Перейти до змісту

Ідеологічна радикалізація на Заході


coolzak

Recommended Posts

Справа в тому що Берні сказав що хоче абортами регулювати кількість пеонів на землі бо завжди щось вимагають,достали вже.Всіх багато а всього мало

Випадково мінуснув зі смарта, соррі  :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

An American soldier at Fort Riley in Kansas has been arrested after allegedly discussing an attack on a major U.S. news network, sharing instructions on building a bomb and targeting Beto O'Rourke, authorities announced Monday.


Jarrett William Smith, 24, was charged with one count of distributing information related to explosives and weapons of mass destruction, the Department of Justice said in a news release.


A year before joining the Army, Smith expressed a desire to join the violent, far-right Ukrainian paramilitary group called Azov Battalion, officials said


Link to comment
Share on other sites

я НАШЕЛ первичный источник на АБС. Тот еще либеральный гадюшник. А ты видел скриншот Фейсбука на который все ссылаются? чета я не могу найти.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Хотелось бы услышать Пана Уки. Он мне не верил, что эта жопа творится во всех университетах Северной Америки с разной степенью радикальности.

Link to comment
Share on other sites

Нет нет . Я прекрасно помню как вы меня вдвоем с Редком в сортире мочили, когда я вам по Онтарийские университеты рассказывал :)

 

Я "мочу" коли мені про Каліфорнію з Онтаріо розповідають

Link to comment
Share on other sites

ХАхахахаха! ТАк Калифорнийские универы - впереди планеты всей по неомарксизму и постподернистской пропаганде. Ваши  - лидеры всего процесса:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"Калифорнийские универы - впереди планеты всей".... крапка[/size]

як казали .

колись що буде з саветскім саюзам каторий обгоніт Штати коториє стаят на краю пропасті.

Технічні факультети це одне а джендер ,вумен і ліберал стаді це дно і шлак

Link to comment
Share on other sites

Хз.логічно би було понизити тон і пхати політику розброєння малими кроками.Але тут буром йдуть чомусь.Можливий любий варіант.Багато народу просто чекає якогось трігера щоб почати.Можуть навіть зпровокувати.Правда кінцеві бенефіціари незрозумілі наразі Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Згоден, ідіотизм. Всі обмеження зброї повинні стосуватись лише майбутніх транзакцій..... Стосовно реєстрації - суд повинен вирішувати.

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Хуй вам.Читай другу поправку

 

Суд має право трактувати конституцію як вважає за потрібне. В другій поправці нічого немає про реєстрацію

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Трактуй у Калі до посиніння.В Вірджінії буде нот інфріндж.Бо там Америка а не соціалістичний колгосп

 

У вірджинії зараз соціалістичний колгосп круче за Каліфорнію..... В Калі ніхто не реєструє ніяку зброю і здавати не вимушує...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...