Перейти до змісту

Міфологізація певних професій


coolzak

Recommended Posts

Лікарі,вчителі,священники,пожежники

Такі самі звичайні люди які можуть здурити,не знати ,лінитися.Але оточуючі чомусь підносять їх на пєдестал власної уяви і сподівань.Типу ми повинні йому вірити беззаперечно бовін лікар тощо.

Link to comment
Share on other sites

Всюди в популярній ідеології

Як лікар сказав треба робити,вчителі мають бути самі захищені, пожежники рятують життя і тд.Як хтось скаже я ж вчитель то всі зразу мають благовійно пікотити очі тощо

Link to comment
Share on other sites

Від 100 000 до 250 000 людей вмирає в Штатах щорічно в результаті ліеарських помилок.Святі люди

 

Не святі........ але робота хірурга в рази складніша за роботу айтішника...... я абсолютно готовий заплатити за годину роботи гарного хірурга двадцятьма годинами своєї роботи.........

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

я не думаю что сложнее. и опять же смотря какого айтишника. Человек который сидит на алгоритмах в гугле или какой то клепатель формочек это две большие разницы.

 

а вот ответственности у хирурга больше в разы. у него нет права на ошибку тогда как за программистом стоит автоматическое и мануальное тестирование

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

цікаво що у 2021 у канадському елітистському універі макггіла написали статтю, що дослідження брехливе і підриває віру у лікарів 

 

https://www.mcgill.ca/oss/article/critical-thinking-health/medical-error-not-third-leading-cause-death

 

тепер недивно про міфологізацію

Link to comment
Share on other sites

Я знав двох що померли через поганих лікарів.Один співробітник ще у Торонто жалівся на шлунок то лікар його тайленолом 2 роки годував поки не помвняв лікаря і діагностували рак шлунку але було запізно.
Link to comment
Share on other sites

а вот ответственности у хирурга больше в разы. у него нет права на ошибку 

ага, особливо коли помилка в ПЗ для медиків угробила людей смертельною дозою опромінення. Обладнання для ракових хворих не скидало щоразу калькульовану дозу опромінення, а сумувало з дозою для наступного пацієнта. 

про пз для управління транспортом, літаками, електростанціями і т.д. думаю зрозуміло. ПЗ -це не лише сайти в неті.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...