Jump to content

Зелепень - врятував Україну


Recommended Posts

Насправді ні. Врятували згуртованість, патріотизм громадян, герїзм ЗСУ і професіоналізм очільників Генерального штабу. У казочки ОПшних жополизів про те, як Єрмачок послав на три букви свого куратора Козака у ніч нападу, можуть повірити хіба що повні дауни. Цитата із статі у WP

https://www.washingtonpost.com/national-security/interactive/2022/kyiv-battle-ukraine-survival/

---------------------

"Реконструкція подій показує, що навіть якщо політичне керівництво України применшило ймовірність повномасштабного вторгнення, українські військові вжили критичних кроків, щоб протистояти початковому нападу Росії. Командири перемістили особовий склад і обладнання з баз, незважаючи на те, що в багатьох випадках вони сумнівалися щодо того, що буде далі.

Українським військам не вистачало озброєння, боєприпасів та засобів зв’язку. Але те, що вони мали, — це глибока воля до боротьби — така, яка поширювалася б не тільки на українських солдатів, а й на звичайних цивільних осіб і, що найважливіше, на самого президента"

Зі

Щоб форум ожив (С) :)

Link to comment
Share on other sites

Знаю одного палковніка в ФБ досі в ФБ має яйця і волю.

Є ще Рома Б. був бабушкою в Г. мав волю, вижити в підвалі.

Досі роздає поради ваєнним, ваапщє  всім. 

Вони герої, герої фейсбуку і підвалу ...

Edited by Elguider
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Citizen UA said:

Офтоп детектед. Щось є сказати по темі статті у WP?

 офтопу нема, їм там видно що видно.

Хоча фактично це те що написано в заголовку.

ФБ палковнік врятував себе. І Рома себе.

А ЗСУ ТРО і в не в останню чергу Президент досі рятують Україну

 

 

Edited by Elguider
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Elguider said:

Президент досі рятують Україну

Шо він там, блять, рятує? Завчені тексти подоляків на камеру читає? На більше цей недоумок не здатний, бо таким уродився. Дарма, що єврей :D

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Citizen UA said:

Шо він там, блять, рятує? Завчені тексти подоляків на камеру читає? На більше цей недоумок не здатний, бо таким уродився. Дарма, що єврей :D

 Ти ж був качком і  поміркованим ... і шо сі стало? Як  ти оцепиздився?

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Elguider said:

 Ти ж був качком і  поміркованим ... і шо сі стало? Як  ти оцепиздився?

Я і залишився качком. Що сі стало? Війна, яку ледь не проїбали зелепні, бо за розпилом бюджетного бабла їм не було часу думати про посилення обороноздатності держави. Казочки Данілова і  решти прикоритних про "готувалися" мене не вставляють. А тепер великою кров'ю і втратами українському народу доводиться виправляти оте "маю право на помилку" зелепнів

Link to comment
Share on other sites

Just now, Citizen UA said:

То для тебе і Люся авторитет? (рука-ліцо)

 Ну декому і палковнік атєц радной.

 

Слухай, ну я ж то знаю коли Гриценко закрив коментарі всім. Але це таке й не по темі.

 Ти напиши як ти думаєш, чому досі Мінську_3 нема

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Elguider said:

Ну декому і палковнік атєц радной.

Ще раз, тема не про "палковніка".  Заведи окремий топік, і фпірот.

 

4 minutes ago, Elguider said:

чому досі Мінську_3 нема

Чому немає Мінську-3? Тю, теж мені питання. Бо Зелепню, разом з єрмачками, тільки за одні розмови про це порвуть сраки у той же день на німецький хрест громадяни власними руками. 

Link to comment
Share on other sites

Ще цитата із статті. Тобто, якщо перекласти на нормальну мову,  то українське військове керівництво остерігалися ділитися своїми планами із Зелепнем і його кодлом, яке кишіло фсбшними кротами, щодо планів на випадок вторгнення русні

----------------

"Українці здебільшого приховували свої приготування. Високопоставлений чиновник оборони США сказав, що Вашингтон знав більше про план Росії щодо вторгнення, ніж про план оборони України, що підігріває сумніви щодо того, як вчинить Київ.

