Перейти до змісту

Пошли сливы по премьеру.


кноп

Recommended Posts

@Euro, буде тобі газ дешевий і пенсія у рублях.

 

Книжку з куркою вже можу по спрощенці отримати десь - лише якось до ростовської губернії дібратись. А незабаром просуванці пєтіни - мудачуки наполягатимуть напевно на оформленні по місцю проживання.

Link to comment
Share on other sites

Владислав Рашкован

 

Этот выдвиженец Порошенко - предложение Голоса.

У Слуг другие кандидатуры - не менее достойные: Коболев, Витренко и Данилюк (который вроде бы отказывается).

==

Добавил ссылки:

https://hromadske.ua/posts/u-sluzi-narodu-zayavili-sho-ne-zbirayutsya-zalishati-avakova-golovoyu-mvs?fbclid=iwar0if-yxwvn9iybzc7rn8-zo4fgvxl-1mjb2st6fi1v5aaeuvxvja9wpjz0

https://ukranews.com/news/643684-kobolev-mozhet-stat-premerom-po-mneniyu-kandidata-slugi-naroda-arahamii

https://censor.net.ua/news/3138770/timoshenko_tam_net_v_sluge_naroda_rassmatrivayut_34_kandidatury_na_doljnost_premera_i_rabotayut_nad

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Книжку з куркою вже можу по спрощенці отримати десь - лише якось до ростовської губернії дібратись. А незабаром просуванці пєтіни - мудачуки наполягатимуть напевно на оформленні по місцю проживання.

 

От кому я сьогодні від душі співчуваю, то пану Євро... :(  З багатьох причин... Я ж казав - не дасть жліб Зеля їй табуретку... Тай то не йому вирішувати... Мені Славко в тому кріслі подобається. Гарний був би тандем, прям як у Рашці.

Спочатку один веселить, а інший відспівує, а потім навпаки :lol2:

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

А чего отказывается Данилюк, не говорит?  :shuffle:

 

;o  А как же ж сам певец??? Он не против!  :lol2:

 

 

 

 

Данилюк жеманится - говорит, что его вполне удовлетворяет нынешнее кресло. Отсюда и мое "вроде бы".

Певец - маленький ПЕС. Той же породы, только не взрослый, щенок. Естественно, что он не против креатуры большого пса.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Данилюка-то удовлетворяет, а вот Госдеп не очень... Ну то фигня. Хто там в сегодняшней Украине обращает вниманеи на какой-то Госдеп. Он Зелепукин  Коломойский Богдана вопреки грозного окрика из Вашингтона пропихнул. Верной дорогой идут ребята! Такие точно не будут под чужую дудку плясать  :D

 

А с псом шелудивым и его подпесками, конечно, все ясно...

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

От кому я сьогодні від душі співчуваю, то пану Євро... :(  З багатьох причин... Я ж казав - не дасть жліб Зеля їй табуретку... Тай то не йому вирішувати... Мені Славко в тому кріслі подобається. Гарний був би тандем, прям як у Рашці.

Спочатку один веселить, а інший відспівує, а потім навпаки :lol2:

Та я й не дуже сподівався. А поспівчувати треба усім українцям.

Але я тепер теж за тандем коміка та співака - саме це потрібно Україні у її теперішньому становищі. Помирати так з веселощами.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Та я й не дуже сподівався. А поспівчувати треба усім українцям.

Але я тепер теж за тандем коміка та співака - саме це потрібно Україні у її теперішньому становищі. Помирати так з веселощами.

 

Усим? От эта вряд ли...

 

Я вже писав, коли бачив в квітні 90 річних бабусь, які якимось дивом несли свої тщедушні тіла на виборчу дільницю округу району, в якому я провів дитинство, юність і молодість, в надії що Зе знизить їм тарифи, що  дозволить хоч пару зайвих гривень зебрігти на купівлю необхідних ліків, от тоді моє серце обливалося кров"ю. От ЇМ і таким як вони, які все життя своє пахали, аби провести останні його роки в недостойних цивілізованої людини злиднях, з болем від хвороб і тугою за поодинокими радощами минулого так швидко пролетівшого життя - Я СПІВЧУВАЮ. Іншіим - не особливо. Молоді ще мають шанси підняти дупи і звалити, а ті що залишаться будуть або допомагати "переможцям" висмоктувати останнє з Неньки, або заббються під шконку і звідки тихо скавчатимуть, проклинаючи весь навколишнй світ... можливі звісно варіянти, але погоду вони не робитимуть...

 

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Вбачаю деякий позитив в загальній однозначності вибору.

