Перейти до змісту

І еті люді називали нас зрадо@бами....


Citizen UA

Recommended Posts

Ті, хто зараз б'ється в падучій і клянуть всьо і вся навкруги, що пов'язано з ЗЕльоним кольором. Але ж предметом їх критики, насправді, є ота величезна купа лайна, яку лишив нам усім у спадок після себе Підра Мальдівський. Схаменіться зрадопідри, бо ви зара схожі на оту унтерофіцерську вдову, яка сама себе відпиздила різками. Чи ви сподіваєтеся, що у народу пам'ть, як у акваріумної рибки?  :gigi:

  • Upvote 9
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Не розумію чого вам Мальдіви смерблять. Зубожіння чи шо? Мальдіви далеко не найдорожче місце.

Тоесть переводя на наш Украино-копрофильский язык. Это таки куча гавна, но далеко не самая большая, к тому же воняет так что и прывыкнуть можно?

Link to comment
Share on other sites

Не розумію чого вам Мальдіви смерблять. Зубожіння чи шо? Мальдіви далеко не найдорожче місце.

 

Мбгг!

 

1 Головнокомандуючий. 

2 Під час війни.

3 Інкогніто, таємно, під чужим прізвищем.

4 Орендував острів на Мальдівах для відпочинку

5 За відпочинок заплатив Пінчук

6 Повноваження Головнокомандувача на час відпочинку нікому не передавав

....

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

4 Орендував острів на Мальдівах для відпочинку

Фейспалм. Пан Сітізен, махни на Мальдіви і глянь що там і як. Доречі, я так розумію, Зебіл нікуди не поїде наступні 5 років?

Link to comment
Share on other sites

Не розумію чого вам Мальдіви смерблять. Зубожіння чи шо? Мальдіви далеко не найдорожче місце.

Не,  ну лохи ив Тернополи могут переплачивать за консервированные ананасы. Педрилья платил за них втридорога на Мальдивах  - каждому свое...

Link to comment
Share on other sites

Фейспалм. Пан Сітізен, махни на Мальдіви і глянь що там і як. Доречі, я так розумію, Зебіл нікуди не поїде наступні 5 років?

 

Среднестатистический украинец - судя по оф.средней зарплате о Мальдивах может только мечтать, особенно в исполнении украинских туроператоров  :weep: Сренестатиистический украинец не сможет позволить себе мальдивский индив. Тур на неделю даже если не будет жрать и подтираться 3 года к ряду, а трехзвездочные хостелы на Мальдивах забиты давно европидарами и прочими китайцами... даже, еси у среднестатистического украинца в следствие экономии и отказа от годовой оплаты роттердама плюс хватит на прямой рейс Борисполь - Мале, хотя я сомневаюсь шо такие кроме как чартеры существуюют...

Назад ему придется добираться вплавь...

 

 

Уверен, Зе не будет отдыхать в местах, куда малореально попасть среднестатистическому украинцу.

..

Link to comment
Share on other sites

Втридорога це 3 бакси за штуку...

 

Консервированные не стоят даже трех центов...

 

А свежие на Мальдивах не растут....также там не найти в магазинах папайи и маракуйи,а в отелях за свежие фрукты переплата именно втридорога если не больше... Пачка марльборо в баре -  8 баксов. Напиток - от 15 .

 

Бухнув курнув два разы -от тоби и украинська пензия  :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

прямой рейс Борисполь - Мале

Пан Сілентіо, ви як дитина мала. Через Доху або Стамбул усі летять. У липні на тиждень можна махнути, недорого, переліт 500 баксів ретурн. В мене кореша регулярно шаряться.

 

Уверен, Зе не будет отдыхать в местах, куда малореально попасть среднестатистическому украинцу.

А можна дізнатись скільки той сраний готель у Турції коштує за добу? Там ціни і по 1к+ за ніч є.

А свежие на Мальдивах не растут....также там не найти в магазинах папайи и маракуйи,а в отелях за свежие фрукты переплата именно втридорога если не больше... Пачка марльборо в баре -  8 баксов. Напиток - от 15 .

Фрукти пруть з Керали.

Пачка марльборо в баре -  8 баксов. Напиток - от 15 .

Це ви мені розказуєтечи пану Юрі???

Link to comment
Share on other sites

Пан Сілентіо, ви як дитина мала. Через Доху або Стамбул усі летять. У липні на тиждень можна махнути, недорого, переліт 500 баксів ретурн. В мене кореша регулярно шаряться.

 

А можна дізнатись скільки той сраний готель у Турції коштує за добу? Там ціни і по 1к+ за ніч є.

