Перейти до змісту

Как вы относитесь к Зеленскому?


Bolton

Recommended Posts

Нормальный пацан. Если красть не будет и станет следить, чтобы другие не крали - будет толк. Все остальные в гонке - уже в коррупционном говне по самое горло. Все уже пороблені.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хтось  добре  написав - ще  одна  роль  під  чужу  режисуру.

 

Хтось  знає,  де  у  нього  межа  між  роллю  і  справою  серця,  розуму  і  совісті? (Так  би  мало бути).

Я  твердо  знаю,  що  це  не  мій  президент.  Ніколи  ним  не  стане.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вже якось писав - Мав трохи наґоди спілкуватися з ВЗ, правда досить давно, до 14 року.

Працездатність йоґо була на найвищому рівні, як актор - супер. Не як комік, це само собою, а як 'серйозний' актор. Ніяких еее...  кондово-'совкових' уподобань. Бізнес з москалями - ну а шо, звичайний бузінес, де йоґо до речі реґулярно взували на $ не раз, як мінімум намаґалися, з різним успіхом. Да. до речі , закидони Зеленському на тему єврейства і всякоґо такоґо смішнуваті. Він звичайний східняк єврейськоґо походження. Ішо? (з відомим прононсом ґґґ). Юрист за спеціальністю, +/- успішно веде не самий леґкий бізнес. Креативний і за словом в кишеню не лізе.
АЛЕ.
Я не бачу у ньоґо зараз вмєняємоі команди. Як кажуть , хароша людина - це не професія.
НЕ чую від ньоґо ніц  про аналіз і методи повноі заміни Системи, яка тут склалася за 70+ років. Заради справедливості - цьоґо не чую від жодноґо кандидата. Плюс ще дуже насторожує йоґо повний іґнор/акуратний обхід на публіці теми АТО і війни.

Да, я знаю шо ВЗ не афішуючи це ніде, вкидував досить слонячі суми на АТО. І не зґадує про це на публіці виключно по свойому характеру - 'Не буду про це казати, і всьо'.

Нє, ґуманізьма і мир це 100% добре. Але - Мир без анексій і контрибуцій, Штики в землю і по домам, а армію распустіть - це вже було в 1918. Я не хочу повтору тоґо шо було далі - Муравйов, УРСР і 1933. .

 Я б може (а скоріше за все - на фоні наявних табурєткопретендентів - точно би) і ґолосував би за ньоґо. Але. Не зараз. Потім. Коли буде повернуто Крим і Донбас, а Москва буде черґовий раз в попелі. І в Украіні стане проблема розвитку після війни. От тоді - 100%.

За Зеленськоґо можна буде ґолосувати, як тільки президентом Росіі стане Ґалустян.(ц моє :))

 

IMXO

Змінено користувачем uzzer
Link to comment
Share on other sites

Чи  вибрали  б  його  такого,  яким  він  зараз  є,  президентом  Ізраїлю?  В  умовах  постійної  колотнечі  з  арабами?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Чи  вибрали  його  такого,  як  він  зараз  є  президентом  Ізраїлю?  В  умовах  постійної  колотнечі  з  арабами?

Його туди й на поріг не пустять. 

Link to comment
Share on other sites

Зовнішньополітичні орієнтації вже викликають запитання. Внутрішньополітичні - суцільна невизначенність. Бо фільм це одне, життя - інше.

Научится, не боги горшки обжигают.
Link to comment
Share on other sites

Зовнішньополітичні орієнтації вже викликають запитання.

Внутрішньополітичні - суцільна невизначенність.

Бо фільм це одне, життя - інше.

1. які ще можуть бути питання? шо неясно? цілком прох*йловський

2. тут іде вже рускійязик і тд

3.невже сам додумався?

Link to comment
Share on other sites

В заявленому вже потрібні докорінні правки. Прямі перемовини з хуйлом неприпустимі, наприклад.

це вже дискримінація

за статевими ознаками

 

значить юлі ---можна

а зільонкє --- неможна домовлятися з х?лом?

де правда, люде?ДЕ? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Можна через американців.

 

 

яких американців? твоє юло тільки зх*йлом може  парузскі :consul:

 

ти це вже в штабі своєму не ляпни :fp1:

бо тебі вже мєтадічьок не дадуть

і хто нам тут графіки фертильності постить буде?

без графіків жеж нікак :nose3:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

плохо отношусь. он не любит Украину. тварь он. уебал бы его по голове и выкинул в парашку.

 

Таке висловлювання схоже на тролізм, наспрвді він любить Україну як географічну назву, де фактично панують кацапи, а українці - кріпаки, і щоб не було царя, такий собі кацапо-капіталізм або кацапо-соціалізм (совок).

Link to comment
Share on other sites

Вважаю Вазеліна (Зеленського) саме гнидою, яка намагається видати себе за класного чувака. Декілька аргументів:

 

1) Дружба з ворогом.

В 14-му, коли кацапи вже окупували Крим та воювали проти України, убиваючи українців,ВаЗелин продовжував знімати в Раші кінішки та із захопленням заробляти там гроші. Потім схаменувся і зробив вигляд, шо нічого не було і навіть, щоби якось відмазатись з'їздив з шаровими концертами в зону АТО (тоді так багато гнид робило - з'їздити в зону АТО за фоточками).

 

2) Ліпецька фабрика.

Виявляється у Вазелина була така, поки його не викрили. Закрив. Втім, я впевнений, що продовжує заробляти переоформивши договори. Торгувати контентом, це ж не цукерки на реальному виробництві випускати.

 

3) Обманує державу, ухиляючись від податків.

Про офшори Вазеліну вже багато написали.

 

4) Зневажає журналістів.

Пробував запустити флешмоб з посиланням політиків за зневажливе ставлення до журналістів, при цьому ми бачили як трохи згодом він так само зневажливо спілкувався з журналістом радіо Свобода.

 

5) Тотально зневажає українську культуру та все українське.

Культивує образ українця, як другосортної категорії людей - повних невігласів, тупих жлобів та злодіїв.

 

6) НЕ патріот

 

Вже пообіцяв торгувати Україною з Путіним. Тобто почути вимоги Путіна і зійтись з ним десь посередині (Дніпра?). Для такого неукраїнця втрата частини України не буде трагедією. Це буде все одно як продати частину бізнесу. Для таких людей навіть повна втрата України не стане трагедією, він із задоволенням писатиме мемуари десь на сонячному узбережжі Середземного моря.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Зеленский идет в президенты", но совершенно не представляет прав и обязанностей Президента (в лучшем случае) или внаглую брешет (в худшем)."Я лишу депутатов недоторканности".Каким образом?

Link to comment
Share on other sites

"Зеленский идет в президенты", но совершенно не представляет прав и обязанностей Президента (в лучшем случае) или внаглую брешет (в худшем)."Я лишу депутатов недоторканности".Каким образом?

Петяпутина нагибает как-то зраду, когда ему надо.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...