Перейти до змісту

Ніколи такого не було, і ось знову: "свинарчуки" у енергетиці


Citizen UA

Recommended Posts

"П. дав добро"   :pleasant:

 

В распоряжении журналистов оказались аудиозаписи телефонных разговоров  экс-депутата, председателя правления ЧАО "ХК "Энергосеть" Дмитрия Крючкова с Кононенко, Суркисами, депутатом от "Народного фронта" Игорем Котвицким и рядом чиновников.  Авторы расследования сопоставили содержание бесед с информацией из открытых источников, документами и событиями весны-лета 2015 года.

 

По просьбе журналистов аудиозаписи были верифицированы специалистами Национального центра медиаэкспертиз Университета Колорадо в Денвере, который сотрудничает с правительством США:K

Среди прочего участники разговоров планировали, как незаконно контролировать энергоснабжающие компании "Запорожьеоблэнерго", "Черкассыоблэнерго" и "Харьковоблэнерго", контрольный пакет которых принадлежит государству в лице Фонда государственного имущества. Собеседники также обсуждали распределение  значительных сумм наличными между участниками схемы.

 

Она заключалась в том, что несколько полугосударственных облэнерго согласились, чтобы крупные местные промышленные предприятия платили за уже поставленную электроэнергию не им напрямую, а компании "ХК "Энергосеть", которой руководил Крючков. Фирма обязывалась передавать деньги облэнерго. Трехсторонние договоры с "Энергосетью" и облэнерго заключили "Запорожский титано-магниевый комбинат", "Днепроспецсталь" и "Запорожский завод ферросплавов". Однако энергоснабжающие предприятия деньги от фирмы Крючкова так и не получали.

 

На "схему" "закрывали глаза" бизнесмены, депутаты, главы областных государственных администраций,  чиновники Фонда госимущества и Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг.

 

В одной из бесед Крючков заверил Котвицкого, что добро на "схему" якобы дал лично президент Петр Порошенко, сообщив, что контактным лицом будет Кононенко.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

"Петро Олексійович - найменше зло"

 

"Так шо, за Петра?"

 

"Вы готовы отказаться от безвиза и перспективы НАТО и ЕС?"

 

(три патриотических беженца)

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Походу, під ногами у Підра вже горить земля. Всьо пропало, шеф, все пропало! Гіпс снісмают! Він би утік кудись, але ж куди?   :weep:

 

та не хвилюйся так, голоснешь за зєлю, все буде добре ! :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Походу, під ногами у Підра вже горить земля. Всьо пропало, шеф, все пропало! Гіпс снісмают! Він би утік кудись, але ж куди?   :weep:

 

Примут в Ростове... Может уже Хряку звонить о расценках за свободу и жизнь.  :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

та не хвилюйся так, голоснешь за зєлю, все буде добре ! :gigi:

 

Чого мені хвилюватися? Нехай Підр хвилюється. А тобі, як я подивлюся, його лайно до смаку. Приємного  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Спікер виборчого штабу кандидата у президента Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що у діючого глави держави розслідування програми "Схеми" вважають чорним передвиборчим піаром, а фігурант розслідування Ігор Кононенко готує позов до закордонного суду на "Радіо Свобода".

Про це він сказав під час брифінгу у п'ятницю.

 

"Ми цінуємо роботу журналістів, особливо журналістів-розслідувачів, але ми не вважаємо себе клінічними ідіотами, коли за два дні до виборів з'являються подібні розслідування, що не є якоюсь випадковістю або збігом обставин", - заявив Медведєв.

За його словами, розслідування програми "Схеми, опубліковане напередодні - це брудна передвиборча технологія і "чорний" піар, як "всі розслідування останніх часів". "Особливо, коли за розслідування видається банальний злив інформації від одного із правоохоронних органів. Та ще і щодо несвіжої, кількарічної давнини справи. Наскільки я знаю, на сленгу правоохоронних органів такі справи називаються "висяками"", - зазначив представник штабу.

 

Медведєв повідомив, що найближчий соратник Порошенка Ігор Кононенко, якого згадували у розслідуванні, має намір подати позов до суду на "Радіо Свобода"

"Він вважає поширену інформацію недостовірною, а також виготовленою з грубим порушенням журналістських стандартів. Відповідно він прийняв рішення найближчим часом подати позов до суду на "Радіо Свобода", - розповів радник президента.

 

"Хотів би наголосити, що цей позов буде не до українського суду, а до закордонного суду. І, наскільки мені відомо, Кононенко мав певну розмову з Гремом Аткінсом і Грем погодився представляти його інтереси і організації цього судового позову", - додав він.

У свою чергу британский адвокат, який також був присутній на брифінгу, підтвердив, що мав розмову з Кононенком і погодився представляти його інтереси.

 

https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/29/7210613/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Спікер виборчого штабу кандидата у президента Петра Порошенка Олег Медведєв заявив, що у діючого глави держави розслідування програми "Схеми" вважають чорним передвиборчим піаром, а фігурант розслідування Ігор Кононенко готує позов до закордонного суду на "Радіо Свобода".

