуёвина в стране? И каким образом она может влиять на модерацию? 

Как по мну так всё на поверхности. Зачистка информпространства под властьимущих. Чтобы не было бесхозных форумов, не принадлежащих нужным и влиятельным людЯм. По крайней мере, не являющихся их рупором или несущих разумное, доброе, вечное, одетое в штаны определённой политическои или иной строго фиксированной расцветки. Потому как ставки повышаюцца. Всех много, а всего мало. На всех не хватает. От и будет борьба за умы весьтицца таким образом. Потому как затраты минимальны, а на выходе таки результат пощупать мона. Потому что вроде как наиболее активная часть людёв больше тырнет юзает. А поэтому, ну как по мну, так нормального общения будет оставацца меньше и меньше. Реальных людёв будет всё меньше и меньше, а число ботов в разного качества может тока увеличивацца. Ботов не станет тока када не станет форума. И, этта, ситуёвина в стране здеся на модерацию вроде как не влияла. На модерацию влиял модератор. Насколько хорошо или плохо - другой вапроз. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Також можлива анонімна модерація на ротаційній основі. Тиждень випробувальний термін. Втримався - місяць другий випробувальний термін. І так далі.

Гарна пропозиція. Тільки першою шерститься  "конституція" - правила Клубу.  Згідно з яким діють модери і новий власник.

Link to comment
Share on other sites

Хоч я повністю згоден з тим що не варто мене робити модером через мою заангажованість, все таки стосовно лапок я не погоджуюсь..... Хуйловська пропаганда та її руйнівна сила - це вже практично доведений факт.

Ага, вже років тисяч п'ять як доведений :weep: як тільки виникла подоба масових засобів інформації.  Бо ЗМІ в класичному вигляді це не тільки, власне, інформація, а і зброя, інколи ефективніша, ніж залізяки. І от ми "від великого розуму" впроваджуємо тотальний плюралізм думок і поглядів в умовно "наших" ЗМІ, а ворог тим часом жорстко пропагує свої погляди у власних ЗМІ. Питання: який буде підсумок, хто переможе, ми чи ворог? Це саме те, що робили наші доморощені недолугі лівалюціанери і в 2005 році, і в 2014-му. І тількі під тиском патріотичної громадськості стались якісь невеличкі, скоріше косметичні, зрушення в поданні інформації майже тотально олігархічними ЗМІ. Але і це зараз нівелюється - вибори. То давайте підіграєму Хуйлу, ригам, сепарам, брехливій і злочинній владі своїм ідіотським "плюралізмом" під час війни (!). Просремо ж усе, включно з Ненькою, як завжди. Чи є сумніви?

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Укі ти читав як деми створювали нібито кацапських ботів які допомагали Муру в Алабамі а потім кричали що Мура хуйлоці підтримують Змінено користувачем coolzak
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:weep: виділене, бо це ж клініка трохи весело

Я от  недарма кажу, Юкі годний кандидат в модери. П...ць буде усім расистам, антисемітам, фашистам, взагалі усім умовно "правим", прихильникам Трампа, республіканцям, українським і іншим націоналістам, гендерним традиціоналістам, і т.і. Квітнути і тхнути будуть усякі ліваки, коммі, социки, анархісти, маоісти, представники сексуальних меншин, збоченці різного гатунку, а такох звихнуті на усьому вищепереліченому вроджені ідіоти та зомбаки.

А що такого? І такі форуми мають право на існування. Але мені, як українцю, потрібен саме патріотичний форум, як і було задекларовано з початку його заснування.

 

 

ну нє факт, там наче була якась неприємна пригода з BBQ на сімейних фронтах

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...