Перейти до змісту

Українські гниди!


Recommended Posts

@Йожин з бажин, я одного не розумію, ну не подобається Вам політика цього форуму і правила, встановлені його власником, то повертаєтесь і з гордо піднятою головою шуруєте на інший ресурс. Благо, їх зараз як собак нерізаних! ;) До чого цей кіпіш? :consul:

Link to comment
Share on other sites

@Йожин з бажин, я одного не розумію, ну не подобається Вам політика цього форуму і правила, встановлені його власником, то повертаєтесь і з гордо піднятою головою шуруєте на інший ресурс. Благо, їх зараз як собак нерізаних! ;) До чого цей кіпіш? :consul:

Нет, родной.

 

Если тебе не нравится слышать правду в глаза, а политикой двойных стандартов вы пытаетесь заглушить, забить неприятную для вас правду, то я, в меру своих сил, такого вам не спущу.

 

Вы есть те, кем вы есть. Как бы кое-кто не старался сейчас дистанцироваться от своей ответственности, называя от третьего лица кого-то Зебаньками, а не себя.

 

Не нравится? Рекомендую тебе проделать тоже самое: "то повертаєтесь і з гордо піднятою головою шуруєте на інший ресурс. Благо, їх зараз як собак нерізаних! ;) До чого цей кіпіш? :consul:

 

Тут не Бином Ньютона.

 

Либо я называю вещи своими именами без затыкания мне рта;

 

Либо мы доходим до 100 эпизодов, опять же называем вещи своими именами, убеждаемся кто есть кто, а там как карта ляжет. Жалеть я ни о чём не буду.

Link to comment
Share on other sites

Не нравится? Рекомендую тебе проделать тоже самое: "то повертаєтесь і з гордо піднятою головою шуруєте на інший ресурс. Благо, їх зараз як собак нерізаних! ;) До чого цей кіпіш? :consul:

На відміну від тебе я це роблю регулярно: СУП, дурдом та купа інших смітярок забуті як непотріб. Мені нерви важливіші ;)

Link to comment
Share on other sites

На відміну від тебе я це роблю регулярно: СУП, дурдом та купа інших смітярок забуті як непотріб. Мені нерви важливіші ;)

Не понял?

 

Что ты делаешь регулярно?

Link to comment
Share on other sites

Ну-с... с почином:

 

Порушенні правил форуму. п.п. 4.11 . Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами.

Citizen UA : Вчора, 19:32

 

Фальстарт, товаріщь із подотдєла очісткі!  :gigi:

 

Цитата Йдеться про цілеспрямовані, масові і наполегливі матюки в бік конкретних форумчан. Нецензурна лайка в бік політиків вважається об'єктивним відображенням результатів їхньої діяльності.  
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...