Перейти до змісту

РНБО наносить удар по каналам Медведчука!


Гість Хома

Recommended Posts

Нова РНБО (не кнуряча) розглянула запит і прийняла рішень не застосовувати санкцій до Медведчука / телеканалів.

 

І це при монобільшості у раді, кабміні, сбу і главзебілі.

 

Вітаю усіх хто зробив це разом!

Link to comment
Share on other sites

Баян

 

https://uapolitics.com/index.php?/topic/38660-ze-novosti-pozitiv/page-25

 

Могу предположить, что это сообщение зебилы оставили без внимания, так как не могут ещё глаза протереть. Годная ссанина была :tu:

Link to comment
Share on other sites

Дяклам-петярастам варто запхати свого язика собі в дупу. Це лайно лишив у спадок ваш кумир Підра, бо саме при ньому Мудачук став власником тих каналів. Тоді вам не смерділо, а зараз очі ріже?  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так то кнур-мародер, відомий злодій. Але ж(!) зараз кнура мочканули, в раді більшість, прокурор, Баканов чортів пробиває, РНБО і оце все.  

 

Питання в тому, а чому так воно петярасам муляє, наразі?

Link to comment
Share on other sites

А ти хоч ненадовго піпіську трохи приховай і почитай, про що тут пишуть різні юзери.

А потім хоча б не з сьогоднішньої ссанини, а з історичної, знайди зразки несприйняття своїми поплічниками хоча б чогось від сонцепикого порошена.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А потім хоча б не з сьогоднішньої ссанини, а з історичної, знайди зразки несприйняття своїми поплічниками хоча б чогось від сонцепикого порошена.

Я бачу що юзери зробили разом, але те шо вони зробили виявилось гівно ще те. І доводиться його їсти.

Link to comment
Share on other sites

Я бачу що юзери зробили разом, але те шо вони зробили виявилось гівно ще те. І доводиться його їсти.

 

То Підри зробили разом, і примусили мене проголосувати за президента Зе. Щодо критики на його адресу, то я неодноразово вже писав, які дії зелених мене не влаштовують. Зокрема, продовження мінських тьорок, впровадження похапцем ринку землі, призначення, тощо. На відміну від упоротих петярастів, для яких будь-яке лайно з Петрової дупи було і є шоколадом

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Нє нє, то ви самі, пан Сітізен голоснули. А зараз як то кажуть - смачного!

 

Та нєкай, хоч до усрачки. На форумі є мої дописи про те, що я голосую не за Зе, а проти Підри. До і після виборів преза. "Рукопісі нє горят"   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Та нєкай, хоч до усрачки. На форумі є мої дописи про те, що я голосую не за Зе, а проти Підри. До і після виборів преза. "Рукопісі нє горят"   :gigi:

i szo w buletni tak i pysalo-proty pidry czy hrestyk za Ze buw? :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я бачу що юзери зробили разом, але те шо вони зробили виявилось гівно ще те. І доводиться його їсти.

 

Для загального розвитку жопомиям. Гайдай про те ж саме, що і я

 

Link to comment
Share on other sites

Порохослюни никак не могут понять, что любое недовольство Зеленским абсолютно не отменяет того факта, что нужно было убрать Пидру от корыта любыми средствами. Если бы Зе не было, народ всё равно проголосовал бы хоть за чёрта, но только не за Шоколадную Жопу ещё на 5 лет. Не понимают порошки, почему все никак не забудут их Мальдивского Гетьмана. Всё просто. Пока Пороха и его шоблу не посадят, причём основательно, народный гештальт не закроется. Даже если вместо одних олигархов придут другие, сажать всё равно надо! Отсутствие возмездия - самая главная проблема.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Цифрове ефірне мовлення 112 припиняється.

 

Четвер, 26 вересня 2019, 13:18 • Тарас Джміль • 6195
Нацрада позбавила телеканал 112 цифрових ліцензій на мовлення


КИЇВ. 26 вересня. УНН. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позбавила телеканал "112 Україна" цифрових ліцензій на мовлення. Про це йдеться у заяві телеканалу, передає УНН.
"Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила безпрецедентне рішення - позбавила телеканал "112 Україна" цифрових ліцензій на мовлення", - йдеться у заяві.
Як зазначається, канал продовжує мовлення на супутнику, в кабельних мережах і в інтернеті.
Нагадаємо, 24 вересня у пресслужбі РНБО України повідомили, що Служба безпеки України не надала фактів, підтверджуючих участь телеканалів 112 і NewsOne у терористичній діяльності, проте Служба продовжує роботу. Своєю чергою РНБО чекає на висновки спецслужби для ухвалення відповідних рішень.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Цифрове ефірне мовлення 112 припиняється.

Порошки, усі на Майдан, Зе почав наступ на свободу слова!  :weep:

 

Трохи інсайду по ньюсвану та прямому:

ньюсван будуть добивати в судах, а прямий працює до кінця року в тому вигляді та форматі, який є сьогодні.

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

 

 


Даже если вместо одних олигархов придут другие, сажать всё равно надо

:weep:  :weep:  :weep:

 

Дурень зебіл думкою багатіє. Особливо подобається як підриває пукан від Мальдів  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...