Перейти до змісту

S. Brandt


Uki

Recommended Posts

і для кого я ото стараюсь з записами і документальним оформленням всіх порушень?

 

отут все розписано

https://uapolitics.com/index.php?/topic/5048-bannij-list/?p=1189689

 

 

Він чи не єдиний хто постив на цьому ледве дихаючому форуми хоча б якусь аналітику....

так, але це не дає йому карт-бланш на хамство всім юзерам, хто пише на українську тематику (короче всім, крім тебе з Ділберт ))  і перетворення гілок на типову ФУПівську ригачку.

Я тільки вітаю аналітику, але не "ольгінські" висери.
 

Link to comment
Share on other sites

??

Отримано від модератора штрафних балів: 50. -- Обмеження діє до 04.02.2021 20:46

Можливість дописувати на форумі відключено на 5 дні(в)

 

Де цю інформацію можна дивитись?

Link to comment
Share on other sites

Він чи не єдиний  :fp1: :fp1: хто постив на цьому ледве дихаючому форуми хоча б якусь аналітику. :fp1: :fp1: :fp1: ........ І тут бац - забанили його....... За шо?.......

 

Називати "аналітикою" безперервний потік свідомості, то дого ж явно девіантної :weep:

Я розумію, Укі, шо отримати визнання від такого "аналітика" для тебе велика честь,

 але ж є і ніші юзери, яким якось остогидло постійно "бути гівном на його моніторі" :fp1:

 

Людину, яку, як не помиляюся, за постійну дефекацію на адресу, тих, хто не підпадає під його стоворену в хворобливій уяві картину світу, виперли НАВІТЬ З ФУПУ :fp1:інші повинні чомусь ТУТ толерувати...

 

Там, імхо, типовий психіатричний розлад (що до речі непрямо було визнано ним самим) і про що стовідсотково повідомить вам будь-який студент-медик який прослухав початковий курс з психіатрії. Я розумію, що такими "аналітиками" сьогодні повен весь Інтернет,...Але ж нюхати субстанції від них...то вибачте справа власного смаку. Якось не всім то до вподоби :fp1:

 

5 днів бану за те, що обісрав 90 відсотків юзерів??? І шо, прийде і буде знову срати поки набере 50 балів до наступного пятиденного бану?

 

Вибачте, але то без мене. Смачної тобі "аналітики" Укі :)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

5 днів бану за те, що обісрав 90 відсотків юзерів??? І шо, прийде і буде знову срати поки набере 50 балів до наступного пятиденного бану?

 

порушення мають накопичувальний принцип. пункт 14,9 вже був

 

наступне = 14,10

14.10 Далі ---- 100 балів (10 діб, з яких перша доба - блокування акаунту)

14.11 Далі ---- 200 балів (20 діб, з яких перші 2 доби - блокування акаунту)

14.12 Далі ---- 300 балів (30 діб, з яких перші 3 доби - блокування акаунту)

 

ну або юзер припинить перетворювати всі гілки на з'ясування хто кому ольгинський кацап.

Link to comment
Share on other sites

Називати "аналітикою" безперервний потік свідомості, то дого ж явно девіантної :weep:

Я розумію, Укі, шо отримати визнання від такого "аналітика" для тебе велика честь,

 але ж є і ніші юзери, яким якось остогидло постійно "бути гівном на його моніторі" :fp1:

 

Людину, яку, як не помиляюся, за постійну дефекацію на адресу, тих, хто не підпадає під його стоворену в хворобливій уяві картину світу, виперли НАВІТЬ З ФУПУ :fp1:інші повинні чомусь ТУТ толерувати...

 

Там, імхо, типовий психіатричний розлад (що до речі непрямо було визнано ним самим) і про що стовідсотково повідомить вам будь-який студент-медик який прослухав початковий курс з психіатрії. Я розумію, що такими "аналітиками" сьогодні повен весь Інтернет,...Але ж нюхати субстанції від них...то вибачте справа власного смаку. Якось не всім то до вподоби :fp1:

 

5 днів бану за те, що обісрав 90 відсотків юзерів??? І шо, прийде і буде знову срати поки набере 50 балів до наступного пятиденного бану?

 

Вибачте, але то без мене. Смачної тобі "аналітики" Укі :)

 

Так тут більше нема нікого хто хоча б такий "потік свідомості" постив......... З цього потоку іноді попадаються тези з якими можна подискутувати........

А взагалі я не в курсі історії хто там кого обісрав і в якому контексті.......... Я читаю по діагоналі ігноруючи всяке сміття......

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

то ви хочете доступ до форуму обмежити для людей з довідками від психіатра?

 

можна подумати, що ви святі і ніколи тут нікого ні чим не обзивали, прям будинок високої культури і побуту

 

А судді хто?

Link to comment
Share on other sites

Дил, как по мне,  так теория разбитых окон здесь самое то. Всегда можно сказать то же самое только нормальным,  гражданским языком. А довидкы от психиатра... С довидкой и в мэры можно, и в депутаты. Там много у кого такие есть. Ну шо чел безболезненно обзывацца может.  Там проканывает, а здеся хуже чем в верховной раде. Забанили на пять дней. И чел не будет нестить в массы разумное, доброе, вечное.   Но пройдёт срок бана и он возникнет из пепла. И всё пойдёт абсолютно по тому же сценарию. Вірте мені. (С)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так тут більше нема нікого хто хоча б такий "потік свідомості" постив.........

 

Тоді вдвічі дивно, що такі високоінтелектуальні юзери як  ти і вищезабанений персонаж взагалі тут робите серед нас ідіотів  :fp1:

 

 

З цьогоще непробував потоку іноді попадаються тези з якими можна подискутувати........

 

Можна! Але лише до моменту коли твоя точка зору в чомусь порушить сформовану в його хворій уяві картину світу! Ставлю сто проти одного, що як тіки таке станеться, то ти блискавично станеш і кацапом, і ольгінцем і перефарбованим трампістом і це ще в кращому випадку! А так як завжди - будеш лише !гівном на його моніторі" :fp1:

 

Так шо ви з пані Ділберт не дуже-то задирайте носа! До вас просто поки черга цього непересічного "аналітика" не дійшла. :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

ну або юзер припинить перетворювати всі гілки на з'ясування хто кому ольгинський кацап.

 

О да... припинить...Якби мова йшла про когось іншого, то я б ще міг без надії сподіватися. Але я, як і більшість тут присутніх не один рік провели тут, а головне - до того на фупі, аби давно усвідомити, з ким ми маємо справу :fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...