Перейти до змісту

зе!сын


Ali(UA)

Recommended Posts

Так Петра ж мочканули. А це прийшов простий хлопець, такий як і ви!

Нагадай нам, що в українців віджав Зеленський, чи на яких держоборудках нажився, як це усе життя робило петро?

Link to comment
Share on other sites

Нагадай нам, що в українців віджав Зеленський, чи на яких держоборудках нажився, як це усе життя робило петро?

1. Зеля виїв мізки більшості населення України.

2. А ще іржав як коняка тоді, коли Україна стікала кров'ю. Мабуть, йому теж колись хтось виїі мозок.

Link to comment
Share on other sites

1. Зеля виїв мізки більшості населення України.

2. А ще іржав як коняка тоді, коли Україна стікала кров'ю. Мабуть, йому теж колись хтось виїі мозок.

 

О, нова мантра у дяклів. Судити треба по справах. І справи мені поки що подобаються. А ще, як вереск кнурят тішить слух  :gigi:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Футбол мені не цікавий. 95м квартал не дивлюся, як і решту українського ТВ.

Але ж кумир твій - Зеля. Хтось бреше?

Чи твій варіан номер 3. Ботоксна хвойда хвилювала тебе і під час війни. Це ще гірше, це державна зрада.

Link to comment
Share on other sites

Але ж кумир твій - Зеля. Хтось бреше?

Чи твій варіан номер 3. Ботоксна хвойда хвилювала тебе і під час війни. Це ще гірше, це державна зрада.

Хто тобі сказав, що Зеленський мій кумир? Я за нього голосував лише раз, у другому турі. На парламентських за голос. Хто така ботоксна хвойда, і чому вона мене мала звилювати? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

поярков? З  прямого? Це  той  що  з Герегами в  2014  в  Раду  знову  хотів зайти? Серйозно?

 

Подивився. Матюгається  і  по  кацапські  чеше,  малоросам зайде '.

Змінено користувачем ElGuider
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

порох лузер і папєрєднік. нах Президенту на таких рівнятися ?

 

А він і не рівняється. Його дитина навчається в Україні, а не по закордонам з прінтом Russia на футболці тусить

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...