Перейти до змісту

Гриценко


Elguider

Recommended Posts

Розмова очі-в-очі.

 

Сьогодні мав зустріч з Володимиром Зеленським. Не для власного працевлаштування чи входження нашої команди в його команду, а щоб відчути і зрозуміти людину, яка має реальний шанс стати главою держави. Стисло, мої враження з питань, які вважаю суспільно значимими. 

 

Чи готовий він до посади президента? Ні, не готовий, але відповідальність усвідомлює, готовий докладати зусиль і декларує намір спиратися на професіоналів.

 

Чи буде він на посту президента толерувати корупцію і мародерство? Ні, не буде.

 

Чи буде він здавати Україну Путіну, відмовлятися від курсу на вступ до НАТО і ЄС, чи принижувати українську мову? Ні, не буде. 

 

Чи є в нього якісь зобов'язання перед Ігорем Коломойським? Запевнив, що немає жодних.

 

Чи має він домовленості з кимось із нинішніх високопосадовців щодо збереження їх на посадах чи щодо місця в його команді. Ні, не має. Все, що гуляє мережею (різні прізвища прем'єрів, прокурорів, голів СБУ) - запевнив, що все це фейки. 

 

Чи визначився він зі своєю "п'ятіркою" кадрових призначень - СБУ, ГПУ, НБУ, МО і МЗС? Ні, ще визначається.

 

Чи піде він на публічні дебати з Петром Порошенком на НСК Олімпійський? Піде і серйозно до них готується.

 

Чи адекватно він оцінює свого суперника, його сильні сторони і його підступність задля збереження президентського крісла? Адекватно, шапкозакидального настрою немає. 

 

Чи був Володимир Зеленський зі мною щирим? Мені здалося, що так. Домовилися продовжити спілкування, адже на кону не мої, чи його інтереси - інтереси країни і держави.

 

Наостанок, оскільки і Ви мене про те питаєте: чи проголосую я особисто за Володимира Зеленського в другому турі? Коли він публічно представить свою команду і якщо кандидати на ключові пости будуть для мене переконливими - тоді напевно проголосую, щоб дати і йому, і країні шанс..

...

Буду вдячний за поширення

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Наостанок, оскільки і Ви мене про те питаєте: чи проголосую я особисто за Володимира Зеленського в другому турі? Коли він публічно представить свою команду і якщо кандидати на ключові пости будуть для мене переконливими - тоді напевно проголосую, щоб дати і йому, і країні шанс..

Пустобрехство - як він проведе свою "команду" через не контрольований ним парламент?

Жодна його законодавча ініціатива не пройде, поки не буде мати там більшість. 

 

Так що якщо зеля хоче стати "прєзіком" - нехай проводить свої відсотки в парламент. Попрацює там, до наступних виборів, а там видно буде. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Гриценко написав про зустріч з Зеленським, і тут, цілком очікувано, порохоботи дружно почали кидатись в нього аналізами хазяїна.

(це)

к 21 апреля боюсь у них на всех анализов не хватит, заствят Педрилью по новой сдавать, а может еще кал и мочу с бидолашного высмокчуть  B-)

Link to comment
Share on other sites

Пустобрехство - як він проведе свою "команду" через не контрольований ним парламент?

Жодна його законодавча ініціатива не пройде, поки не буде мати там більшість.

 

Так що якщо зеля хоче стати "прєзіком" - нехай проводить свої відсотки в парламент. Попрацює там, до наступних виборів, а там видно буде.

В тексте было "представит команду", а не "проведет через парламент". Не надо манипулировать. И не думаю, что парламент будет сильно упираться назначению его людей при такой поддержке Вовы народом. Парламент то можно и распустить досрочно за саботаж.
Link to comment
Share on other sites

зРаді на народ насрать. Вова про це здогадується, в його кіно уся вона голосувала виключно по команді паханів-олігархів. Варіантів вирішення 2 - стріляти, або вирішувати питання з паханами.

Link to comment
Share on other sites

зРаді на народ насрать. Вова про це здогадується, в його кіно уся вона голосувала виключно по команді паханів-олігархів. Варіантів вирішення 2 - стріляти, або вирішувати питання з паханами.

Когда народ окружит зраду или Вова придумает ее распустить, будет совсем не насрать. Тут главное получить своего прокурора, а дальше можно со зрадой делать что угодно.
Link to comment
Share on other sites

Когда народ окружит зраду или Вова придумает ее распустить, будет совсем не насрать. Тут главное получить своего прокурора, а дальше можно со зрадой делать что угодно.

Без зРады не получит

Link to comment
Share on other sites

Когда народ окружит зраду или Вова придумает ее распустить, будет совсем не насрать. Тут главное получить своего прокурора, а дальше можно со зрадой делать что угодно.

Педрошобла намагатиметься накрутити Вові до 21 такий антирейтинг, що завсєгдатаї його концертів можуть і не вийти в необхідній кількості. Наш нарід, нажаль, дуже звик сприймати потік лайна замість фактів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

КІНЕЦЬ ЧЕСНОГО ПОЛКОВНИКА

Гриценко сходив до Зеленського, поглянув йому в очі і повідомив, що "напевно проголосує" за нього у другому турі.

Кожен громадянин має право вільно висловлювати свою позицію щодо того чи іншого кандидата.

Але політику ще й треба відповідати за свої вчинки.

Я пригадую, як лише кілька тижнів тому Гриценко полум'яно звинувачував Юрія Луценка за те, що син Луценка десь "не там" служив в АТО.

