Перейти до змісту

Пашинский, на выход


Recommended Posts

Перші висновки Тимошенко з програних виборів: Пашинського усунуто?

Понеділок, 02 червня 2014, 20:57

 

 

Глава адміністрації президента Сергій Пашинський усунутий від повноважень першого заступника голови центрального партійного штабу партії "Батьківщина" з організаційних питань.

Як повідомляють джерела Української правди, такий висновок можна зробити зі слів Юлії Тимошенко на нараді з керівниками обласних осередків "Батьківщини".

Вона повідомила, що відтепер повноваження Пашинського переходять до депутата Івана Кириленка, який призначений ще одним першим заступником центрального партійного штабу партії "Батьківщина".

За словами джерел, Тимошенко дала зрозуміти, що Пашинський останнім часом не приділяв уваги партійній роботі та підтримував Арсенія Яценюка та Петра Порошенка.

Сам Пашинський у коментарі Українській правді сказав: "Мене ніхто не усував і ніхто про це не інформував. Ці питання мене зараз не цікавлять, бо я займаюся іншими питаннями".

http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/2/7027801/

Link to comment
Share on other sites

самое смешное начнется, когда Пашинский уйдет до Пети и нам тут будут читать лекции, какой он толковый управленец.

Не такой конечно как Балога, но все таки...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

самое смешное начнется, когда Пашинский уйдет до Пети и нам тут будут читать лекции, какой он толковый управленец.

Не такой конечно как Балога, но все таки...

Якщо Пєтя буде підбирати сміття від бют, то  довго не протягне як през.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а от не тре було юлькам тягнути в прези свою 12-тивідсоткову

а тре було підтримати майбутнього президента

 

 

ющенка уже підтримували, потім він же януковича підтримував

Link to comment
Share on other sites

нє, ну просто цікаво за які гріхи

 

окрім звичайно того фото, що натворив?

Хотя бы за это:

 

А. Шарий: Винтовка, которую вывез Пашинский (документы и факты)

 

[20.03.2014]

 

Создается впечатление, что Сергей Владимирович мечтает лишь об одном – чтобы общественность забыла, а тема «замялась»

 

18 февраля 2014 года, приблизительно в 13:20, на улице Институтской противостояние между участниками акций неповиновения и правоохранителями было в разгаре. Через полчаса их начнут теснить на Кловский спуск, но в 13:20 бойцы спецподразделений стояли стенкой против стенки активистов. Между людьми и щитами сотрудников МВД была мертвая зона, куда никто из протестующих не заходил ввиду того, что со стороны милиции моментально начинали стрелять.

 

Вдруг всеобщее внимание привлек человек, идущий в сторону правоохранителей. Человек делал движения левой ладонью, как будто приветствовал силовиков или говорил… «я свой»?...

 

Вся статья, фото и видео http://from-ua.com/politics/45075bd6edb54.html

Link to comment
Share on other sites

А жулья з овочем нічого підписувати не збиралась?

 

 

збиралась.

можу нагадати під які повноваження януковича збиралась.

можливо краще всіх розуміючи чим закінчиться вся влада у його руках

Link to comment
Share on other sites

Хотя бы за это:

 

А. Шарий: Винтовка, которую вывез Пашинский (документы и факты)

 

 

 

 

ну і, який висновок нам навязує синьосрака шестьорка Шарій, можна конкретизувати?

Що майданівців розстрілювали свої на чолі із Пашинським?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Сам Пашинський у коментарі Українській правді сказав: "Мене ніхто не усував і ніхто про це не інформував. Ці питання мене зараз не цікавлять, бо я займаюся іншими питаннями".

 

отжимом житомирского завода по производству водовки.....

 

так шо не до юли. :D

Link to comment
Share on other sites

отжимом житомирского завода по производству водовки.....

 

так шо не до юли. :D

 

 

ну а це тупо триндьож людей Юри Єнакієвського, яких кишнули із керівництва державного заводу. про ніяку приватизацію мова не ішла

 

ти на зарплаті у Юри Єнакієвського?

Link to comment
Share on other sites

я цього кадра маю бажання задусити... якесь рідкісне лайно незалежно від партійної принлежності.

такі самі бажання у мене викликає Єфремов і Колєсніченко.

рідкісні пітари імхо.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Щурі топлять один одного. Юлічка робить крайнім покидька Пашинського, хоча в старій дурній Європі лідер партії у такій ситуації сам п..здує нах іде у відставку. Спершу Жулья зі сцени Майдану бралась захистити всіх, а тепер береться реформувати партію. Тяжко випхати баберу на пенсію  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...