Перейти до змісту

офф: біогаз. :S


Ельф

Recommended Posts

а кстати, никто не пробовал Стирлинга замутить ?

дето видел какой то лет 100 которому на ЗУ который до сих пор воду качает из колодца.

тупа пришел дровишек кинул и вперед :) как на всякий случай вещь вроде ниче так

прикрутить к нему био реактор и вуаля

2 дохлых кота и водонапорная башня на пару кубов полная.

 

во, смотрите че нашел

и пилораму можно замутить, и дом подсветить если че

Змінено користувачем Reader
Link to comment
Share on other sites

а кстати, никто не пробовал Стирлинга замутить ?

дето видел какой то лет 100 которому на ЗУ который до сих пор воду качает из колодца.

тупа пришел дровишек кинул и вперед :) как на всякий случай вещь вроде ниче так

прикрутить к нему био реактор и вуаля

2 дохлых кота и водонапорная башня на пару кубов полная.

 

 

я пробую, готово відсотків на 20 деталей. є креслення :). правда я по тих кресленнях роблю в масштабі 3:1 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я пробую, готово відсотків на 20 деталей. є креслення :). правда я по тих кресленнях роблю в масштабі 3:1 

отпишитесь по результатам если че :)

вот тот на видео что я кинул дед говорит  5 - 7 ампер выдает. для интереса посчитать может реально например на фермах и свет газ нинада. гамно + стирлинг и жир пасажир :)

Link to comment
Share on other sites

отпишитесь по результатам если че :)

вот тот на видео что я кинул дед говорит  5 - 7 ампер выдает. для интереса посчитать может реально например на фермах и свет газ нинада. гамно + стирлинг и жир пасажир :)

Як писали розумні люди, у Стірлінга є два великі недоліки - матеріалоємність і габарити (маса) відносно потужності. Також читав, що на 20 кВт теплової енергії стрілінг може дати від 1 до 1,5 кВт електричної енергії. в теорії, те що я планую зліпити - буде видавати кіловат десять теплової ну і відповідно в пропорції електричної енергії. для порівняння 20 кВт теплової енергії буде з головою достатньо, щоб отопити будинок площею 100 кв.м. в зимовий період :).

 

п.с. зліплю - обов'язково викладу :)

п.с.2. правда ліплю вже з півроку, часу взагалі на задоволення не вистачає :)

Link to comment
Share on other sites

до речі, для автора топіка. якщо цікаво, що у Вас мало вийти з того, що ви заколотили в бочці, рекомендую прочитати http://lib.ru/PROZA/WOJNOWICH/chonkin.txt - розділ 1, глава 15 :)

Link to comment
Share on other sites

Як писали розумні люди, у Стірлінга є два великі недоліки - матеріалоємність і габарити (маса) відносно потужності. Також читав, що на 20 кВт теплової енергії стрілінг може дати від 1 до 1,5 кВт електричної енергії. в теорії, те що я планую зліпити - буде видавати кіловат десять теплової ну і відповідно в пропорції електричної енергії. для порівняння 20 кВт теплової енергії буде з головою достатньо, щоб отопити будинок площею 100 кв.м. в зимовий період :).

 

п.с. зліплю - обов'язково викладу :)

п.с.2. правда ліплю вже з півроку, часу взагалі на задоволення не вистачає :)

не ну основной поинт во всеядности я так полагаю... а массогабариты то такое, не тягать же его по городу в самом деле.

Link to comment
Share on other sites

не ну основной поинт во всеядности я так полагаю... а массогабариты то такое, не тягать же его по городу в самом деле.

ну в принципі так., я просто планую це діло зачепити для теплиці. в якості джерела теплової енергії буде от така штука - http://kamingid.ru/pech-bubafonya... посилання взяв перше, яке попалось, тому особливо не звертайте уваги. 

Link to comment
Share on other sites

Вы лучше попрбуйте газификатор на дровах, ветках, коре и тд. Среднетермический пиролиз.

бачив в шведському музеї в 50-тих 60-тих коли був брак пального подібні "баняки" шведи до машин причіпляли і так їздили десь є фотка, як знайду то виставлю), потужність двигуна правда падала значно і з екологічної сторони штука шкідлива для масового використання, але факт є факт. писало здається що на 2кг дров можна було проїхати 1км.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Зробив такий собі біореактор - ємність 20 літрів, напхана курячим гівном вперемішку із сухим листям (вигріб із сарая).

