Перейти до змісту

Поліція "викрила" киянина, який роздавав газету з карикатурою на Зеленського


Ali(UA)

Recommended Posts

Please wait.. Loading

Баканов - я нащот этого чорта.

 

Если бы сажали всех кто говно против Петра распространял - наверное тыщ сто бы посадили...

 

короче свобода слова йопт.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Власенко каже, що петро дало структурам на місцях команду топити Батьківщину.

Пану Юрі болить батьківщина. Ще років 5 і про неї усі забудуть. Буде єдіная расєя у вас!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Те саме тут казали 5 років тому.

Кіко 5 років тому бабця мала штиків? І це з Надюхою.  Цього разу буде на 30% менше.


 

 


Я б за таке банив.

Зачекай трохи. Менше ніж півроку.

Link to comment
Share on other sites

Не хотел, но преш как танк?

Я за те, щоб здохло хуйло з його імперською політикою. А від раші залишилися більш покладисті уламки. Стосовно України виступаю однозначно і переконано за інтеграцію до ЄС і НАТО, як обов'язкову умову її відродження і збагачення. А ти?

Link to comment
Share on other sites

Я за те, щоб здохло хуйло з його імперською політикою. А від раші залишилися більш покладисті уламки. Стосовно України виступаю однозначно і переконано за інтеграцію до ЄС і НАТО, як обов'язкову умову її відродження і збагачення. А ти?

 

а зачем тогда было голосовать за хуйловского последыша зебила.

Link to comment
Share on other sites

Я голосував проти хуйловського послєдиша пороха.

И логичный результат твоего голосования: "

Поліція "викрила" киянина, який роздавав газету з карикатурою на Зеленського

"

голосуй дальше "Евро"   :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Зебіл є зебіл, а порох - послєдиш хуйла і співавтор його політики. Крім того він мудак, що вчергове опустив економіку України на користь собі і подєльнікам. Тому й отримав по заслугах.

Link to comment
Share on other sites

Зебіл є зебіл, а порох - послєдиш хуйла і співавтор його політики. Крім того він мудак, що вчергове опустив економіку України на користь собі і подєльнікам. Тому й отримав по заслугах.

 

услышьте глаза и камни с небес. дада. Единая Россия вас ждет!  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

ти хочеш порівняти затягування подачі заяви у міжнародний суд та терміновий виїзд поліції і накладання штрафу за агітацію проти зебіла?

 

можливо були якісь причини для затягування то комплексна справа. але виїзд поліції терміновий - то піпець. навіть при януковичі такого не було. в штатах їздять обклеєні ненависники трампа ... ніхто на них штраф не наклада.

 

good luck!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...