 

Фрукти пруть з Керали.

 

Це ви мені розказуєтечи пану Юрі???

 

1. Хто уси??? Статистика есть скоко украинцив - не дупутанив с генпрокурорами, а перасичных посетило Мальдивы в 2018 году??? Уси  :fp1:

 

2. Украинские туроператоры не ориентируются на шаровые (доступные) экзотические туры. А ля Мальдивы, Маврикий итп. Там ловят таких лохов как рошенко, кто снимает выллу с обслугой на неделю. Два раза слетал с семьей и друзями как он - и твоя ипотека  :lol2:  а он про пэрэсичных мне говорит...

 

3.  Я вТурции никогда не был. Готель обычный,  4 звезды... Там напои и курево, как и обед с ужином в цену не входят. Это не я - команда там жила. Платил за неделю без жратвы  по 1200 за кажного. Жрали за свой счет. И это был не сезон... Так шо места дэиндэ были. Но опять же для пэрэсичного украинчега попасть на Мальдивы - 

это не в Турцию на оллинлюзив слинять... Это дуже дорого и для большинства малореально.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Silentio, Зебіл їздив у готель Lujo Bodrum. Я от глянув на 5 днів найдешевший номер - 4300 євро. А він жив у віллі. Ціну на віллу сказати не можу, бо нема вільних.

 

Якщо поїхати, наприклад, у віллу в Шангрі Ла на Мальдиви, то ціна за день там десь 600 євро всього, тобто за 5 днів з двох - 3000 євро. На 1300 дешевше ніж у Lujo Bodrum.

 

Отаке зубожіння.

Но опять же для пэрэсичного украинчега попасть на Мальдивы -

 

это не в Турцию на оллинлюзив слинять... Это дуже дорого и для большинства малореально.

Для пересічного америкоса також. Це не у Домінікані киряти шмурдяки.
Link to comment
Share on other sites

@Silentio, Зебіл їздив у готель Lujo Bodrum. Я от глянув на 5 днів найдешевший номер - 4300 євро. А він жив у віллі. Ціну на віллу сказати не можу, бо нема вільних.

 

Якщо поїхати, наприклад, у віллу в Шангрі Ла на Мальдиви, то ціна за день там десь 600 євро всього, тобто за 5 днів з двох - 3000 євро. На 1300 дешевше ніж у Lujo Bodrum.

 

Отаке зубожіння.

Для пересічного америкоса також. Це не у Домінікані киряти шмурдяки.

 

1. Он тогда еще не вступил в должность... Емнп...

В должности, уверен, будеть отдыхать как большинство и не выебываться... А не будет, я буду первым хто кинет в него камнем за это...

 

2. 3 тонны евро для пэрэсичного украинца это три года на жрать и не подтираться., а еще ж лечицца...

Для амера это тоже не шара...Но ему легче - достаточно три года не бухать будвайзер и не жрать дерьмо килотоннами.

 

 

Тему, шо Мальдивы общедоступны начал ты, а не я..ю

Link to comment
Share on other sites

Я кажу що Мальдіви дуже пристойні дешевше Турції Зебіла

 

Фома, спор ни о чём. И Мальдивы и Турция бывают разными, но Турция полюбасу дешевле, знаю места где можно нормально отдохнуть за 30 евро номер за ночь, сравнивать нужно конкретные локации, думаю что Мальдивы петрушки были таки в разы дороже чем Турция Зеленского. Но вопрос даже не в этом, вопрос в том когда и как...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Фома, спор ни о чём. И Мальдивы и Турция бывают разными, но Турция полюбасу дешевле, знаю места где можно нормально отдохнуть за 30 евро номер за ночь

Ти не повіриш, на Мале теж є дешево.

 

Мальдивы петрушки были таки в разы дороже чем Турция Зеленского.

 

Навіть якщо у 10 разів, він може собі це дозволити.
Link to comment
Share on other sites

Навіть якщо у 10 разів, він може собі це дозволити.

А ми можемо собі дозволити викинути цього заможного, але брехливого Петрика на смітник і навіть ще далі - на виборах! :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

А ми можемо собі дозволити викинути цього заможного, але брехливого Петрика на смітник і навіть ще далі - на виборах! :shuffle:

Звісно що можете. Але від цього ви не поїдете на Мальдіви.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти не повіриш, на Мале теж є дешево.

 

Фома, Мале это не Мальдивы, ну вернее как бы Мальдивы, но совсем не те за которыми летят люди...


 

 


Навіть якщо у 10 разів, він може собі це дозволити.

 

Так и Зеленский я думаю может, но какой в этом смысл?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...