Офіційні особи США підозрюють, що українські військові остерігаються ділитися військовими планами, тоді як їх політичне керівництво применшує ймовірність війни, сказав чиновник на умовах анонімності для обговорення делікатного питання."

 

 

Link to comment
Share on other sites

Мабуть за кілька днів поставили до відома - і дали дві опції 

- або з'ябуйся, призначивши когось на своє місце 

- ну або сиди тихенько та виконуй свою роль клоуна драматичного актора

 

Link to comment
Share on other sites

Голова комітету з безпеки від Голосу. Ставить правильні питання. Хто призначив дебіла Тарана.  Чому, замість того, щоб понести відповідальність, за таке призначення, його куратори з ОП тихенько Тарана звільнили і призначили на тепле місце послом у Словенії. По Баканову і Наумову теж. І це, ще поки Зелепні при владі.  А після того, як їх викинуть із влади? Єрмачки з'їбнуть за кордон, а вигрібати буде Зелепень-недоумок

 

Link to comment
Share on other sites

Захід не дасть нікому задавати йому такі запитання.

По-перше, існує негласне правило - бувших керівників держав не чіпати. Потужні держави типу Франції можуть, звичайно, задавати питання своєму "Саркозі", але країнам-рецепієнтам допомоги ніхто того не дозволить, щоб не створювати прецедентів для своїх громадян.

По-друге, тільки лінивий з західних лідерів не попіаотвся на ЗЕ, не зробив з ним селфі і не вручив йому нагороду. Дозволити після відставки його переслідувати - значить визнати себе лохом, який вляпався в гівно.

Тому про незручні запитання до ЗЕ після відставки - ЗАБУДЬТЕ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Та ща. Яке нах "негласне правило", які "прецеденти"? Саркозі не перший, і не останній. Он Додіка кошмарять вже у Штатах за можливий витік секретних документів. Шо вони там не дозволять? Іпати корупціонерів і зрадників, з вини яких і вони самі полиняли на грубе бабло, що витратили, і ще будуть довго витрачати на військову і економічну допомогу Україні?  Ага, вірю, чо :)

Link to comment
Share on other sites

Додік був білою вороною від самого початку. Політеліта його не сприймала категорично.

Якби не війна - тоді да. З ЗЕ могло б бути те ж саме.

Але кошмарити людину, яку всі обвішували нагородами і на якій всі піарилися вони не дадуть.

Edited by tom_cat
Link to comment
Share on other sites

А Зелепня сприймає політеліта? І до гадалки не ходи, що після закінчення війни прорве греблю з лайном, яку так старанно мостили брехнями увесь цей час єрмачки-данілови, щоб приховати свої пройоби і зради. А їх опоненти докладуть всіх зусиль, щоб сморід стояв до небес. Докупи, що після звільнення територій, ще й стане всім очевидний той жах, який там творила русня. Буде купа питань, як так сталося, що за кілька днів ворог зміг окупувати увесь південь України і за кілька годин був на околицях Києва, попри заяви зелепнів про підготовку з 19го року. Не відбрешуться

Link to comment
Share on other sites

Я з Вами не згідна.

Питання будуть. В українського суспільства. Але їх заметуть під килим так, як замели під килим питання до кнуря про Іловайськ і Дебальцево. Про похід під кордон і Зеленопілля та послідуючі безконечні перемир'я, які дали змогу завести в Донецьк купу зброї і найманців - то вже взагалі не згадують.

А Захід ті питання чуте не буде в принципі.

Але побачимо, хто правий.

Link to comment
Share on other sites

Зелепні замість того, щоб зробити вигляд, що не помітили критику Кривоноса, натомість зробили послугу своїм опонентам - наїхали на нього по повній у намаганні закрити рота. Тим самим, отримали зворотний ефект.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=-TG38oYrKdA&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

В'юха від херсонського журналіста, який вибрався з Херсону після піврічного перебування у окупації. І про те, як зелепні "готувалися" теж.