Залив це все водою, герметично упакував і нагрів (трохи тепле на дотик).

Через трубку пішов типу метан.

Але якогось хера він не горить.

Таке враження, що то не метан, а вуглекислий газ.

Запхав трубку в воду. Булькає. Але бульбашки не горять. Якщо перекрити і відкрити, то шипить, але не горить. Задуває вогонь нах.

 

Шо за фуйня? 

Чому газ не горить? 8-:

 

Хотів блін зайнятися альтернативною енергетикою, а тут отакий от йух на рило. :(

не,ну эксперименты это хорошо....но вы это осторожно не взорвите там ничего.

Link to comment
Share on other sites

спочатку влив два літри, два дні стояло - нічого не відбувалося.

Тоді залив доверху водою - пішло через день, коли сонце нагріло.

Хз, таке враження, що пре вуглекислота. :S

 

 

прикрути туди змійовика, підстав банку, та починай підігрівати - первак піде  :tu:  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

в общем, почитав трохи про це.

Виявляється, для чисто метану потрібно: а) багато гівна (а у мене якраз багато листя), і б) бактерії, які продукують безпосередньо метан, а не ЦО2.

Об'єм ролі не грає. Народ навіть на п'ятилітрових бутлях умудряється метан отримувати.

 

І ще вичитав цікаву річ про біоенергетику. Виявляється, для подолання відстані в 100км біоавтомобілю потрібно всього лише чотири дохлих кота.

:shuffle: Ну, це вже Вам у Котовєтку треба. :pleasant: Там котів багато і ше Толік є, але Толік молоденький і не годицця. Толік хароший. :66:

:corn:

Link to comment
Share on other sites

А вот движок  Стирлинга на дровах было бы класс замутить - котел и электрогенератор в одном. Кроме того, можно автоматику запитать, чтоб регулировала заслонку поддува для изменения температуры - вот тема была бы.

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

бачив в шведському музеї в 50-тих 60-тих коли був брак пального подібні "баняки" шведи до машин причіпляли і так їздили десь є фотка, як знайду то виставлю), потужність двигуна правда падала значно і з екологічної сторони штука шкідлива для масового використання, але факт є факт. писало здається що на 2кг дров можна було проїхати 1км.

У Китаї, у багатьох в оселі, під полом є така собі біосгаз  примітивне устаткування. Там є всілякі відходи з городу, людські і  тваринні екскрименти. Виробляється газ, на якому готують їсти і отоплюють оселю. Людина, яка була в гостях в китайців і бачила все це своїми очами, говорила, що воніще стоїть неймовірне, їсти неможливо, спати тех. В китайців немає місцяі тому все знаходиться під будинком і підлога не герметична, щілини кругом. Якщо це, за задумом Ельфа, зробити якісно, це і буде альтернативою.

Link to comment
Share on other sites

курей тримаю, тому що люблю курей (карликових)

А коні мені і нах не треба. Не люблю, хоча колись на них верхи частенько ганяв.

Відповідно, ну їх нах.

І взагалі, з біогазом почну розбиратися осінню.

 

Стратегія наступна - купую великий целофановий пакет, десь метра два в діаметрі і наповнюю його біомасою (не дрищами і синяками), потім поставлю у фонтан, все одно він зимою пустий. Ну і утеплити (прикидати листям). І наповнити водою, щоб було вологе. Може метан і попре. Ну а якщо і не попре, то все одно піде як добриво.

Я знаю, що скощена трава(газонна) дуже швидко перетліває і дає температуру, і ще знаю, що його треба мішати знизу-доверху. Тобто мусить бути пристрій, яким керують з зовні. Мені здаєцця, що Ви додали багато води.

Link to comment
Share on other sites

Люди, хто зна якою буде зима, але холодно буде це точно. Мені чомусь спадає на думку чавунна піч-буржуйка. Теж може бути альтернативою. Тільки під нею повинні лежати плити і на ній можна щось саме простіше приготувати їсти.

:shuffle:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...