Про це він сказав під час брифінгу у п'ятницю.

 

Ага, #вивсьоврьотє  :D

 

По просьбе журналистов аудиозаписи были верифицированы специалистами Национального центра медиаэкспертиз Университета Колорадо в Денвере, который сотрудничает с правительством США.  

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

ну, ти від того лайна в захваті, все тягнеш і тягнеш на форум  :lol2:

 

Я не у захваті, і навіть вже не в ахує на п'ятому році від #пжити. Впевнений, що то не десята, і навіть не сота частка брудних справ Підра і його свиноферми. Щодо лайна, яке я тягну на форум, за твоїми словами, то якщо те лайно не обговорювати - воно кудись зникне? Мабуть ти вдома бруд під ліжко змітаєш, щоб не бачити? Замість того, щоб на смітник винести  B-)

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

ні, не зникне. але ще тиждень тому всім було пох на нього. а тут раптово всі застрибали із криками "ай-ой! лайнооо !" і ти з ними...

такоєот

 

Тиждень тому назад цього розслідування ще не було, це по-перше. А по-друге, всі законні (поки що) засоби добрі, щоб Підра (корупціонера, злододія і зрадника) всадовити на лаву підсудних, замість крісла на Банковій

Link to comment
Share on other sites

Тиждень тому назад цього розслідування ще не було, це по-перше. А по-друге, всі законні (поки що) засоби добрі, щоб Підра (корупціонера, злододія і зрадника) всадовити на лаву підсудних, замість крісла на Банковій

 

та ясно що не було. нах воно кому потрібне без виборів ? якби порох не висувався їх взагалі б не було. ви тільки на червоні ганчірки реагуєте, а інакше вам нецікаво

Link to comment
Share on other sites

та ясно що не було. нах воно кому потрібне без виборів ? якби порох не висувався їх взагалі б не було. ви тільки на червоні ганчірки реагуєте, а інакше вам нецікаво

 

Еттта п'ять!  :lol2:  Мені потрібне, і ще багато кому з нормальних громадян, хто хоче жити у правовій державі, де закон, і відповідальність за злочини, однакові для всіх. А Підр і висувався тому, що для нього другий термін це питання життя, або смерті, наразі

Link to comment
Share on other sites

я как і всє мої таваріщі... було це вже все, закінчилось погано :gigi:

 

Які таваріщі, нахуй? Ось що закінчиться погано. А ти продовжуй жерти Підрове лайно і плямкати від задоволення

 

На Радіо Свобода вийшло нове розслідування «П. дав добро» про розкрадання більше 1 млрд. грн. тарифних грошей. Подивіться його. Розкрадання стосувалося трьох державних обленерго: Запоріжжяобленерго, Черкасиобленерго, Харківобленерго.

 

Схема була проста: обленерго переуступило борг своїх споживачів на «прокладку» і деякі крупні підприємства, платили гроші за електроенергію не напряму обленерго, а «прокладці» Енергомережа. Енергомережа ті гроші виводила «наліво» або у готівку. «П. дав добро» та контактну особу.

 

В НКРЕКП я тоді прийшов, м’яко кажучи, не дуже великим спеціалістом, але видно якось засильно розібрався, бо навіть я побачив, що це вже не умовно-пристойний заробіток 10%-20% на інвест програмах, а чистий безпрєдєл. Тоді у лютому 2015р з’явилася ініціатива введення регулятором тимчасової адміністрації на обленерго, хоча на практиці це було проблематичним. Це, скоріше, була спроба публічно привернути увагу до того, що там відбувається. Це трохи спрацювало, деякі схеми дещо мінімізувалися, а деякі були превентивно «збиті».

 

Але коли виступаєш проти схем, на які, виявляється, «П. дав добро», то закінчується це закономірно. Через декілька місяців моя держ служба була завершена. Підмахувати сумнівні рішення, робити вигляд, що нічого не бачу та не розумію, я не хотів і щиро заздрю тим, хто так вміє робити собі імідж реформатора. А ось Д.Вовк своєю конструктивною позицією заслужив підвищення - від в.о. Голови НКРЕКП до повноцінного голови НКРЕКП.

 

Хочу звернути увагу, ці мільярдні розкрадання були у той період, коли країна найбільше потерпала від російської агресії, десь у той час був котел під Дебальцево, активні бойові дії, курс стрімко летів до 37 грн/дол., ми випрошували новий борг від МВФ, бо інакше катастрофа.

 

Тоді ж були підвищені тарифи на електроенергію для населення на 280%. В країні діє єдиний «тарифний котел», тому фактично були розікрадені тарифні гроші кожного з вас. Окрім цього було «вбито» акціонерну вартість держ компаній, акціонерами якої ви є. Наприклад, Запоріжжяобленерго успішно та по нормальній ціні приватизувати вже неможливо. Якщо хтось забере за 1 грн і погасить всі борги, то це вже успіх. Хоча це друге найбільше обленерго в Україні і 5 років тому компанія коштувало навіть не десятки, а мабуть, сотні мільйонів доларів.