Це шанс зробити все потрібне заради подолання дупи без будь-якої можливості перекладати пройопи на політичних опонентів.

Link to comment
Share on other sites

Вбачаю деякий позитив в загальній однозначності вибору.

Це шанс зробити все потрібне заради подолання дупи без будь-якої можливості перекладати пройопи на політичних опонентів.

 

Це якби всі, кого обрали, вияивилися тими, кого показували в кіно про Голобородька...

про те, яке гівно пролізло під зеленими прапорами в паламент я вже писав, коли почалося обговрення списків. Моє ставлення до самого Зе - стриманно нейтральне. До його - так званої партії, яку номінально очолює маленька гнида Разумков - вкрай негативне.

 

І про те, що ні на кого буде перекладати власні пройопи - комон! У всьому будуть традиційно винуваті папєрєднікі. І ще й не раз пріснопамятний Юлін газовий контракт 2008 року згадають а мо й розпродаж Кравчуком чорноморського флоту :weep:

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

В них єдина відома ідеологія - нах папірєдніков! Іншого не проглядає поки що. Та й партії ніякої ще нема, а бабло вже з'являється.

Оцей нікому невідомий хлоп виграє в нас мажоритарку в ригів і місцевих бандитів.

7e4f166309ed794d8a7c5c1e0bff6276.jpg

Link to comment
Share on other sites

В них єдина відома ідеологія - нах папірєдніков! Іншого не проглядає поки що. Та й партії ніякої ще нема, а бабло вже з'являється.

Оцей нікому невідомий хлоп виграє в нас мажоритарку в ригів і місцевих бандитів.

 

Так то ж дуже винахідливо, замість всім відомих їпал ригобандитів - виставити нікому невідомого хлопа і продовжувати бандитствувати :weep:

 

Як взагалі люди можуть голосувати не тіки за єпало, яке бачать перший раз у житті, а й просто за прізвище, яке перший раз в житті за 3 хвилини до голосування прочитали :fp1:

 

 

 
Link to comment
Share on other sites

Як взагалі люди можуть голосувати не тіки за єпало, яке бачать перший раз у житті, а й просто за прізвище, яке перший раз в житті за 3 хвилини до голосування прочитали :fp1:

А яка альтернатива, проголосовати за Петю і його друзів, єпала яких вже всіх намуляли?

Link to comment
Share on other sites

 

 


От ЇМ і таким як вони, які все життя своє пахали, аби провести останні його роки в недостойних цивілізованої людини злиднях, з болем від хвороб і тугою за поодинокими радощами минулого так швидко пролетівшого життя - Я СПІВЧУВАЮ.

більшість з них голосувала за гречку останні 30 років. Співчувати нема чому

Link to comment
Share on other sites

А яка альтернатива, проголосовати за Петю і його друзів, єпала яких вже всіх намуляли?

Імхо це одне й теж... Не знаєш шо робити - викресли всіх до іпеної мами, аби потім не кусати себе за дупу і не ховати очі перед людьми за свій вибір. Як я ще ходив на вибори - саме так і вчиняв з бюлетнем.
Link to comment
Share on other sites

більшість з них голосувала за гречку останні 30 років. Співчувати нема чому

Я ніколи не закину голодному, або хворому, який корчиться від онкології без знеболювальних за те, що він бере гречку...

Там вже не мозок працює.

 

30 років підарів до влади приводили також молоді і цілком здорові, от тепер хать і спокутують..

 
Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Імхо це одне й теж... Не знаєш шо робити - викресли всіх до іпеної мами, аби потім не кусати себе за дупу і не ховати очі перед людьми за свій вибір. Як я ще ходив на вибори - саме так і вчиняв з бюлетнем.

Метод страуса с головой в песке ...

Link to comment
Share on other sites

Поглядим, пока не вечер ...

29 без малого лет украинці могли позволить сепбе такую роскошь... ГЛЯДЕТЬ на плоды своих ошибок. Теперь, думаю лимит на карте исчерпан... Хотя, Бог милостив. Кто знает...

Link to comment
Share on other sites

29 без малого лет украинці могли позволить сепбе такую роскошь... ГЛЯДЕТЬ на плоды своих ошибок. Теперь, думаю лимит на карте исчерпан... Хотя, Бог милостив. Кто знает...

Как по мне, то впервые за 29 лет Украина получила шанс что-то поменять в насквозь прогнившей системе. Воспользумся мы этим шансом или очередной раз спустим всё в унитаз, сказать сейчас тяжело. Но, не купив билет. не возможно выиграть в лотерею ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...