Перейти до змісту

Панове канадці, як погодка?


Гість Хома

Recommended Posts

19 в данный момент. Парадиз

В нас ніч день амплітуда рятує.Ніч 14 ,день 32.Кондюка не треба,просто відкриваєш вікно

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На узбережжі зараз..... в орандж каунті.......... ліниво........ сонце ледве пробивається крізь глум цілий день....... ні спекотно ...... ні холодно......... вода в океані супер..........

Link to comment
Share on other sites

а шо в ЛА уже бомжі весь пляж позасирали шо в оранж каунті їздиш

 

Пляжі норм, навколо трохи засрано............ Але трафіки навколо, ні припаркуватись нормально, народу море......... коротше мрак......... Малібу трохи краще, але в оранж каунті вже якось більш розслаблено та вільно відчувається ............. в СД взагалі супер.............

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Лучше всего я оттянулся в Монтеррее.

ЗАтусил с серфингистской молодежью почти на неделю. Сам помолодел с ними слегка. Пляжи пустые. Волны супер. Народ всякий дурной не лазит. НУ просто мечта.

До срача в Санта Монике было хорошо. Сейчас и там уже говно плавает. Последний раз был - на бонах, на которых Ресторан bubba gump shrimp стоит мусора намотано как в бомжатнике. бррр. Всюду плохо

Link to comment
Share on other sites

Лучше всего я оттянулся в Монтеррее.

ЗАтусил с серфингистской молодежью почти на неделю. Сам помолодел с ними слегка. Пляжи пустые. Волны супер. Народ всякий дурной не лазит. НУ просто мечта.

До срача в Санта Монике было хорошо. Сейчас и там уже говно плавает. Последний раз был - на бонах, на которых Ресторан bubba gump shrimp стоит мусора намотано как в бомжатнике. бррр. Всюду плохо

 

Тут та сама атмосфера........ Але я з сім'єю, а не з серфінгістами........ 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ось трохи про пляж в ЛА

https://www.youtube.com/watch?v=r5KSVr1S9XU

очень mild ролик, почти рекламный. не показывает махачей, де даёт инфу про убийства, мёртвые тела...

 

тут немного свежей инфы

https://www.foxnews.com/us/venice-beach-violence-homelessness

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...