Перейти до змісту

Вам шашечки или ехать?


Mrs_W

Recommended Posts

Вибори президента в один тур заощадять півмільярда – Мінфін

19.05.2014

Центральна виборча комісія оцінює можливу економію коштів у разі проведення виборів президента в один тур у 500 мільйонів гривень. Про це мовиться у повідомленні Міністерства фінансів.

«За попередніми розрахунками ЦВК, у разі проведення виборів президента в один тур економія коштів державного бюджету становитиме близько 500 мільйонів гривень», – зазначає Мінфін.

За інформацією міністра фінансів Олександра Шлапака, на проведення виборів цьогорічним держбюджетом передбачено трохи більше одного мільярда гривень.

Шлапак наголошує, що фінансування видатків на підготовку і проведення виборів президента і місцевих виборів здійснюється вчасно.

Дострокові вибори в Україні мають відбутися 25 травня.

[www.radiosvoboda.org]

 

 

Мы экономим или выбираем президента на ближайшие 5 лет, который должен хоть приподнять страну из руины.

Спешка нужна в других двух случах, громадяны, не?

 

А Минфин, уверена, знает много других источников экономии.))

Link to comment
Share on other sites

Поясніть,  навіщо  2  тури,  якщо  вже сьогодні  усе  зрозуміло  і  не  за  соцопитуваннями,  а  за  інформацією  звідусіль  від  знайомих,  родичів,  сусідів.

Link to comment
Share on other sites

есть еще более существенный способ сэкономить - вообще назначьте пецю и не мучайте нас

 

захід не зрозуміє

Поясніть,  навіщо  2  тури,  якщо  вже сьогодні  усе  зрозуміло  і  не  за  соцопитуваннями,  а  за  інформацією  звідусіль  від  знайомих,  родичів,  сусідів.

 

дочекайтесь неділі, куди ви поспішаєте ?

Link to comment
Share on other sites

судороги доставляют

осталось ещё пять дней- и потом вопли и разрыв пуканов

 

надо попкорн запасать вагонными нормами

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

 

 

дочекайтесь неділі, куди ви поспішаєте ?

Мы экономим или выбираем президента   -  я  про  це  

Не  "или",  а  "и"

 

 

І  економимо  теж.  Але  важніше  всього  час.

Link to comment
Share on other sites

Поясніть,  навіщо  2  тури,  якщо  вже сьогодні  усе  зрозуміло  і  не  за  соцопитуваннями,  а  за  інформацією  звідусіль  від  знайомих,  родичів,  сусідів.

 

100%, можно назначать президентом Юлю B-)

Link to comment
Share on other sites

судороги доставляют

осталось ещё пять дней- и потом вопли и разрыв пуканов

 

надо попкорн запасать вагонными нормами

Це буде РОЗКІШНО. :tu:  Дивитися на НАШИХ місцевих юлькоїдів з козьей мордой. :D

Link to comment
Share on other sites

если прикалываться, так может яроша ? или накрайняк рабиновичя... :nose3:

Можно и Рабиновича. Причем без приколов. Я не возражаю против выборов в один тур, но я против грязных политтехнологий, потому их инициаторы рулят лесом. 

Link to comment
Share on other sites

давайте взагалі вибори не проводити!!! Дорого! на рекламу скільки бабла!

 

а не були б тупими деребанщиками, вже б давнл зробили електронне голосування як в Естоніі

дешево і швидко

Link to comment
Share on other sites

я ЗА Рабиновичя!  Отэто мы их всех сделаем тогда. Всем шаблоны порвем. Станем в ровень с Израилем и Штатами.  Израиль носом ткнем шо не у них одних Президент еврей, а Штатам покажем, что не одни они прикалывацца умеют

Link to comment
Share on other sites

я ЗА Рабиновичя!  Отэто мы их всех сделаем тогда. Всем шаблоны порвем. Станем в ровень с Израилем и Штатами.  Израиль носом ткнем шо не у них одних Президент еврей, а Штатам покажем, что не одни они прикалывацца умеют

 

Оце правильно !

Оце буде по ЧЕСНОМУ !

Ато інші шифруються, блін... B-)

Link to comment
Share on other sites

О, штаты выделии 11 лямов на проведение свободных и честных выборов. А нам заливают, что они на Пороха поставили. Не хотят они назначения презика, хотят выборов.

 

Кстати на счет затрат из бюджета. Затраты из бюджета, это же не в унитаз слить. Они пойдут в экономику. Народ бабла подзаработает, понесет его в магазин и бабло частично вернется в бюджет, в виде налогов. А если к этому добавить затраты олигархов на проведение выборов, которые из офшоров польются на колесо экономики, то нам и третий тур не помешает.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Поясніть, навіщо 2 тури, якщо вже сьогодні усе зрозуміло і не за соцопитуваннями, а за інформацією звідусіль від знайомих, родичів, сусідів.

 

Так, я теж буду голосувати за Тимошенко. :tu:

Link to comment
Share on other sites

Дешевле всего передать Украину в дар царю с правом наследования. Договор дарения где-то долларов 100 и вступить в наследство потом наследнику раз в 50 лет тоже 200-300. Какие там туры, кандидаты, растраты... голова пухнет.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...