Перейти до змісту

Порошенко в теліку


On_

Recommended Posts

Але ті, хто розраховують використати мирні переговори лише для того, щоб потягти час, перегрупувати сили, повинні знати, що в нас детальний план Б. Я не буду зараз про нього говорити, бо я вірю, що наш мирний план спрацює.

 

 

просто цікаво, це вже було сьогодні ?

Link to comment
Share on other sites

да не будет никаких переговоров, не смешите. Пете просто нужно было предложить такое. Сейчас естественно сепараты откажутся 100%. И по новой. Но Петя уже добрый царь

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Всі незаконні збройні формування повинні затямити: ініційоване нами припинення вогню не означає, що українським воїнам заборонено стріляти у відповідь. Будь-які спроби бойовиків атакувати наражатимуться на нашу гідну відсіч! Зрозуміло, не словесну.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Всі незаконні збройні формування повинні затямити: ініційоване нами припинення вогню не означає, що українським воїнам заборонено стріляти у відповідь. Будь-які спроби бойовиків атакувати наражатимуться на нашу гідну відсіч! Зрозуміло, не словесну.

 

 

 

 

жаль мабуть цього не чують ті хлопці, що сьогодні на російський бік драпали

Link to comment
Share on other sites

 

"У нас тепер достатньо і сил, і політичної волі для того, щоб завдати вирішального удару по незаконно озброєних формуваннях", - заявив Порошенко.

 

Недостатньо тільки сил закрити кордон, і політичної волі заявити, що він насправді не закритий.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Недостатньо тільки сил закрити кордон, і політичної волі заявити, що він насправді не закритий.

 

"Армія взяла під вогневий контроль і встановила режим оборони майже по всій лінії державного кордону з Росією в Луганській та Донецькій областях."

 

ось так викрутився

Link to comment
Share on other sites

Все нормально, 

вата уже ждет сообщений о том, что фашисткая хунта напала на роисю в 4 утра 22 июня.

Для картинки уже есть переодетые военные и отжатая в крыму техника, а так же журналисты ЛайфСру.

 

А тут бац, очередной пассаж про мир и переговоры  

Змінено користувачем DiM
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...