------------------

«Буча здаватиметься ще й не таким жахом». Страшна правда Херсона від журналіста, який лише нещодавно виїхав з міста

Про бездіяльність місцевої влади на початку вторгнення, розстріл росіянами тероборони, репресії в окупованому Херсоні і таємні сили спротиву ворогові НВ розповів журналіст Костянтин Риженко, який перебував у місті від початку окупації до кінця серпня

https://nv.ua/ukr/ukraine/events/hersonskiy-zhurnalist-kostyantin-rizhenko-pro-okupaciyu-hersona-interv-yu-nv-novini-ukrajini-50267149.html  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Як зелепні "готувалися до війни", у хронологічному порядку

-----------------------

Якісь дивні ці жоповилизувачі Зеленського. Лишень напишеш правду - одразу банять, щоб ніяка правда не пролізла. Щоб була лише осана Зеленському

А тому - нагадую:

1. Зеленський був попереджений про напад. Його попередила власна розвідка (ГУР), розвідки США і Британії. Він це змушений визнавати. 

В січні 2022 директор ЦРУ Вільям Бернс передав ці попередження Зеленському ОСОБИСТО. 

2. Зеленський "діяв": евакуював свою дружину і дітей, попередив своїх дружків, які теж вивезли свої сім'ї. 

3. Інших дій Зеленський не вчиняв. Не будував фортифікації, не організував ТерОборону, не прикривав головні напрямки ударів, не розпочав евакуацію. 

4. “Ми можемо збільшити армію в 2-3 рази, але тоді не зможемо будувати дороги.”, – поскаржився Зеленський. 

Зараз по дорогах іде армія ворога, а нашу Армію всеодно довелося збільшувати в 2-3 рази. 

6. 

Розвідка очолена героїчним спецназівцем Будановим напередодні війни введена в оману ворогом. На картах Буданова відсутній напрямок удару з Білорусі на Гостомель і Бучу (скрін). 

7. Гостомельський аеропорт прикривала лише ротна група Нацгвардії, половина з яких - строковики. 

24 лютого навіть ця ротна група з підручних засобів знищує 10% російського десанту на підльоті. Далі деякий час в меншості стримує декілька сотень російських десантників. Відступає. 

Бо цей напрям удару проспали. Тримали б тут механізований батальон ЗСУ і російський десант був би знищений в перші хвилини. Аеропорт був би цілий. Дороговартісна "Мрія" ціла. Тисячі життів бучанців і ірпінців збережено. 

 ----------Розстрільні списки.--------

1.

Карателі вбивають українців у Бучі, Ірпені, на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, на Півдні. Геноцид. Людей розстрілюють за списками, які окупанти мають заздалегідь. 

Мер Бучі Анатолій Федорук, якого росіяни схопили, але не впізнали: 

"(російський) офіцер витягнув два віддруковані папірці зі списками, єдине, що в тому переліку було не "Федорук", а "Федорчук"! Федорчук Анатолій Петрович.". 

Мешканець Бучі, кореспондент мінОборони - Анатолій Бальчос: "...Їм були відомі імена та адреси атовців, членів тероборони, власників вогнепальної зброї." 

2. 

За 5 днів до вторгнення західна розвідка попереджає про розстрільні списки в росіян. 

"Росіяни, готуючись до вторгнення, склали "розстрільні списки"" – Foreign Policy. 

3. Зеленський не робить нічого. 

Секретар РНБО Данілов повідомляє, що їм "pohui": 

"Ми ці списки почали отримувати досить давно. Вони трохи дивні. Ще раз підкреслюю, ми дуже спокійно ставимося до багатьох речей, які сьогодні є". 

4. 

За день до нападу фактично підтверджує наявність розстрільних списків сам Путін: "нам ізвєстни імєна всєх... ми покажем вам настоящую дєкомунізацию".  

5. 

