Перейти до змісту

"НАРОДНИЙ ГУБЕРНАТОР" ДОНЕЧЧИНИ АНОНСУЄ ЗБРОЙНЕ ПОВСТАННЯ В КИЄВІ


Françoise

Recommended Posts

Павло Губарєв обіцяє найближчим часом почати збройне повстання в Києві проти української влади. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. 


http://tvi.ua/new/2014/06/21/narodnyy_hubernator_donechchyny_anonsuye_zbroyne_povstannya_v_kyyevi


 


p.s. в очікуванні свого визволення я пішла за попкорном


Link to comment
Share on other sites

 

Павло Губарєв обіцяє найближчим часом почати збройне повстання в Києві проти української влади. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. 

 

Кацапів у Києві достатньо, щоб наробити біди.

Link to comment
Share on other sites

хоче дати привід "прополоти" кацапську 5-у колону в Києві?!

хоча скоріше за все просто марить

до Києва приїжджали з баблом і за баблом

не той контингент щоб за зброю хапатися

Link to comment
Share on other sites

хоче дати привід "прополоти" кацапську 5-у колону в Києві?!

хоча скоріше за все просто марить

до Києва приїжджали з баблом і за баблом

не той контингент щоб за зброю хапатися

 

та звісно хворий, тут його підтримає хіба пара "гарадскіх сумасшедших", а решта піде просто на безкоштовний цирк дивитися.

А почнуть нагліти, от відгребуть, вже стільки разів таке було

Link to comment
Share on other sites

 

Павло Губарєв обіцяє найближчим часом почати збройне повстання в Києві проти української влади. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. 

http://tvi.ua/new/2014/06/21/narodnyy_hubernator_donechchyny_anonsuye_zbroyne_povstannya_v_kyyevi

 

p.s. в очікуванні свого визволення я пішла за попкорном

 

Ну, раз написав у ФБ, то це все

Link to comment
Share on other sites

Вертолет над Киевом летает, я правда не вкурил то гаишный или прогулочный....   Люди срочно взламывают двери от подвалов, день выходной, ЖЕКов нет.....   Я занял себе место возле центральной холодной трубы....

Link to comment
Share on other sites

Вертолет над Киевом летает, я правда не вкурил то гаишный или прогулочный....   Люди срочно взламывают двери от подвалов, день выходной, ЖЕКов нет.....   Я занял себе место возле центральной холодной трубы....

 

если на рабочем месте... звучит вдохновляюще. Можно, правда, его подготовить к приему "повстанців"

Link to comment
Share on other sites

Оставьте Одессу в покое.

 

 

 

Не дождетесь(с)  :gigi:

 

 

нихрена у нас не вспыхнет

 

Та це лише супер, ніхто й не хоче аби у вас спалахнуло

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

Переглянь результати виборів Януковича, щастя на дивані.

и что? Те кто голосовал за Хряка хотели аннексии наших терроторий Россией? Если бы миллионы хотели, была бы гражданская война

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...