Перейти до змісту

А тим часом в ДАІ...


vigors

Recommended Posts

ГАИ намерена вернуть техосмотры автомобилей
 

Для нового автомобиля первые три года проводить техосмотр не нужно.

Государственная автомобильная инспекция намерена инициировать возврат технического осмотра автомобилей.

Об этом на пресс-конференции заявил глава департамента ГАИ Анатолий Сиренко.

"Моя позиция здесь такая - по дорогам должны ездить исправные автомобили. Для этого мы будем инициировать возобновление техосмотра", - сказал он.

При этом Сиренко отметил, что для нового автомобиля первые три года проводить техосмотр не нужно, после трех лет нужно будет проводить техосмотр один раз в год, а для автомобилей старше 15 лет - дважды в год.

Соответствующая инициатива будет рассматриваться на форуме по безопасности дорожного движения 27-28 июня.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Остання відповідь

А в чем проблема? Если цивилизовано проводить, я двумя руками за!

Меня лично достали псевдоксеоны китайские, прямотоки с диким ревом носящиеся по городу, тонировка в говно, хер что видно на перекрестке, когда он сбоку стоит....

Скоро до папуасов скатимся.

Так шо шины надо тянуть против коррупции, а ТО дело нужное, оно жизнь людям спасает

Link to comment
Share on other sites

 

 


А в чем проблема? Если цивилизовано проводить, я двумя руками за!

про вимоги гайці не пишуть, закони старі...

а китайські ксеони і т.п. на трасі виривати треба, чи може їм прав не вистачає?

просто знову хочуть бабла, та ще й раз в рік...

нічого не міняється..

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

ТО має бути обов'язковим для громадського та державного транспорту. частник має їздити як хоче, але треба ввести в отягчаючи - дтп через технічну несправність

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А в чем проблема? Если цивилизовано проводить, я двумя руками за!

Меня лично достали псевдоксеоны китайские, прямотоки с диким ревом носящиеся по городу, тонировка в говно, хер что видно на перекрестке, когда он сбоку стоит....

Скоро до папуасов скатимся.

Так шо шины надо тянуть против коррупции, а ТО дело нужное, оно жизнь людям спасает

Кто им мешает на дороге таких останавливать?...

Только даишникам это пох...

Лучше в понедельник на въезде в город стоять и нюхать...

Link to comment
Share on other sites

 

 


ТО має бути обов'язковим для громадського та державного транспорту

батато справних маршруток з тихими гальмами і не лисими колесами бачив? для них зараз обязаловка...

я таких поки не зустрічав. на перехрестях за 20-ть метрів починаю гальмувати щоб до перехрестя, якщо повезе, зупинитись...

про звук мовчу, окрема мова...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дояри не бояться новий майдан спровокувати? Народ зараз трошки не той щоб в такі ігри гратися і бажання кількох уродів підзаробити може призвести до втрати прикоритного місця багатьох інших злодюг. Тому, думаю, ДАІ просто пошлють.

Link to comment
Share on other sites

Скажу мение отличное от ваших-стране нужны деньги в бюджет любыми способами,техосмотр не последняя инициатива бюджетного комитета будет по как вам уже прижилось это слово через налоговую Мобилизация!

Производство стало,уплата налогов тоже,вот и гаишники под шумок засуетились,там народ ушлый-предприимчивый,даром что ли себе  частных станций тех огляду в стране настроили?

Link to comment
Share on other sites

А в чем проблема? Если цивилизовано проводить, я двумя руками за!

Меня лично достали псевдоксеоны китайские, прямотоки с диким ревом носящиеся по городу, тонировка в говно, хер что видно на перекрестке, когда он сбоку стоит....

Скоро до папуасов скатимся.

Так шо шины надо тянуть против коррупции, а ТО дело нужное, оно жизнь людям спасает

Хай роблять! Але за ВЛАСНИЙ рахунок!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Всеодно який закон зараз буде введений, люди сприймуть  в штики. Попередній досвід людей дуже гіркий. Народ боровся за зміни і за напрямок країни на дальше. Впровадити нове -- це болючий процес. То автотранспорту необхідний. А от те, чи якісно він буде проведений і ким проведений --- над цим треба мати контроль. Кожного року проводити ТО і 2 раза на рік для ненових авто це перебільшення.  Тут ставиться під сумнів якість і вік авто. Ну і ще частково згодна з Бодя, що казна пуста і її треба терміново наповнювати, але ж будуть наповнюватись кишені.

 

батато справних маршруток з тихими гальмами і не лисими колесами бачив? для них зараз обязаловка...

я таких поки не зустрічав. на перехрестях за 20-ть метрів починаю гальмувати щоб до перехрестя, якщо повезе, зупинитись...

про звук мовчу, окрема мова...

+100500

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

 

 


стране нужны деньги в бюджет любыми способами

так може ну його нафіг той бюджет?

або техогляд в бюджет, а ДАІ все на пенсію за власний кошт, в них скритих ресурсів вже на пару десятеліть вистачить...

п.с. а взагалі то неадекватна мотивація...

 


стране нужны деньги в бюджет любыми способами
Link to comment
Share on other sites

А в чем проблема? Если цивилизовано проводить, я двумя руками за!

Меня лично достали псевдоксеоны китайские, прямотоки с диким ревом носящиеся по городу, тонировка в говно, хер что видно на перекрестке, когда он сбоку стоит....

Скоро до папуасов скатимся.

Так шо шины надо тянуть против коррупции, а ТО дело нужное, оно жизнь людям спасает

Тю...Ти, дружок, зареєструвався пару днів назад з метою тсз лоббі гнусних дайців?

А чи не пішли би на...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Перевіряти треба тільки бензинові на викид СО. І все.

за машиною дивитись треба, а не СО міряти....

а маршрутчиків і таксистів - ну так їм сам Бог велів, але щоб з контролем....

Link to comment
Share on other sites

Скажу мение отличное от ваших-стране нужны деньги в бюджет любыми способами,техосмотр не последняя инициатива бюджетного комитета будет по как вам уже прижилось это слово через налоговую Мобилизация!

Производство стало,уплата налогов тоже,вот и гаишники под шумок засуетились,там народ ушлый-предприимчивый,даром что ли себе  частных станций тех огляду в стране настроили?

Бодя! Окстісь! Який бюджет? Яке государство? Тіко на дайський карман.

Люди, ви шо -подуріли? В мене машина 24 роки.Я ні разу не проходив ТО.

Лише платив хер-зна куди.Останні роки тільки дайським і сімейним конторам.

Нах-нах-нах всякі ТО і гадських дайців!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А в чем проблема? Если цивилизовано проводить, я двумя руками за!

Меня лично достали псевдоксеоны китайские, прямотоки с диким ревом носящиеся по городу, тонировка в говно, хер что видно на перекрестке, когда он сбоку стоит....

Скоро до папуасов скатимся.

Так шо шины надо тянуть против коррупции, а ТО дело нужное, оно жизнь людям спасает

 

ты дебил или придуриваешься?

Link to comment
Share on other sites

за машиною дивитись треба, а не СО міряти....

а маршрутчиків і таксистів - ну так їм сам Бог велів, але щоб з контролем....

 

От власник хай і дивиться. Це його життя, а СО - життя багатьох. Кажуть, що в нових машинах вже у всіх стоять каталізатори...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...