24 лютого керівництво області призначене Зеленським запевняє мерів міст, що російські війська не зайдуть в міста. Мер Бучі Андрій Федорук: 

– Ми цікавилися, як нам діяти. Обласне, районне керівництво сказало, що російські війська до Бучі не зайдуть. 

"Ми відносимося спокійно"(с). 

Депутатка-слуга від 96 округу (Буча, Бородянка) Василевська-Смаглюк 24 лютого закликає своїх виборців сидіти вдома (скрін): "це найбезпечніше місце", чекати приходу російських військ, "цивільне населення не є їхньою ціллю". 

6. Карателі одразу ж заходять в міста і починають вирізати цивільне населення. "Найбезпечніше місце", "відносимося спокійно"(с). 

7.

Хто складав ці розстрільні списки? 

Портнов в ПЕРШІ Ж ДНІ приходу до влади Зеленського оголошує початок складання розстрільних списків: 

"Друзья, для будущих фильтрационных целей, наша команда начинает комплекс мер по идентификации активистов и остального бродячего преступного отребья.

Планируем составить подробную картотеку. 

Друзья, присылайте для картотеки идентификационные данные ширпотреба, с указанием ФИО, коротким описанием деятельности, данных профилей в социальных сетях, электронных и телефонных контактов, методов и способов наживы и формального места работы или учебы. 

Работа важна для будущих фильтрационных, уголовных и учебно-воспитательных мероприятий. "

"Уверен, они начнут потихоньку исчезать. Кто-то в тюрьму, кто-то в эмиграцию, кто-то под диван, кто-то в больницу, а кто-то вообще." (скрін)

8. 

"Зробити їх разом" Портнову допомагають на найвищому рівні. У владі схвалюють його дії, в ефірі каналу Медведчука згадана вище Василевська-Смаглюк в 2020 році дякує за розправу з політичними опонентами: 

"Я вдячна Андрію Портнову. Його руками відновлюється справедливість в країні". (скрін)

9. 

Таким чином, влада знала про списки, влада знала хто їх складає, влада це схвалювала, влада допомагала карателям впіймати побільше людей закликами не тікати. 

10. 

Кримінальна справа проти Портнова не відкрита досі. "Активіст Портнов" в ній не викликаний на допит, йому не задані питання "скільки і чиїх прізвищ зібрав?", "кому в Росії ці списки передав?", його засоби зв'язку не вилучені і не проведена їх експертиза, не проведено співпадіння по прізвищам закатованих і зниклих безвісти з прізвищами, які він зібрав. 

11. 

Навпаки. В перший день війни Портнов отримує охорону від дружків з Офісу. Але коли стали з'являтися перші повідомлення про закатованих в окупованих Бучі і Ірпені, за інформацією Центру протидії корупції заступник керівника офісу Татаров допомагає Портнову втекти з України. Син Портнова призовного віку за інформацією правоохоронців покидає Україну 28 березня. 

Люди Портнова в ОП - Татаров і Смірнов - не затримані. Вони продовжують працювати в ОП. Переслідування проукраїнських активістів продовжується. 

12. 

«Надайте нам інформацію. Про Андрія Портнова відомо багато всім. У нас стільки загроз, крім Портнова. Таких, як Портнов, дуже і дуже багато. Але треба мати аргументи, докази. І цим займається не апарат РНБО, цим займаються інші служби. Як тільки будуть докази, якщо тільки будуть подання відповідні до нас, ми таке питання можемо відпрацьовувати», – заявив Данілов. 

Тепер докази є, а Портнов утік. 

----------Кадрова політика.----------

1. Генерал Наумов

"бригадний генерал Андрій Наумов виїхав за кордон за лічені години до повномасштабного вторгнення армії РФ в Україну 24 лютого. Нині його діяльність розслідують правоохоронці за статтею «державна зрада»." 

 "У другій половині березня за низкою адрес Наумова відбулися обшуки."

