Перейти до змісту

По факту: там де війська зустрічають більш-менш опір,вони перестають наступати.


ladzio

Recommended Posts

Тому, до конця тижня кордон не буде взятий ( щоб там не плів Коваль)

По друге, як вони думають брати всі ці десятки міст без вуличних боїв?

Висновок: Війна,по суті, іще не починалась.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А вистатчить військ щоб оточити всі міста і помаленьку ії руйнувати?

І іще, я думаю, це не просто "тактика" не вести вуличні бої.Просто "дурних" нема. Стріляти за 10 км охочі іще є. Очищати міста - зась. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

тебе ж завили отдельную тему нытик, но тебя вижу угомонит только вариант озвученный стиви с формулировой на бан "заебал"

 

 

при чому тут "нітік"? Ситуація змінюється кожного дня. От я, наприклад, бачу,що зустрівши опір під лугаськом, наші переходять до "словянської" тактики. От і все. На базі цього роблю свої висновки і ділюсь з форумом. Я так думаю. Ну не можу я сказати,що все іде чудово і завтра наші візьмуть луганськ.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

при чому тут "нітік"? Ситуація змінюється кожного дня. От я, наприклад, бачу,що зустрівши опір під лугаськом, наші переходять до "словянської" тактики. От і все. На базі цього роблю свої висновки і ділюсь з форумом. Я так думаю. Ну не можу я сказати,що все іде чудово і завтра наші візьмуть луганськ.

А тему новую зачем создал? Завели ж для этого общую .

Link to comment
Share on other sites

А тему новую зачем создал? Завели ж для этого общую .

 

 
Так вже є "АТО.Неприємне".
Але ж я не для "неприємного" відкриваю тему,а просто щоб тверезо оцінити що відбувається на Сході. А саме,проміжні підсумки уже 2х денних боїв під Луганськом. Я ж не кажу,що я правий. Я просто так думаю,якщо хтось вважає,що це не так - ласкаво- просимо,вислухаємо вашу точку зору.
Link to comment
Share on other sites

Идет речь не о том прав или не прав, а о том что есть тема не слишком перегруженная сообщениями и полностью соответствующая  тому, что тут в название втиснуто.

 

з цим погоджусь. Є таке..

Link to comment
Share on other sites

тебе ж завили отдельную тему нытик, но тебя вижу угомонит только вариант озвученный стиви с формулировой на бан "заебал"

 

А чому ви, панове, не даєте форумчанину висловити свою думку? Незалежно від того, згодні ви з нею чи ні. Хіба він не має на це права?

 

Мені не подобається те, про що написав ТС, але й заперечити йому практично немає чим.

Змінено користувачем Газда
Link to comment
Share on other sites

є різні тактики, і мені б не хотілось щоб україснька сторона використовувала тактику жукова і закидувала ворога трупами своїх солдат.

нашій армії потрібно використовувати американський досвід ведення боїв і вчитись успішно його застосовувати.

Link to comment
Share on other sites

Как жеж надоело читать нытиков-дилетантов... Господа, я ясно дело не истина последней инстанции, но все же... Так вот, скажу так - наша армия с учетом прочих вводных - а именно - реальный саботаж и предательство во всех командных звеньях, отсутствие реальной боевой поддготовки, отсутствие нормального снабжения, отсутствие грамотного обстрелянного нижнего командного звена - так вот - учитывая это армия действует если не блестяще - то очень близко к данному определению. Количество жертв среди силовиков при нынешней ситуации - минимально - это раз. Дело медленно - но верно делается - это два. да, бывают досадные неудачи, бывают провалы - но опять таки - с учетом всего вышеперечисленного - их просто невероятно мало. Для сравнения предлагаю господам нытикам вспомнить первый штурм Грозного. Вам ЭТО надо? Нет, этого, слава Богу, нет и похоже не будет. Кстати, рассчет боевиков похоже строился именно на этом - умыть армейцев кровью работая небольшими группами профи против массы необстрелянной детворы напялившей форму, а паралельно поднять волну "патриотов" - "я нихачу ваивать за данбасянскае быдла!" - отсюда и многочисленные вбросы в сеть - и "нада атдилить Дамбас" и про "беженцы аттуда быкуют" - слишком синхронно все это появилось чтобы быть случайностью. Только вот пока не складывается - и похоже не сложится. Да, армейцы не прут буром на подготовленнуюи обеспеченную оборону - а собственно зачем? Зачем, если можно обойти, блокировать пути снабжения и немножко подождать? Чтобы отрапортовать о каком то громком успехе к какой то дате? Так мы чай не в России - у нас такого главкома не чевствовать будут - проклинать. Ну вот где то так.

