Перейти до змісту

На месте Порошенко я бы...


g_smit

Recommended Posts

Рассчиталась с международным валютным фондов за кредиты всей имеющейся в Украине наличностью и золотом

И снялась с выборов B-)

Порошенко? Не плутайте шерсть Порошенка з державною. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Порошенко? Не плутайте шерсть Порошенка з державною. :weep:

Ваша аватарка вводить в оману. Насправді Ви читати не вмієте?

Я писала про себе. На місці Порошенка. Люблю, знаєтє лі, прокрутіть в мазгу навіть нємажливі сценарії. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

так би мовити, краще жахливий кінець і негайно, ніж жах подовжений?

і не страшно?

якщо кінець невідворотній, то треба хоч честь врятувати. Захід нам (Порошенку) повірив, що ми найкращі і заслуговуємо жити як люди. Захід заради нас поніс збитки. Кацапи наші борги не повернуть. Приблизно такий хід мислєй. B-)

Link to comment
Share on other sites

Ваша аватарка вводить в оману. Насправді Ви читати не вмієте?

Я писала про себе. На місці Порошенка. Люблю, знаєтє лі, прокрутіть в мазгу навіть нємажливі сценарії. B-)

Так я ж приміряв Вашу думку на Порошенка. Не налізла, лопнула. Що я можу зробити? Не маю таку живу уяву як у вас.

Link to comment
Share on other sites

якщо кінець невідворотній, то треба хоч честь врятувати. Захід нам (Порошенку) повірив, що ми найкращі і заслуговуємо жити як люди. Захід заради нас поніс збитки. Кацапи наші борги не повернуть. Приблизно такий хід мислєй. B-)

Де Порошенко, а де честь.

(В наявності честі у Вас я не сумніваюсь ні разу! Наголошую! Читаю я може погано, але намагаюся. ;)  )

Link to comment
Share on other sites

Так я ж приміряв Вашу думку на Порошенка. Не налізла, лопнула. Що я можу зробити? Не маю таку живу уяву як у вас.

уфффф...   ще раз....   назва теми про інше. У Вас не з того коня попона для прімєркі.

Link to comment
Share on other sites

якщо кінець невідворотній, то треба хоч честь врятувати. Захід нам (Порошенку) повірив, що ми найкращі і заслуговуємо жити як люди. Захід заради нас поніс збитки. Кацапи наші борги не повернуть. Приблизно такий хід мислєй. B-)

 

перед смертю віддати борги? вперше про таке чую...

 

"Не лучше ли устроить пир на эти двадцать

 семь  тысяч и, приняв яд, переселиться <в другой мир> под звуки

 струн, окруженным хмельными красавицами и лихими друзьями?   "

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

перед смертю віддати борги? вперше про таке чую...

 

"Не лучше ли устроить пир на эти двадцать

 семь  тысяч и, приняв яд, переселиться <в другой мир> под звуки

 струн, окруженным хмельными красавицами и лихими друзьями?   "

О!

Нарешті щось по темі.

Я вперше святкую сьогоднішнє свято. Та й пошили мене в дурні якось несподівано для мене. Мені ще треба звикати та вчитись з цим жить.

:D 

Link to comment
Share on other sites

Рассчиталась с международным валютным фондов за кредиты всей имеющейся в Украине наличностью и золотом

И снялась с выборов B-)

Так і буде. Але вже після виборів. І та "налічность" буде конфіскованою у Підра со товаріщі кононєнкі. Коли їх випатрають, як бройлерів на птахофермі :D Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так і буде. Але вже після виборів. І та "налічность" буде конфіскованою у Підра со товаріщі кононєнкі. Коли їх випатрають, як бройлерів на птахофермі :D

На жаль їх випотрошать не на користь України. Багато грошей Україна з звягільских, лазаренок та інших януковичей отримали? А хусейнові гроші Ірак отримав? А Лівія отримала гроші Муамара? Таких прикладів море. Це першоквітневий жарт, що країні з цих кнуряк навіть зарізаних щось обломиться.

Link to comment
Share on other sites

На жаль їх випотрошать не на користь України. Багато грошей Україна з звягільских, лазаренок та інших януковичей отримали? А хусейнові гроші Ірак отримав? А Лівія отримала гроші Муамара? Таких прикладів море. Це першоквітневий жарт, що країні з цих кнуряк навіть зарізаних щось обломиться.

Подивимося, що буде

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так і буде. Але вже після виборів. І та "налічность" буде конфіскованою у Підра со товаріщі кононєнкі. Коли їх випатрають, як бройлерів на птахофермі :D

Ще три тижні будете металолом здавати? А як не встигнете? B-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Рассчиталась с международным валютным фондов за кредиты всей имеющейся в Украине наличностью и золотом

И снялась с выборов B-)

я б зірвала вибори в любий спосіб (законний, звичайно)

і повела б країну по тому ж шляху -- в Європу, завершили б мед реформу, що є головне

 

югік би вже когось би арештував. щоб заспокоїти манюпаса 

 

захід би пригрозив пальчиком, але б всеодно зробив би вигляд. шо то законно

 

якщоб було відносно тихо . то і інвестиції б потроху пливли і країна б далі розвивалась

 

але .... :(

Link to comment
Share on other sites

Порошенко? Не плутайте шерсть Порошенка з державною. :weep:

ти спочатку вибори для себе вдома право голосу, щоб твою думку акцептували хоч трошки

 

а потім дозволим тобі тут  гетьмана  трошки покритикувати :nose3:

Link to comment
Share on other sites

ти спочатку вибори для себе вдома право голосу, щоб твою думку акцептували хоч трошки

 

а потім дозволим тобі тут  гетьмана  трошки покритикувати :nose3:

Волюнтаризм!!!!
Link to comment
Share on other sites

Рассчиталась с международным валютным фондов за кредиты всей имеющейся в Украине наличностью и золотом

И снялась с выборов B-)

 

тож...не дивує що ти не на місці Порошенка....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...