Перейти до змісту

Юльки, а якщо по чесноку?


partout

Recommended Posts

Ви хотіли б щоб Порох виявився найкращим презом в історії України, чи в глибині душі сподіваєтеся що він заведе країну в глибоку жупу ?

Змінено користувачем partout
Link to comment
Share on other sites

Ви хотіли б щоб Порох виявився найкращим презом в історії України, чи в глибині душі сподіваєтеся що він заведе країну в глибоку жупу ?

 

 

я переконаний що на фоні попередників у нього хороші на те шанси.

але я хотів більшого

Link to comment
Share on other sites

я переконаний що на фоні попередників у нього хороші на те шанси.

але я хотів більшого

Дякую. Бо є тут такий товариш асмодей, з його дописів складається враження, що йому Україна абсолютно пох. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

я - не проти, хай стане.

АЭОА - попереднє його жіттєопісаніє мені не надає оптимізьму.

Ми не знаємо що буде. Але хотілося б щоб на даному етапі юльки піднялися над давніми сварками. Не без здорової критики, звичайно. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

імно поки кращим президентом був Кучма - 1.

 

із другим строком у нього куйовенько вийшло, присів на бандитизм із Кравченком, попав у залежність від кланів, вляпався у касетний скандал, зробив ставку на Януковича.

 

а от перший його строк був дуже корисним для становлення державності.

 

він знищив сепаратизм у криму, вибудував вертикаль влади, переламав комуністів у раді, продавив конституцію....

Link to comment
Share on other sites

імно поки кращим президентом був Кучма - 1.

 

із другим строком у нього куйовенько вийшло, присів на бандитизм із Кравченком, попав у залежність від кланів, вляпався у касетний скандал, зробив ставку на Януковича.

 

а от перший його строк був дуже корисним для становлення державності.

 

він знищив сепаратизм у криму, вибудував вертикаль влади, переламав комуністів у раді, продавив конституцію....

Еще и Кучмист сранный

Link to comment
Share on other sites

імно поки кращим президентом був Кучма - 1.

 

із другим строком у нього куйовенько вийшло, присів на бандитизм із Кравченком, попав у залежність від кланів, вляпався у касетний скандал, зробив ставку на Януковича.

 

а от перший його строк був дуже корисним для становлення державності.

 

він знищив сепаратизм у криму, вибудував вертикаль влади, переламав комуністів у раді, продавив конституцію....

 

але при ньому медведчукщина вилізла на світ і розцвіла буйним цвітом...

 

І не було свободи слова, яку Ющ потім приніс. 

Link to comment
Share on other sites

але при ньому медведчукщина вилізла на світ і розцвіла буйним цвітом...

 

І не було свободи слова, яку Ющ потім приніс. 

 

 

Ющенко ніколи не був демократом у розумінні людини, що свідомо обирає свободу слова.

Але свобода слова дійсно квітла при Ющенкові, як і при Кравчукові.

Тому що ці два були органічно не здатні до керування державою і розвалили вертикаль влади. Під уламками вертикалі виявилось, що цензуру теж привалило. Але анархію від демократії різнить те, що за анархією завжди іде диктатура, а за демократією ні.

Link to comment
Share on other sites

Ющенко ніколи не був демократом у розумінні людини, що свідомо обирає свободу слова.

Але свобода слова дійсно квітла при Ющенкові, як і при Кравчукові.

Тому що ці два були органічно не здатні до керування державою і розвалили вертикаль влади. Під уламками вертикалі виявилось, що цензуру теж привалило. Але анархію від демократії різнить те, що за анархією завжди іде диктатура, а за демократією ні.

 

Ну я все-таки за свободу слова. Ми - східний форпост вільного світу, далі євразія і диктатура на диктатурі. Хоча на даному етапі, враховуючи ватну агресію, здорова цензура повинна бути присутня.

Link to comment
Share on other sites

Ви хотіли б щоб Порох виявився найкращим презом в історії України, чи в глибині душі сподіваєтеся що він заведе країну в глибоку жупу ?

Я вважаю, що Порошенко = Підарешт v2, і сподіваюся, що опозиція й громадянське суспільство не дасть йому узурпувати владу. Можливо, необхідно буде вдатися до акцій протесту.

Link to comment
Share on other sites

для того щоб була свобода слова, треба олігархів від влади прибрати

Тоді ЗМІ стануть бізнесом, а не рупором одурманювання

 

коли декілька олігархів завдяки ручним ЗМІ змагаються за владу аби конвертувати її у гроші, то це уже не монополія на інформацію, але це ще і не свобода слова.