Андрій Наумов прийшов у СБУ в 2019 році – невдовзі після того, як її очолив Іван Баканов. Раніше ніколи не служив в СБУ. Працював в прокуратурі, але не займався розслідуваннями, а був завгоспом. При зеленському одразу очолив напрямок внутрішньої безпеки СБУ, що дало його керівнику нові повноваження і вплив у службі.

Фактично в контррозвідку введений ворожий кріт, який отримав доступ до повної інформації про все у Службі. 

14 жовтня 2020 року Зеленський присвоює генеральське звання неслуживому: 

"Присвоїти військове звання бригадного генерала полковнику НАУМОВУ Андрію Олеговичу – начальнику Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України."

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

 1 квітня 2022 року - позбавляє: 

"Понизити бригадного генерала Наумова Андрія Олеговича у військовому званні на один ступінь" 

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

2. Генерал Криворучко.

В тому, що всі позиції наших військ на Херсонщині були розвідані ворогом, немає ніякої загадки. 

"Призначити КРИВОРУЧКА Сергія Миколайовича начальником Управління Служби безпеки України в Херсонській області.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ"

"Присвоїти військове звання бригадного генерала полковнику КРИВОРУЧКУ Сергію Миколайовичу — начальнику Управління Служби безпеки України в Херсонській області."

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

24 серпня 2021 року

"Застосувати до бригадного генерала КРИВОРУЧКА Сергія Миколайовича дисциплінарне стягнення у вигляді пониження у військовому званні на один ступінь." 

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

31 березня 2022 року

"Зараз у мене немає часу займатися всіма зрадниками. Але поступово всі вони покарання отримають."

3. Садохін. 

керівник АТЦ в Херсонській області полковник Ігор Садохін був затриманий за державну зраду. Як повідомив начальник патрульної поліції Євгеній Жуков, Садохін корегував ворожий вогонь під час евакуації правоохоронців з Херсонщини та "зливав" росіянам інформацію по військових частинах Херсона.

Феєрія. 

4. Ті, хто в команді Зеленського відповідав за підбір кадрів і підсунув йому державних зрадників в СБУ, так і непокарані. 

Непокарані, бо призначив їх сам Зеленський. 

 -----------Ракетна програма.------------

1. 

Перший законопроект Зеленського представлений особисто - популістичний про люстрацію представників влади Порошенка. От тільки серед запропонованих на люстрацію - керівники оборонних підприємств, серед яки - Олег Коростильов, розробник Вільхи, Нептуна, ПТРК Скіф. 

Законопроект за кілька днів до цього анонсує "активіст Портнов" в себе в телеграмі. (скрін)

2. 

В наступні 3 роки строки ракетної програми постійно штучно зриваються, підприємства-виробники недофінансовуються і переходять на 1-денний робочий тиждень, закінчення виробництва першого (якого і так недостатньо) дивізіона Нептуна штучно відсувається на період ПІСЛЯ російського вторгнення. 

Жодна ракета з протитанкових Скіфів і Корсарів не вироблена. РСЗО Вільха - лише 98 ракет, які вистріляні за декілька залпів на початку війни. 

Випробування ОТРК Гром просто зупинене без пояснень. 

3. 

В результаті наші війська на Півдні не мають чим завадити захопленню Зміїного, встановленню морської блокади нашого експорту. Втрати для економіки - сотні мільярдів гривень. 

4. 

В результаті в азовському басейні наші війська не мають засобів знищення Керченського мосту. Постачання військ ворога на Південь - безперешкодне. 

Результат - захоплення Півдня, Херсона і Маріуполя, загибель кількох бригад, полон тисяч наших найкращих захисників. 

5. 

Тепер зелені звинувачують Захід у відсутності у нас "крилатих ракети і РСЗО, що б'ють на 70-100 кілометрів", коли Вільха як раз і била на 70-120 км. 

---------

Все це трибунал і пожиттєві тюремні строки для всієї ОПГ при владі. 

П.С. Буду доповнювати по мірі надходження нових фактів.

Джон Сміт

Світлина Дарина Гусеінлі 

м.Лисичанськ/червень '22р

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
 Share

×
×
  • Create New...