Перейти до змісту

А Підрот Армовірович все ніяк не угомониться


Citizen UA

Recommended Posts

Парад війстковий йому подавай

----------------

На Майдані Незалежності також присутні три президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко. У команді Петра Порошенка пояснили BBC News Україна відсутність п'ятого президента тим, що "це його реакція на скасування параду". "Рішення про це (скасування параду - Ред.) в Петра Порошенка вважають помилкою", - сказало джерело.

Link to comment
Share on other sites

 У команді Петра Порошенка пояснили BBC News Україна відсутність п'ятого президента тим, що "це його реакція на скасування параду". 

На параді не був, зато на прийом до Зе приперся побухати на шару, куда ж без нього! :D

 

2ec84677b05a.jpg

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

От жеж, "я тєбя породіл - я тєбя і уб'ю". Тарас Бульба хуєв...

----------

Пятый президент Украины заявил, что его партия Европейская солидарность будет противодействовать тому, чтобы представитель Оппозиционной платформы — За жизнь был в президиуме Верховной Рады, передает Интерфакс-Украина.

 

«Дело принципа, чтобы в президиуме Верховной Рады девятого созыва в кресле вице-спикера не сидел представитель кремлевской пятой колонны. Мы с вами должны этого не допустить … Безусловно, решение зависит, в том числе и от большинства. Но я уверяю вас, что наша команда в Верховной Раде будет активно противодействовать и просто не даст ни одного голоса за представителя оккупационного блока», — сказал Порошенко.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Та да... Отого бидла відсотків 8 лишилося, наразі. Дякують Армовіричу без перестанку за щось

налоги не делят по партийной принадлежности или политическим преференциям. опять же среди вкладчиков банка приват - полно вашего брата.

Link to comment
Share on other sites

Люди. Поки ви тут собачетесь вони пиляють нашу країну. Каломойша ясно сказав, що потрошенко йому не ворог, а опонент.  Зараз просто йдуть торги за суму відкупного він потрошка. Одна сторона хоче заплатити менше інша отримати більше. Я думаю вони таки сторгуються, а народу , як завжди, запропонують і далі смоктати пісю.

Link to comment
Share on other sites

Люди. Поки ви тут собачетесь вони пиляють нашу країну. Каломойша ясно сказав, що потрошенко йому не ворог, а опонент.  Зараз просто йдуть торги за суму відкупного він потрошка. Одна сторона хоче заплатити менше інша отримати більше. Я думаю вони таки сторгуються, а народу , як завжди, запропонують і далі смоктати пісю.

справжню пісю ви будете смоктать коли як в параші будуть розганять демонстрації та придушувать протести. а також коли ви зеленського будете обирать 20 років підряд.

Link to comment
Share on other sites

справжню пісю ви будете смоктать коли як в параші будуть розганять демонстрації та придушувать протести. а також коли ви зеленського будете обирать 20 років підряд.

Україна - не рашка, кацапе. Як би тобі не хотілося

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...