 

немає свободи слова ні на плюсах, ні на 5 каналі, ні у холдингу пінчука

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ви хотіли б щоб Порох виявився найкращим презом в історії України, чи в глибині душі сподіваєтеся що він заведе країну в глибоку жупу ?

Первое конечно. Только слабо верится. Шестнадцать лет в политике, а позитива от него я не видел. 

Link to comment
Share on other sites

Дякую. Бо є тут такий товариш асмодей, з його дописів складається враження, що йому Україна абсолютно пох. 

мне не похуй, просто я знаю про действия поросенка по захвату и уничтожению сахарных заводов не из газет. и надежды на то, что эта свыня, вдруг в преклонном возрасте стала хорошим человеком нет никакой.. так что - извини, любви вы от меня, поросята не дождетесь..

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

мне не похуй, просто я знаю про действия поросенка по захвату и уничтожению сахарных заводов не из газет. и надежды на то, что эта свыня, вдруг в преклонном возрасте стала хорошим человеком нет никакой.. так что - извини, любви вы от меня, поросята не дождетесь..

Можеш розказати детальніше? А то деякі думають, що він чесний бізнесмен.

Хоч його поєднання бізнесу з державними посадами вже говорить, що він нечесний бізнесмен.

Змінено користувачем Мешканець дороги
Link to comment
Share on other sites

Можеш розказати детальніше? А то деякі думають, що він чесний бізнесмен.

Хоч його поєднання бізнесу з державними посадами вже говорить, що він нечесний бізнесмен.

муж сестры арендовал небольшой сахзавод, педрина команда сделали предложение от которого без членовредительства не откажешься...завод выкупили и порезали на металлолом, люди остались без работы - заводские и те кто выращивал сахарную свеклу..остались развалины, да сгнившие бурты с перемороженной свеклой..отакой бизнес - уничтожить конкурентов, задрать цену, и похер люди.. и если поросята думают, что педро пришел дать всем счастье - то они глубоко заблуждаются - люди ему похер..

Link to comment
Share on other sites

імно поки кращим президентом був Кучма - 1.

 

 

а от перший його строк був дуже корисним для становлення державності.

 

він знищив сепаратизм у криму, вибудував вертикаль влади, переламав комуністів у раді, продавив конституцію....

 

 

 

Ех, протримався б ще років з 10-15 і був би українським Путіним.  :rotate:    А тут такий бардак - уже 5-го президента вибирають... А деякі до Путіна просяться. Нема Україні щастя...

Змінено користувачем matav
Link to comment
Share on other sites

я - не проти, хай стане.

АЭОА - попереднє його жіттєопісаніє мені не надає оптимізьму.

А на СУПі клявся,що не юльок.....Юльки такі юльки,стидно признатися навіть,якщо попадають в не дружнє середовище.Чують велику вину перед українським народом за мамку і її діяння. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви хотіли б щоб Порох виявився найкращим презом в історії України, чи в глибині душі сподіваєтеся що він заведе країну в глибоку жупу ?

Пока в Украине было 4 президента - ходящий миж краплынками комми, парторг пытавшийся усидеть на двух стульях, "наилучший банкир" который заплямкал свою репутацию и зэк с двумя ходками.

Так что стать найкращим в этой компании это не фокус. Вопрос куда он страну поведет.

Если сможет выйти из своего клуба олигархов и ликвидировать его, побороть коррупцию разъевшую страну до основания, привести Украину в НАТО и ЕС то ему можно будет памятники на освободившихся от Лёнина местах поставить.

Но сомневаюсь я однако что он выберет этот тяжелый но благородный путь.

И он не может завести краину в дупу, она уже там. В худшем случае он может просто ее там оставить :(

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви хотіли б щоб Порох виявився найкращим презом в історії України, чи в глибині душі сподіваєтеся що він заведе країну в глибоку жупу ?

Мы не сподиваемся. Мы ЗНАЕМ.

Твой вопрос напомнил мне старое советское кино, когда жену "скорая" уже увозит в роддом со схватками, а растерянный муж ей говорит: А может, еще рассосется? (надеется, то есть).

Link to comment
Share on other sites

муж сестры арендовал небольшой сахзавод, педрина команда сделали предложение от которого без членовредительства не откажешься...завод выкупили и порезали на металлолом, люди остались без работы - заводские и те кто выращивал сахарную свеклу..остались развалины, да сгнившие бурты с перемороженной свеклой..отакой бизнес - уничтожить конкурентов, задрать цену, и похер люди.. и если поросята думают, что педро пришел дать всем счастье - то они глубоко заблуждаются - люди ему похер..

Це як? Чому не можна відмовитися?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...