 

И да, тем кто поет про перенимание опыта амеров - ну не несите чушь!!! когда амеры были на том техническом уровне на котором сейчас мы - они умывались кровью во Вьетнаме. После которого сменилось целое поколение - техники, вооружения, методов, средств обнаружения и связи. Это годы работы и миллиарды долларов в военный бюджет. Если пытаться перенимать их опыт без их техического обеспечения - это крах - однозначный и довольно быстрый.

 

Вот как то так... И да, Слава Украине!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мені не подобається те, про що написав ТС, але й заперечити йому практично немає чим.

Незрозуміло, що й навіщо тут взагалі заперечувати. Україна намагається мінімізувати втрати. Україна до цієї війни не готувалася (й навіть навпаки). Які взагалі альтернативи є?

Link to comment
Share on other sites

Незрозуміло, що й навіщо тут взагалі заперечувати. Україна намагається мінімізувати втрати. Україна до цієї війни не готувалася (й навіть навпаки). Які взагалі альтернативи є?

 

я за те щоб мінімізувати втрати, одне "але", якщо хворобу запустити,то лікування буває дорожче,або взагалі неможливе. Я боюсь тільки,щоб "мінімізація" втрат не стало тією "запущеною хворобою".

Link to comment
Share on other sites

@ladzio,

 

Ааа!!! Ачиридной "атдилить дамбасянскае быдла"? Признайтесь - вы кто - глупец или все таки подлец? Потому как предлагать подобное могут только либо первые либо вторые - так к которым относитесь?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


я за те щоб мінімізувати втрати, одне "але", якщо хворобу запустити,то лікування буває дорожче,або взагалі неможливе. Я боюсь тільки,щоб "мінімізація" втрат не стало тією "запущеною хворобою".

Всі чогось бояться. Є гілка для паніки спеціальна, до речі

Ви просто кожного тижня видаєте на-гора кілька гілок, уся сутність якої зводиться ось до цього "я боюсь тільки". Боятися можна якось трохи не так голосно, ІМХО

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Как жеж надоело читать нытиков-дилетантов...

 

Отдельно бы добавил, что заяпывают серии постов "Ой, АТО остановилось". Такое впечатление, что  не понимают или делают вид, что не понимают, что непрерывного наступления быть просто не может. Нужна разведка, нужен отдых и ротация, доукомплектация, да и не всегда противник позволяет:(

Link to comment
Share on other sites

 

 


И да, тем кто поет про перенимание опыта амеров - ну не несите чушь!!! когда амеры были на том техническом уровне на котором сейчас мы - они умывались кровью во Вьетнаме. После которого сменилось целое поколение - техники, вооружения, методов, средств обнаружения и связи. Это годы работы и миллиарды долларов в военный бюджет. Если пытаться перенимать их опыт без их техического обеспечения - это крах - однозначный и довольно быстрый.

 

я так зрозумів це до мене.

будь-який досвід здобувається кровю, і якщо це чужа кров, в даному випадку американська, то в цьому немає нічого поганого. чи ви хочете щоб наш досвід був политий кровю наших бійців. звичайно без жертв не обійтись, але треба робити все щоб їх було чим менше.

 

а технічна сторона обмежена лиш бажанням наших політиків витрачати кошти на таке озброєння. хотілось би щоб знову не переважив совковий принцип, де людське життя ціниться дешевше приладу нічного бачення...

Link to comment
Share on other sites

Всі чогось бояться. Є гілка для паніки спеціальна, до речі

Ви просто кожного тижня видаєте на-гора кілька гілок, уся сутність якої зводиться ось до цього "я боюсь тільки". Боятися можна якось трохи не так голосно, ІМХО

 

бояться вообще нельзя.

Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...