 

Також хочу звернути увагу, що ці тарифні гроші були розікрадені так, що навіть не залишили людям на зарплати. Виникли борги перед тисячама працівників Запоріжжяобленерго та Черкасиобленерго за 3-5 місяців. Люди виходили на страйки, приїжджали на пікети у Київ - а з екранів телевізора їм розповідали про реформи та боротьбу із корупцією. Навіть попередники із «злочинної влади» спочатку платили зарплати людям, а потім крали. Також, заради справедливості, таких безпредєльних схем ніколи не робили підприємства Ахметова.

 

І на завершення, це справа НАБУ #1, відкрита відразу після створення бюро. НАБУ взялися по-серйозному, тому основні фігуранти втікли із України ще 2 роки тому. На сьогодні їх вже немає на цих державних обленерго, там вже управляють інші. Але ось буквально на минулому тижні я мав зустріч із підприємцями, які працюють у вказаних областях. Вони мені кажуть: «Андрій, ми вже останні років 10 нікому принципово не даємо взятки. Ні мєнтам, ні прокурори, ні податковій, ні міськраді. Але нам прийшлося дати обленерго 5 млн грн взятки за приєднання до електромереж, бо хотіли розширити свій бізнес, а без взятки це було неможливо».

 

Дати взятку, щоб розширити бізнес, щоб створити нові робочі місця. Дати взятку, щоб платити більше податків. Дати взятку, щоб збільшити валютну експортну виручку для України. Дати взятку, щоб збільшити ВВП. За це все в Україні треба давати взятки. Крючкова вже немає в Україні. Хто дав добро на таку модель розвитку України? Куди ми прийдемо із такою моделлю? Яку країну ми залишимо своїм дітям?

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Униніє на СУПі. Впадають у зрадойобство ... :zrada: І ди їх обнадій трохи, чи що   

 

В випадку катастрофи...
« : Сьогодні в 10:42:38 am »
 
В випадку катастрофи,хаосу і геноциду українського народу,в випадку зебіла президента.Я вернусь в Португалію і можу допомогти всім чим можу переїхати і влаштуватись одному з наших воїнів-наприклад Гео.Бабченко,Вольнов-розумні і маютьчуйку.Вольнов прямо сказав -є багато красивих місць крім України,виберуть зебіла-буду валити.Останні ролики Вольнова взагалі жесть
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

це дійсно смішно, ти думаєш, що якщо одне й те ж саме запостити декілька разів, то ефект буде кращій ? :gigi:

 

Одне й теж саме що? Ти не розрізняєш новину і коментар до неї?

Link to comment
Share on other sites

 

Униніє на СУПі. Впадають у зрадойобство потроху... :zrada: І ди їх обнадій трохи, чи що   

 

В випадку катастрофи...
« : Сьогодні в 10:42:38 am »
 
В випадку катастрофи,хаосу і геноциду українського народу,в випадку зебіла президента.Я вернусь в Португалію і можу допомогти всім чим можу переїхати і влаштуватись одному з наших воїнів-наприклад Гео.Бабченко,Вольнов-розумні і маютьчуйку.Вольнов прямо сказав -є багато красивих місць крім України,виберуть зебіла-буду валити.Останні ролики Вольнова взагалі жесть

 

 

ти не відходь від теми. давай ще 3-й запость, контрольний :gigi:

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

ти не відходь від теми. давай ще 3-й запость, контрольний :gigi:

 

Сцуко, у мене таке враження, що спілкуюся з альтернативно обдарованим, з повною відсутністю критичного мислення і логіки  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Сцуко, у мене таке враження, що спілкуюся з альтернативно обдарованим, з повною відсутністю критичного мислення і логіки  :fp1:

 

нічим не можу допомогти людині, яка може голосувати за коломойського, тому  що їй важливо, щоб не порошенко

таке життя

Link to comment
Share on other sites

Сцуко, у мене таке враження, що спілкуюся з альтернативно обдарованим, з повною відсутністю критичного мислення і логіки  :fp1:

А він просто не читає твої пости. А пише від балди для роблення контенту.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Найзлиденніша країна Європи - напрацювання найбагатшого керівника держави у Європі.

 

та да, юльку поверніть і все таке... :gigi: а сам за Зе :gigi:

А він просто не читає твої пости. А пише від балди для роблення контенту.

А він просто не читає твої пости. А пише від балди для наповнення контенту.

А він просто не читає твої пости. А пише від балди для наповнення контенту.

А він просто не читає твої пости. А пише від балди для наповнення контенту.

А він просто не читає твої пости. А пише від балди для наповнення контенту.

А він просто не читає твої пости. А пише від балди для наповнення контенту.

А він просто не читає твої пости. А пише від балди для наповнення контенту.

А він просто не читає твої пости. А пише від балди для наповнення контенту.

А він просто не читає твої пости. А пише від балди для наповнення контенту.

 

клас !

:K :K :K :K :K :K

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...