Перейти до змісту

Обіцянки-цяцянки


Dika

Recommended Posts

А он что-то обещал? 

Очєнь много. в сєріалє он обєщал расстрелять раду із Узі. Он показивал Украіну разорваную в клочья на княжєства. Ті что нє смотрєл серіал блять?

Link to comment
Share on other sites

Очєнь много. в сєріалє он обєщал расстрелять раду із Узі. Он показивал Украіну разорваную в клочья на княжєства. Ті что нє смотрєл серіал блять?

 

Нє смотрєл.Нагадай, як називається психічне захворювання, коли пацієнт живе в уявній реальності?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не знаю. Спитай тіх хто голосував за голобородька.

 

У другому турі голосували за Зеленського і Порошенка. А ти мені весь час про якогось Голобородька торочиш. Починаю за тебе хвилюватися ...

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

У другому турі голосували за Зеленського і Порошенка. А ти мені весь час про якогось Голобородька торочиш. Починаю за тебе хвилюватися ...

ти такій наївний. немає зєлєнського є голобородько.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Хуяссє, як все запущено!..  ;o

 

А этот пиздабол интересно вообще когда то работает? Он падла целыми днями на форумах висит, скоро депортируют эту гниду из гамерики опять на нашу шею....

я нє умєр не пережівай.

 

А ты чё максим?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

як називається психічне захворювання, коли пацієнт живе в уявній реальності?

зебілізм зепомиїв :buba:

72% мають цей діагнос в Україні :D

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

5 надій (бажань) українців, які ніколи не виконає Зеленський

 

1.Зі співчуттям до зелюдей тарифи НЕ БУДУТЬ знижені. Навпаки, вони БУДУТЬ підвищені,а до цього часу дотувалися державою (ох, цей Порошенко, не дав людЯм відчути справжні ринкові ціни).

 

2.Новий през НЕ ЗАКІНЧИТЬ війну на Донбасі, тому що цю війну може закінчити лише одна людина --- той, хто її розпочав. Це Тупін.

 

3.НІКОГО Зе не посадить.Обіцянки когось піймати, поадити, відрубати руки розраховані на дурнів. У преза обмежені фу-ції, він може лише призначити прокурора.

 

4. През не зробить економічний ривок України. Це можливо лише після болючих реформ ( от жеж Порошенко,взяв і розпочав всі ці реформи, а манюпасу не сподобало сі), а середовище до цього не готово, тобто цього не розуміє.

 

5.Зе нікого не зробить щасливим. крім зграйки олігархів.

 

 

Все буде як при ненависному Порошенко. Точно не краще.ЦІлком можливо, що НАБАГАТО гірше.

 

Зеленський тільки но починає розуміти в яку дупу він сам попав, але ще не усвідомлює в яку гру з ним зіграли, а ще пізніше почне  потроху розуміти в яку прірву його руками штовхають Україну.

Link to comment
Share on other sites

Мріють зебілята вимити дупу буржую, ох мріють.

не вони перші з такими мріями... і не останні, а в дійсності такими мрійниками покористуються і викинуть на смітник.

Link to comment
Share on other sites

Поширюють власні бажання на інших.

Я фігею від їх логіки. Фома здриснув до бритів, бо хотів, за його словами, щоб його сім'я жила у цивілізованій країні, а нам втирає, як тут всьо у нас Петро зробив заїбісь. Але повертатися в оте "заїбісь" не поспішає чомусь :)

Link to comment
Share on other sites

Я фігею від їх логіки. Фома здриснув до бритів, бо хотів, за його словами, щоб його сім'я жила у цивілізованій країні, а нам втирає, як тут всьо у нас Петро зробив заїбісь. Але повертатися в оте "заїбісь" не поспішає чомусь :)

До  зебілів  повертатися? :weep:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...