Перейти до змісту

Знаєте чим мені подобається цей форум? Відсутністю смайликів в кінці тем.


ladzio

Recommended Posts

Скільки разів в мене було бажання взяти чергового смайлафіла на ФУПі і піздити, піздити ногами,а особливо тих любителів,які освоїли єдиний смайлик - синюшну морду  :( або жовтого колобка з прапором україни  - цих я б взагалі садив на палю.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скільки разів в мене було бажання взяти чергового смайлафіла на ФУПі і піздити, піздити ногами,а особливо тих любителів,які освоїли єдиний смайлик - синюшну морду  :( або жовтого колобка з прапором україни  - цих я б взагалі садив на палю.

 

 

і што тєпєрь сдєлать?

:shok:

Link to comment
Share on other sites

Скільки разів в мене було бажання взяти чергового смайлафіла на ФУПі і піздити, піздити ногами,а особливо тих любителів,які освоїли єдиний смайлик - синюшну морду  :( або жовтого колобка з прапором україни  - цих я б взагалі садив на палю.

Пийте на ніч гарячий чай та спіть більше 7 годин, допомагає.

Link to comment
Share on other sites

Тю, :shout: ну не буду Вас виводити з себе :snoozer_05:

:dash1:

:departure:

:bat:                                                                  :vinsent:

 

:triniti:

 

:blush2:

Пля, поделись секретом хде волшебная кнопка? Или для айпада такие чудеса не доступны, я так и не нашел где на форуме опция смайлики!
Link to comment
Share on other sites

Пля, поделись секретом хде волшебная кнопка? Или для айпада такие чудеса не доступны, я так и не нашел где на форуме опция смайлики!

 

перейдіть в "повну версію"

Link to comment
Share on other sites

а мне как раз это не понравилось.

Смайлы здорово сокращают время. Увидел какой-то жуткий заголовок, а в конце смайл ЛОЛ, и все понятно, если не хочешь посмеяться, и не заходишь.

Да и сам название темы придумываешь, а как свое отношение к ней выразить?

Так что, двояко это все 8-)

Link to comment
Share on other sites

Пля, поделись секретом хде волшебная кнопка? Или для айпада такие чудеса не доступны, я так и не нашел где на форуме опция смайлики!

 

З айпада пишуть лише самі лохи. Простіше треба бути та люди відразу потягнуться та поділяться секретами.

Link to comment
Share on other sites

З айпада пишуть лише самі лохи. Простіше треба бути та люди відразу потягнуться та поділяться секретами.

Лох это судьба! Нравятся мне дивайсы старины Джобса!

Змінено користувачем tracker
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...