Вчора принциповий полковник вів переговори з особою, яка не тільки ніде не служила в АТО, але й кілька разів відверто проігнорувала виклики до воєнкомату.
Проте ця обставина не завадила Гриценку повідомити про можливість підтримки цього кандидата. 

Для мене вчорашній пост Анатолія Гриценка свідчить про дві речі:

1. Гриценко був нещирий три дні тому, коли відповідав кореспондентові УП, що його часта поява в студії "1+1" випадкова і він нічим не зобов'язаний власнику каналу.
У мене не лишилося сумнівів, що Коломойський надавав ефір в обмін на зобов'язання підтримати Зеленського у другому турі.

2. У Зеленського не так все добре, як видається на перший погляд. В іншому випадку Коломойський не "палив" би полковника до парламентських виборів, а ще б скористався списком Громадянської позиції для заведення кілької людей у ВР.

ПС. Особисто я зітхнув з полегшенням. На початку кампанії я мав намір голосувати за Гриценка. Протягом перегонів Анатолій Степанович зробив низку заяв, які мене дуже насторожили. Я почав вагатися. Після об'єднання із Садовим вирішив голосувати за Гриценка. Але буквально наступного дня чергова заява полковника - і я зрозумів, що ми маємо різні цінності.
Проголосував за Порошенка як "менше зло", але увесь минулий тиждень мене покусував хробачок сумнівів - а може було потрібно за Гриценка?
Сьогодні хробачок здох 1f642.png:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

КІНЕЦЬ ЧЕСНОГО ПОЛКОВНИКА

Гриценко сходив до Зеленського, поглянув йому в очі і повідомив, що "напевно проголосує" за нього у другому турі.

Кожен громадянин має право вільно висловлювати свою позицію щодо того чи іншого кандидата.

Але політику ще й треба відповідати за свої вчинки.

Я пригадую, як лише кілька тижнів тому Гриценко полум'яно звинувачував Юрія Луценка за те, що син Луценка десь "не там" служив в АТО.

Вчора принциповий полковник вів переговори з особою, яка не тільки ніде не служила в АТО, але й кілька разів відверто проігнорувала виклики до воєнкомату.

Проте ця обставина не завадила Гриценку повідомити про можливість підтримки цього кандидата. 

Для мене вчорашній пост Анатолія Гриценка свідчить про дві речі:

1. Гриценко був нещирий три дні тому, коли відповідав кореспондентові УП, що його часта поява в студії "1+1" випадкова і він нічим не зобов'язаний власнику каналу.

У мене не лишилося сумнівів, що Коломойський надавав ефір в обмін на зобов'язання підтримати Зеленського у другому турі.

2. У Зеленського не так все добре, як видається на перший погляд. В іншому випадку Коломойський не "палив" би полковника до парламентських виборів, а ще б скористався списком Громадянської позиції для заведення кілької людей у ВР.

ПС. Особисто я зітхнув з полегшенням. На початку кампанії я мав намір голосувати за Гриценка. Протягом перегонів Анатолій Степанович зробив низку заяв, які мене дуже насторожили. Я почав вагатися. Після об'єднання із Садовим вирішив голосувати за Гриценка. Але буквально наступного дня чергова заява полковника - і я зрозумів, що ми маємо різні цінності.

Проголосував за Порошенка як "менше зло", але увесь минулий тиждень мене покусував хробачок сумнівів - а може було потрібно за Гриценка?

Сьогодні хробачок здох 1f642.png :)

 

 

Хто цей Д'Артаньян? Ім'я сістра, ім'я   :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Протягом перегонів Анатолій Степанович зробив низку заяв, які мене дуже насторожили. Я почав вагатися. Після об'єднання із Садовим вирішив голосувати за Гриценка. Але буквально наступного дня чергова заява полковника - і я зрозумів, що ми маємо різні цінності.

Проголосував за Порошенка як "менше зло", але увесь минулий тиждень мене покусував хробачок сумнівів - а може було потрібно за Гриценка?

Сьогодні хробачок здох 1f642.png :)

 

 

насторожуючі заяви Гриценка в студію!

може ще хтось перекується...

Link to comment
Share on other sites

Пустобрехство - як він проведе свою "команду" через не контрольований ним парламент?

Жодна його законодавча ініціатива не пройде, поки не буде мати там більшість. 

 

Так що якщо зеля хоче стати "прєзіком" - нехай проводить свої відсотки в парламент. Попрацює там, до наступних виборів, а там видно буде.

 

То есть вы будете довольны если Рада будет блокировать любые разумные назначения и предложения Зеленского.

И после этого вы упрекаете сторонников его что они готовы сдать кому то Украину :fp1:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Причем независимо от того полезно это для Украины или нет:) чиста из вредности и по политическим мотивам. Отсюда воприс. Нахрена тогда нужен такой парламент?
Link to comment
Share on other sites

от шо ви на толіка всі накинулись ? він нічого нового не робить, він завжди так робив. якщо кловун включає гриценка до своєї командти, то толік за нього голосує. шо неясно ?

Link to comment
Share on other sites

от шо ви на толіка всі накинулись ? він нічого нового не робить, він завжди так робив. якщо кловун включає гриценка до своєї командти, то толік за нього голосує. шо неясно ?

А коли пердаки у порохні почнуть палати? До, чи після? :D

Link to comment
Share on other sites

То есть вы будете довольны если Рада будет блокировать любые разумные назначения и предложения Зеленского.

 Розумні пропозиції від наркомана? Та ви з глузду з`їхали. 

Гриценка он вже пустили під "ніж", аби тільки підтягти штанці рейтингу  цьому зрадливому засциці. 

Йому одна дорога - здохнути від передозу за кулісами шоубіз. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...