Jump to content

Кримських татар, які не хочуть ставати росіянами, звільняють з роботи – Джемілєв


Recommended Posts

 

Кримських татар, які проживають в Автономній республіці та відмовляються від російського громадянства, звільняють з роботи.

Про це в ефірі "Громадського телебачення" розповів народний депутат Мустафа Джемілєв.

"Ситуація у Криму гнітюча. На кожному кроці перевірки документів. Люди не знають, що робити. Тих кримських татар, які не хочуть ставати громадянами Росії, по суті, змушують, тому що якщо вони не будуть отримувати російські паспорти, то вони не зможуть влаштуватися на роботу", - сказав він.

"Тих, хто відмовляється брати паспорти — вже починають виганяти з роботи. Під питанням також право власності", - розповів Джемілєв.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/18/7022995/

Link to comment
Share on other sites

фейк.

это только госслужбы касается.

там наличие роспаспорта обязаловка.

для госслужбы обязателен отказ от украинского гражданства

Link to comment
Share on other sites

Джемилев вот именно это и не говорит,хотя знает ответ.

фейк его новость.

Скажу более,все должности ими активно заполняются,проблем с ними уже нет, мы мол идем во власть,чтобы иметь информацию ,что там будет происходить,во какая логика!

Link to comment
Share on other sites

фейк.

это только госслужбы касается.

там наличие роспаспорта обязаловка.

Це не фейк. Це звичайна кацапська практика - на держслужбі тільки кацапи.

Те саме було  і в киргизіях, і в казахстанах.

Link to comment
Share on other sites

Там більше всього, що вони йдуть по закону: іноземець не має право мати у приватній власності житло - іноземець просто не оформить житло, яке тепер треба усім без вийнятків переоформлювати. Не хочеш брати громадянство - продавай майно, але і продати без громадянства ніхто не зможе, бо для того, щоб продати, спочатку треба отримати правоустановчий документ, який без громадянства заново ніхто не оформить.

 

Тому єдиний вихід: спочатку брати таки кацапське громадянство, переоформлювати право власності на житло, продавати його, а потім переїздити на материк, бо там відмовившись від кацапського громадянства, вони ризикують залишитися бомжами, адже жити вже не буде де.

 

У Роїссі, кажись, також є закон, щоб іноземців на офіційну роботу не брали, або платили за них високі податки - а кацапським роботодавцям це буде не вигідно.

Link to comment
Share on other sites

Там більше всього, що вони йдуть по закону: іноземець не має право мати у приватній власності житло - іноземець просто не оформить житло, яке тепер треба усім без вийнятків 

 

Бредим? 

Link to comment
Share on other sites

Із житлом у Криму буде найбільше проблем у Кримських татар, адже вони займали території самозахопленням, і росцйського громадянства брати не будуть. Саме ЦЕ я мала на увазі, але що не думаючим цуцундерам, у яких тіке фекалії на Україну в голові, доводити?

 

Ось питання і відповіді: http://otvet.mail.ru/question/8740334   Так, це не з офіційного сайту Госдуми, проте для з*ясування питання цього наразі достатньо. Кримські татари якщо не оформлять громадянства, не зможуть встановити право власності на житло.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...