Перейти до змісту

Свіжі рейтинги. Це вирок!


tom_cat

Recommended Posts

 

 


я згідний що Порох втратив манюпаса але втратив тому що дав манюпасу розслабитись

Втратив,  бо  відразу  почалася  кампанія  його  дискредитації.  Центрів  поширення  дези -  кілька.  Це  в  першу  чергу  Турівська,  Порох  -  ворог  Юльки (конкурент)  ще  з  незапам ятних  часів. 

Рашка  теж  відразу  включилася -  обробляли  місцеву  вату  по  повній  програмі.  Я  тоді  дивилася  Ньюсван  і добре 

пам ятаю,  яку  ахінею  несли  бабусі  зі  всієї  України.

Коли  Порошенко  не  здався  без  бою  і  почав  будувати  армію,  щоб  протидіяти  окупанту,  то  на  всю  підключилися  і  місцеві  ведмежата.  Результат  медведчуківської  мережі  -  6%  Смєшка.  Потужно,  правда.  Кілька  медвежат  працює  і  на  цьому  форумі,  я  вже  мовчу  про  ФУП.

В  останній  час  до  них  додалася  Бєніна  бригада.  Мережа  працювала  по  всій  Україні.  Ще  Зеленського  і  чути  не було  виразно,  як  тернопільські села  співали,  що  будуть  голосувати  за  Зеленського.  Не  за  будь-кого  у списку,  якщо  Порошенко  не  подобається,  а  саме  за  Зеленського.

Хтось  до  того  часу  зернину  в  їхню  голову  заложив.

Чи  багато  хто  зміг  би  цьому  протидіяти?  А  я  ще  не  писала  про  підривну  діяльність  Авакова  і  інших  "наближених".


Іноді краще жувати...

Примітивна  думка  неотесаних  солдафонів  не  цікавить  абсолютно.

Link to comment
Share on other sites

Примітивна  думка  неотесаних  солдафонів  не  цікавить  абсолютно.

Бабцю, ви настільки тупа, що мені аж щелепи оскоминою зводить. Прочитайте у вікі, хоча би, що таке інфляція :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

європейський  вектор  розвитку,  протидія  Кацапстану,  українізація
Усе це учорашнім соцопитуванням жирно перекреслено.

Які протидія коцапам і єропейський вектор можливі в країні, де населення тотально виступає за перемовини і компроміси з хуйлом?!

 

https://uapolitics.com/index.php?/topic/38626-sv%D1%96zh%D1%96-rejtingi-tce-virok/?view=findpost&p=1128349

https://uapolitics.com/index.php?/topic/38622-petiarasi-a-vam-za-p%D1%96tra-ne-soromno/?view=findpost&p=1128346

 

Але ж на початку правління Порошенка абсолютна більшість громадян була категорично проти! Що відбулося? Чому цей беззаперечний факт мені у голову "вкладений", а до просвітлених западенців не доходить?!

Link to comment
Share on other sites

Кілька медвежат працює і на форумі

Напевно ти нас з Сітізеном зарахувала до мудачуків? З глузду з'їхала?

Тут інша картина вимальовується.

Чому не було чути від Шпільки енд компані жодних обурень щодо переходу 112 з НьюзВаном до кума хуйла мудачука?!

Чому ніхто з них не вимагає посадити ригочуків за те, що вони вже другий рік несуть з тих каналів?

Чому головний ворог для них не хуйло з мудачуком, а інші патріоти України?

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Бабцю, ви настільки тупа, що мені аж щелепи оскоминою зводить. Прочитайте у вікі, хоча би, що таке інфляція :D

Я  не  солдафон.  У  мене  мислення  не  ать,  два.  Тому  його  зрозуміти  солдафонам  важко. 

Але  так  для  шліфовки:  то  ціни  у  світі  ростуть  виключно  від  інфляції?  Подумайте  трішки.

Link to comment
Share on other sites

Я  не  солдафон.  У  мене  мислення  не  ать,  два.  Тому  його  зрозуміти  солдафонам  важко. 

Але  так  для  шліфовки:  то  ціни  у  світі  ростуть  виключно  від  інфляції?  Подумайте  трішки.

"У світі" - то ні про що бла-бла

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...