Перейти до змісту

Децентралізація


coolzak

Recommended Posts

 

 


я так понимаю что адекватно разговривать у тебя уже не выходит.

 

С кем с тобой? Я не вижу в тебе собеседника не то что бы интересного, а вообще не вижу, ты тупорылое дерьмо, просто мусор....

Link to comment
Share on other sites

С кем с тобой? Я не вижу в тебе собеседника не то что бы интересного, а вообще не вижу, ты тупорылое дерьмо, просто мусор....

 

да уж, достойный допысувач, адекватность так и прет.  :bluet:

Link to comment
Share on other sites

наразі я бачу перехід сепаратистських настроїв з вузького кола інтелегенції, до широких мас. Причому останні як завжди проскакують етап "треба відстояти право на свою ідентичність" і зразу переходять до " пішов Київ нах!"

 

Поки мова йшла за нематеріальне - мову, віру, вишиванку - народ тихо бухтів, але якихось особливо сепаратистських настроїв не було. Бо є великий досвід виживання українства за совка. Навить в кінці 70-х на початку 80-х лекції у Львівських ВУЗах, де не було іноземців - читали українською.

 

Але коли мова зайшла про пенсії з наших податків в лугандон і Крим, і, скоріш за все, УБД зі сторони лугандону також, коли мова зайшла про відбудову всього того піздецю і, скоріш за все, коштом українського бюджету, бо Трамп не дасть ніхуя, Європа якщо дасть, то дасть мало і то - добре, якщо то будуть не кредити. Коли мова зайшла за втрату дрібними фермерами земі, а значить, засобів до існування. І ти ди... Коли мова зайшла за матеріальне і конкретно за гроші - народ озвірів.

 

А тут ще замаячила перспектива, що всякі "мотороли" будуть вільно розсікати на сафарі за АТОшниками по україні, а потім ховатися в лугандоні з своєю непідконтрольною Україні юрисдикцією.

 

До речі - десь з рік чи більше в франику досить мало було червоно-чорних прапорів (з 2014 року вони завжди висіли в парі з державним). Останнім часом їх значно побільшало і бачила варіанти, коли висить тільки один червоно-чорний прапор.

 

Далі думайте самі.

Link to comment
Share on other sites

Поки мова йшла за нематеріальне - мову, віру, вишиванку - народ тихо бухтів, але якихось особливо сепаратистських настроїв не було. Бо є великий досвід виживання українства за совка. Навить в кінці 70-х на початку 80-х лекції у Львівських ВУЗах, де не було іноземців - читали українською.

 

Але коли мова зайшла про пенсії з наших податків в лугандон і Крим, і, скоріш за все, УБД зі сторони лугандону також, коли мова зайшла про відбудову всього того піздецю і, скоріш за все, коштом українського бюджету, бо Трамп не дасть ніхуя, Європа якщо дасть, то дасть мало і то - добре, якщо то будуть не кредити. Коли мова зайшла за втрату дрібними фермерами земі, а значить, засобів до існування. І ти ди... Коли мова зайшла за матеріальне і конкретно за гроші - народ озвірів.

 

А тут ще замаячила перспектива, що всякі "мотороли" будуть вільно розсікати на сафарі за АТОшниками по україні, а потім ховатися в лугандоні з своєю непідконтрольною Україні юрисдикцією.

 

До речі - десь з рік чи більше в франику досить мало було червоно-чорних прапорів (з 2014 року вони завжди висіли в парі з державним). Останнім часом їх значно побільшало і бачила варіанти, коли висить тільки один червоно-чорний прапор.

 

Далі думайте самі.

Не хочу надоїдати але за кого Ви голосували,не за Зебіла часом?
Link to comment
Share on other sites

 

 


Коли мова зайшла за втрату дрібними фермерами земі, а значить, засобів до існування.

 

Это вам фермеры сами сказали? Если да, то они врут, тот закон который готовятся принять никак этого не предусматривает, он далеко не идеален, но тем не менее...

 

 

 

 


Далі думайте самі.

 

А что тут думать, насильно каг гриццо мил не будешь и вариант когда за наши налоги ремонтируют дороги во франыке мне если честно тоже не очень...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Это вам фермеры сами сказали? Если да, то они врут, тот закон который готовятся принять никак этого не предусматривает, он далеко не идеален, но тем не менее...  

 

Ню-ню. Поговоримо про це, коли дрібноту почнуть корчувати з кров'ю.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ню-ню. Поговоримо про це, коли дрібноту почнуть корчувати з кров'ю.

 

Я дико извиняюсь, но что конкретно в законе не так и что в вашем понимании мелкий фермер?

Link to comment
Share on other sites

Дрібний - площі вимірюються десятками-сотнями гектарів.

Якщо сюди запускають аграрні ТНК, а такі розміри участків і дозвід купувати юрособам підрозуміває саме це - піде скупка землі. Спочатку державної, потім паїв , а в більшості фермерів земля в оренді. І коли до власника паю прийдуть хлопці з паяльником - він підпише все, що треба. Будуть скуповувати участки по краю поля та попри дорогу, тоді ті, чиї паї в центрі - самі продадуть за безцінь - бо як до них добратися.

 

Мені ліньки то все описувати - в інеті є докладний аналіз цього трешу спеців по землі.

 

Ну і прощай, власні овочі, фрукти-ягоди, м'ясо і молоко. Все буде завозне, яке зірване ще не спілим, молоко і молочка з порошку+пальма ну і ти ди.

І ще мінус кілька мільйонів населення.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо сюди запускають аграрні ТНК,

 

Каким образом? 10 000га., не могут представлять особого интереса для ТНК и по юрикам серьёзные ограничения.

 

 

 

 


а такі розміри участків і дозвід купувати юрособам підрозуміває саме це

 

А вы вообще  в курсе, что теневой рынок земли существует и работает полным ходом уже давно?

 

 

 

 


І коли до власника паю прийдуть хлопці з паяльником - він підпише все, що треба.

 

Бугога!!!!

 

 

в інеті є докладний аналіз цього трешу спеців по землі.

 

На ФУпе писали?

 

 

 

 


Ну і прощай, власні овочі, фрукти-ягоди,

 

Ну открытие рынка земли как раз даст большой толчок этим отраслям, ибо вкладывать большие инвестиции в 1га. без права собственности на землю очень стрёмное занятие....

Link to comment
Share on other sites

 

 


На ФУпе писали?  

 

Так. Я кілька раз викладала відео інтервью.

 

 


Ну открытие рынка земли как раз даст большой толчок этим отраслям, ибо вкладывать большие инвестиции в 1га. без права собственности на землю очень стрёмное занятие....

 

Дивіться відео. ТНК не займаються високомаржинальним с\г. Там зернові, рапс, соя, соняшник. Великі поля. Все.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...