Перейти до змісту

Чи треба вішати портрет президента?


vuico

  

50 проголосували

  1. 1. Чи треба вішати портрет президента?



Recommended Posts

Зараз пожиттєві сраколизи зі свічками шукають портрети Пецьки шоб продемострувати "відданий глибокий лізінг".

А на хрена? Хіба то так-звані європейські цінності? А ви як думаєте? 

Link to comment
Share on other sites

Треба  від  цього  маразму  рішуче  відмовлятися.  Хтось  з  президентів,  (якщо  знайдеться мудрий)  мусить  цю  совдепівську  традицію  відмінити.  

 

А нахуй он надо? Повесишь, а потом стыдно будет, лучше не рисковать....

Link to comment
Share on other sites

Портрет пріпіздєнта - необхідний атрибут владного кабінєта. Щоби цього позбутись, треба чиновницьку армію виперти нахєр і набрати нових людей без гівна в голові.
Link to comment
Share on other sites

проведите такой опрос на российском форуме, получите 100% по первому пункту))

 

Такий анус лізінг тільки в тоталітарних країнах. Пора відходити від цієї ганебної традиції.

еще бы у нас жополизы наверху так же думали, как тут мы голосуем...

Link to comment
Share on other sites

у меня по соседству офис службы исполнения наказаний, так они на 2 день после избрания пастора ВО бегали с его небритым интернетным портретом, шоб распечатать .Я их подъебнул, а они сказали,шо начальство сверху прислало
Link to comment
Share on other sites

Зараз пожиттєві сраколизи зі свічками шукають портрети Пецьки шоб продемострувати "відданий глибокий лізінг".

А на хрена? Хіба то так-звані європейські цінності? А ви як думаєте? 

Краще вішати не портрет, а оригінал. На міцному намиленому мотузку...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а у вас длма висит портрет вашего парикмахера? или вашего врача? или вашего водителя? или ещё кого-то из наемных работников?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а у вас длма висит портрет вашего парикмахера? или вашего врача? или вашего водителя? или ещё кого-то из наемных работников?

 

ааааааа !!!! мне всегда интересны мысли дыбилов, которые хлопают при обычной посадке самолёта... они кассирше, пробивающей чек, тоже хлопают ? :lol2::weep::lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ааааааа !!!! мне всегда интересны мысли дыбилов, которые хлопают при обычной посадке самолёта... они кассирше, пробивающей чек, тоже хлопают ? :lol2::weep::lol2:

 

які там думки ? так положєно- от і все пояснення 

Link to comment
Share on other sites

ааааааа !!!! мне всегда интересны мысли дыбилов, которые хлопают при обычной посадке самолёта... они кассирше, пробивающей чек, тоже хлопают ? :lol2::weep::lol2:

 

па пизде кассирше пусть похлопают- эффекту больше будет

Link to comment
Share on other sites

в печерской налоговой портреты януковича не только на стенах висели, а и стояли в рамочках на столе у каждого (!) сотрудника... совсем у немногих портретик был повернут к стене или перевернут

 

сразу после того, как овощ сбежал, нужно было в налоговую и обратила внимание, что со столов все оперативно убрали, а большой портрет на стене заменили Шевченком в шапке (маслом) ))) сейчас не знаю кто висит, буду на следующей неделе, гляну))

Link to comment
Share on other sites

 

 


ааааааа !!!! мне всегда интересны мысли дыбилов, которые хлопают при обычной посадке самолёта... они кассирше, пробивающей чек, тоже хлопают ?

Я своїй дівчині в останньому вояжі заборонив разом із літаком аплодувати, але вона фішку і так просікла - було б чого плескати...

Але тема правильна - робити з виконання роботи подвиг, а з вищого чиновника монарха це одне й те саме.

Link to comment
Share on other sites

 

 


який совок, в совку не плескали в літаках, це гамерика принесла ))))

 

Цікавий факт: найчастіше оплески можна почути на чартерних рейсах. Пояснюється це дуже просто: на чартерах більшість пасажирів - це люди, які літають максимум двічі на рік на відпочинок, тому навіть посадка в ясний день сприймається як щось напрочуд віртуозне. Плюс часто це рейс на якийсь курорт, настрій відпускний, і народ частенько підігрітий алкоголем.

 

http://travel.tochka.net/ua/6896-aplodismenty-pri-posadke-3-versii-pochemu-passazhiry-khlopayut/

Link to comment
Share on other sites

ааааааа !!!! мне всегда интересны мысли дыбилов, которые хлопают при обычной посадке самолёта... они кассирше, пробивающей чек, тоже хлопают ? :lol2::weep::lol2:

 

А вот тут я с тобой в корне не согласна :)))

Я всегда хлопаю и пилотам и водителям дальних автобусных рейсов: спасибо, шо живая :gigi:

Просто честно, радость переполняет....:)))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...